1

Haha, mina Mourinho piękna, zderzenie amatorskiej piłki z rzeczywistością.

0

Rogal DDL

13

Mam nadzieję, że tylko na zakupach.

9

Vidal w cytryne dostał, może mu sie tam poukłada.

0

sztejgeeen xD
lub "stejgen"

8

Ja tam się nie śmieję, bo oni często konsultują wymowę nazwisk ze specjalistami. Z Ter Stegena też się śmiali a potem się okazało, że czytali dobrze.

0

Nie, gdzieś to wyczytał?

0

To już coś, jednak to wciąż ciężko porównać do kluczowego piłkarza topowego klubu z Bundesligi.

1

Eriksen jest dużo bardziej kreatywny niż Cou, ma genialne podania i przegląd pola, ale jak zaczniemy z Tottenhamem negocjować to hajsu z Neymara nie starczy xD

0

Do czego doszło, żeby 20-latka oceniać jako piłkarza już gotowego do gry w jednym z czołowych klubów świata. My zapłacimy w dużej mierze za potencjał. Gdzie w jego wieku był Coutinho, Neymar, Dybala ?

1

https://iv.pl/images/97126243467071915585.png

Ten moment, gdy rozbijasz namiot w domu i żegnasz się ze światem na wiele tygodni. XD

14

Najlepsze, że twój komentarz tez jest o Neymarze.

2

"Dla mnie problemem nie jest Neymar, a to, co będzie po nim"
Otóż to, będzie coraz gorzej.

0

Nie znają, bo może nikt nie chce zbliżać się do tej czarnej dziury, bo by go wessało xD Tak na serio też jestem ciekawy, szczególnie w porównaniu do innych klubów jak to wygląda.

2

Dogadali się z zawodnikami, że trzeba dogadać się z klubami :D

1

Ta liga to jakieś nieporozumienie na piłkarskiej mapie Europy xDDDDDd

1

Uważam, że jeśli sprowadzimy Dembele to na serio może nam to wyjść na dobre. Gościu ma 20 lat, wielkie umiejętności i potencjał a co ważniejsze poukładane w głowie, w wieku Neymara może być wielką gwiazdą.
Piłkarze przychodzą i odchodzą, trudno ;)

0

Lech easyyy.. ;D

2

Kazachstan silna liga xd

0

Nie, pisałem zwykli że ludzie nie są winni sytuacji w naszym kraju i że jeśli wyjeżdżają to nie znaczy, że nie kochają swojego kraju.

1

Z tym, że pracując na zmywaku za granicą i tak człowiek jest w stanie odłożyć sobie pewną kwotę co miesiąc (jeśli nie utrzymuję rodziny w Polsce), tutaj jest to problematyczne, żyje się z miesiąca na miesiąc.

2

Ludzie kochają swój kraj a nie aktualnie rządzących nim ludzi, to nie przez zwykłych ludzi jest u nas tak jak jest i nie widzę nic złego w tym, że ktoś szuka lepszego życia (pamiętając jednocześnie o historii swojego ojczystego kraju). To moje zdanie.

0

canal+sport np.

1

Współczuję Valverde, bo kadrę będzie miał mocno ograniczoną (w porównaniu do innych, wcześniejszych trenerów), chyba że kogoś klasowego jeszcze sprowadzimy. Oby klub nie ograniczył się do półśrodków.

9

Jeśli ktoś zastanawia się nad tym wyborem na poważnie to już nie ma sensu dyskutować xd
Można dyskutować o różnicach, ale nie o tym co jest lepsze dla człowieka, bo to pokazała historia.

2

Ligę i tak wygrają łatwo, także ten.. ;d

0

2:0, jadą z nimi ;d

3

Po resztę rzeczy chyba xd

4

Dostanie taki, jaki będzie chciał. On ma być tam Bogiem, podejrzewam że takie jest założenie działaczy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?