0

Robben emeryt? Przecież on gra jak robot :D Emerytem to można Inieste nazwać

3

Muller tragedia, Lewy 2 klasy wyżej.

0

Od początku wyraźnie odstawał.... teraz niech Bayern wymodli ten remis, bo nic tu się już nie zdarzy.

0

Tyle potrzebuje Real do zdobycia bramki...

0

Vidaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaal!

0

Ale meczycho :D

0

Piszczek :(((( Ale szkoda..

11

Ależ to będą wielcy piłkarze za kilka lat. Dembele, Pulisić, Mbappe, Mor na ławce i wiele innych których talenty pewnie wystrzelą niedługo.

0

Hahahahahahahahahahhaha

1

Biuro Ochrony Rządu vs Ministerstwo Obrony Narodowej xD

2

Ależ błąd sędziego, karygodne.

0

No to wiele wyjaśnia :D Swoją drogą propozycja grania w kadrze na fejsie... Nie no świetnie, wszystko pasuje

0

Nie ma oficjalki, tylko spekulacje gazet.

0

Dybala niedawno zaktualizował profilówę.... Poza tym... włącz myślenie xD

0

Mimo informacji Bilda kursy na Bayern bez zmian, Kicker podawał, że Lewy jednak zagra. Szkoda byłoby, gdyby nie zagrał, bo Muller nie jest w jakiejś świetnej formie. ;/

9

Juve zamurowało bramkę? Allegro taktycznie zniszczył Enrique, o ile ten drugi w ogóle jakąś taktykę ma. Wykorzystali wszystkie swoje atuty, analizując przy tym nasze słabości.

1

Śmieszne... ktoś pisał, żeby nie stawiać Juve na równi z takimi klubami jak Bayern czy Real, ja ich stawiam jak najbardziej, czemu nie? Świetny trener, obrona jedna z najlepszych w Europie, kreatywni pomocnicy i Paulo Dybala który już jest grajkiem pełną gębą. Bardzo dobry, doświadczony zespół.

Btw. Kurs na Real 4.13, aż taki mocny ten Bayern? Hah, nieźle. :D

0

AC Ajaccio 3:5 Lens - 46 minuta meczu XDDDDDD

1

Brawo Arsenal xDDD

51

5

Z tego co wiem to było dużo zaniedbań, Polska strona nie miała dużo do gadania w kwestii badania przyczyn katastrofy, nasze służby dały dupy całkowicie, to jest problem a nie jakieś mgły i brzozy :D

4

Po co być szczerym? Żeby na drugi dzień każdy szmatławiec przekręcał jego słowa na prawo i lewo? To ryzykowne, dlatego większość rzuca schematami.

2

Masz rację, raczej chodziło mi o inne spotkania, mniej prestiżowe. Właściwie i więcej punktów zdobędzie dany zespół, tym więcej im "utną" przy okazji rozpoczęcia rundy finałowej, dlatego nie jestem zwolennikiem takiego rozwiązania. ;/

0

Atmosfera jakby Legia zapewniła sobie zwycięstwo w lidze, to był mecz o 1.5 pkt, zwycięzce wyłoni runda finałowa, podejrzewam że dużo zespołów się po prostu oszczędza, bo tak czy inaczej upierdo.... im punkty o połowę xD

0

Brawo Lech !

4

Lewy prawdopodobnie zagra, ma "tylko" stłuczony bark.

0

Leicester, co tam się dzieje XDD

5

Real nie musi robić nic, my sami się pogrążamy z meczu na mecz.

3

Po takich wypowiedziach bardzo się cieszę, że odchodzisz Lucho, bardzo się cieszę.

0

Jasne, że szanse na ligę jeszcze są, ale czemu my nie potrafimy wykorzystać potknięć Realu? To powinien być wielki 'kopniak' że dostaliśmy kolejną szansa a gramy praktycznie bez motywacji, jakby nam nie zależało...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?