Barwindg
Dołączył/a: grudzień 2014
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Haha, mina Mourinho piękna, zderzenie amatorskiej piłki z rzeczywistością.
0
Rogal DDL
13
Mam nadzieję, że tylko na zakupach.
9
Vidal w cytryne dostał, może mu sie tam poukłada.
0
sztejgeeen xD
lub "stejgen"
8
Ja tam się nie śmieję, bo oni często konsultują wymowę nazwisk ze specjalistami. Z Ter Stegena też się śmiali a potem się okazało, że czytali dobrze.
0
Nie, gdzieś to wyczytał?
12
https://scontent.fwaw5-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/20526368_1362086947238175_8261704356563552489_n.jpg?oh=3e11537dc3be80b0eff1bea1515632db&oe=59EDFFA2
Odkopane z fejsa xDDDD
0
To już coś, jednak to wciąż ciężko porównać do kluczowego piłkarza topowego klubu z Bundesligi.
1
Eriksen jest dużo bardziej kreatywny niż Cou, ma genialne podania i przegląd pola, ale jak zaczniemy z Tottenhamem negocjować to hajsu z Neymara nie starczy xD
0
Do czego doszło, żeby 20-latka oceniać jako piłkarza już gotowego do gry w jednym z czołowych klubów świata. My zapłacimy w dużej mierze za potencjał. Gdzie w jego wieku był Coutinho, Neymar, Dybala ?
1
https://iv.pl/images/97126243467071915585.png
Ten moment, gdy rozbijasz namiot w domu i żegnasz się ze światem na wiele tygodni. XD
14
Najlepsze, że twój komentarz tez jest o Neymarze.
2
"Dla mnie problemem nie jest Neymar, a to, co będzie po nim"
Otóż to, będzie coraz gorzej.
0
Nie znają, bo może nikt nie chce zbliżać się do tej czarnej dziury, bo by go wessało xD Tak na serio też jestem ciekawy, szczególnie w porównaniu do innych klubów jak to wygląda.
2
Dogadali się z zawodnikami, że trzeba dogadać się z klubami :D
1
Ta liga to jakieś nieporozumienie na piłkarskiej mapie Europy xDDDDDd
1
Uważam, że jeśli sprowadzimy Dembele to na serio może nam to wyjść na dobre. Gościu ma 20 lat, wielkie umiejętności i potencjał a co ważniejsze poukładane w głowie, w wieku Neymara może być wielką gwiazdą.
Piłkarze przychodzą i odchodzą, trudno ;)
0
Lech easyyy.. ;D
2
Kazachstan silna liga xd
0
Nie, pisałem zwykli że ludzie nie są winni sytuacji w naszym kraju i że jeśli wyjeżdżają to nie znaczy, że nie kochają swojego kraju.
1
Z tym, że pracując na zmywaku za granicą i tak człowiek jest w stanie odłożyć sobie pewną kwotę co miesiąc (jeśli nie utrzymuję rodziny w Polsce), tutaj jest to problematyczne, żyje się z miesiąca na miesiąc.
2
Ludzie kochają swój kraj a nie aktualnie rządzących nim ludzi, to nie przez zwykłych ludzi jest u nas tak jak jest i nie widzę nic złego w tym, że ktoś szuka lepszego życia (pamiętając jednocześnie o historii swojego ojczystego kraju). To moje zdanie.
0
canal+sport np.
1
Współczuję Valverde, bo kadrę będzie miał mocno ograniczoną (w porównaniu do innych, wcześniejszych trenerów), chyba że kogoś klasowego jeszcze sprowadzimy. Oby klub nie ograniczył się do półśrodków.
9
Jeśli ktoś zastanawia się nad tym wyborem na poważnie to już nie ma sensu dyskutować xd
Można dyskutować o różnicach, ale nie o tym co jest lepsze dla człowieka, bo to pokazała historia.
2
Ligę i tak wygrają łatwo, także ten.. ;d
0
2:0, jadą z nimi ;d
3
Po resztę rzeczy chyba xd
4
Dostanie taki, jaki będzie chciał. On ma być tam Bogiem, podejrzewam że takie jest założenie działaczy.