Barwindg
Dołączył/a: grudzień 2014
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Robben emeryt? Przecież on gra jak robot :D Emerytem to można Inieste nazwać
3
Muller tragedia, Lewy 2 klasy wyżej.
0
Od początku wyraźnie odstawał.... teraz niech Bayern wymodli ten remis, bo nic tu się już nie zdarzy.
0
Tyle potrzebuje Real do zdobycia bramki...
0
Vidaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaal!
0
Ale meczycho :D
0
Piszczek :(((( Ale szkoda..
11
Ależ to będą wielcy piłkarze za kilka lat. Dembele, Pulisić, Mbappe, Mor na ławce i wiele innych których talenty pewnie wystrzelą niedługo.
0
Hahahahahahahahahahhaha
1
Biuro Ochrony Rządu vs Ministerstwo Obrony Narodowej xD
2
Ależ błąd sędziego, karygodne.
0
No to wiele wyjaśnia :D Swoją drogą propozycja grania w kadrze na fejsie... Nie no świetnie, wszystko pasuje
0
Nie ma oficjalki, tylko spekulacje gazet.
0
Dybala niedawno zaktualizował profilówę.... Poza tym... włącz myślenie xD
0
Mimo informacji Bilda kursy na Bayern bez zmian, Kicker podawał, że Lewy jednak zagra. Szkoda byłoby, gdyby nie zagrał, bo Muller nie jest w jakiejś świetnej formie. ;/
9
Juve zamurowało bramkę? Allegro taktycznie zniszczył Enrique, o ile ten drugi w ogóle jakąś taktykę ma. Wykorzystali wszystkie swoje atuty, analizując przy tym nasze słabości.
1
Śmieszne... ktoś pisał, żeby nie stawiać Juve na równi z takimi klubami jak Bayern czy Real, ja ich stawiam jak najbardziej, czemu nie? Świetny trener, obrona jedna z najlepszych w Europie, kreatywni pomocnicy i Paulo Dybala który już jest grajkiem pełną gębą. Bardzo dobry, doświadczony zespół.
Btw. Kurs na Real 4.13, aż taki mocny ten Bayern? Hah, nieźle. :D
0
AC Ajaccio 3:5 Lens - 46 minuta meczu XDDDDDD
1
Brawo Arsenal xDDD
51
https://giphy.com/gifs/xUA7aNUfmjNwx4YmRi
ekstraklasa, kocham :D
5
Z tego co wiem to było dużo zaniedbań, Polska strona nie miała dużo do gadania w kwestii badania przyczyn katastrofy, nasze służby dały dupy całkowicie, to jest problem a nie jakieś mgły i brzozy :D
4
Po co być szczerym? Żeby na drugi dzień każdy szmatławiec przekręcał jego słowa na prawo i lewo? To ryzykowne, dlatego większość rzuca schematami.
2
Masz rację, raczej chodziło mi o inne spotkania, mniej prestiżowe. Właściwie i więcej punktów zdobędzie dany zespół, tym więcej im "utną" przy okazji rozpoczęcia rundy finałowej, dlatego nie jestem zwolennikiem takiego rozwiązania. ;/
0
Atmosfera jakby Legia zapewniła sobie zwycięstwo w lidze, to był mecz o 1.5 pkt, zwycięzce wyłoni runda finałowa, podejrzewam że dużo zespołów się po prostu oszczędza, bo tak czy inaczej upierdo.... im punkty o połowę xD
0
Brawo Lech !
4
Lewy prawdopodobnie zagra, ma "tylko" stłuczony bark.
0
Leicester, co tam się dzieje XDD
5
Real nie musi robić nic, my sami się pogrążamy z meczu na mecz.
3
Po takich wypowiedziach bardzo się cieszę, że odchodzisz Lucho, bardzo się cieszę.
0
Jasne, że szanse na ligę jeszcze są, ale czemu my nie potrafimy wykorzystać potknięć Realu? To powinien być wielki 'kopniak' że dostaliśmy kolejną szansa a gramy praktycznie bez motywacji, jakby nam nie zależało...