0

nie moge 2 przeszkody przejsc, tyle w temacie :D

0

jak musi się nudzić komus, zeby w takie gry gral? XD

7

Piękny mecz w Mediolanie, stara,dobra włoska liga mi się przypomniała

0

Jakiekolwiek pretensje kibiców Legiido sędziów to hipokryzja, nie tylko do Marciniaka, ale do każdego arbitra, bo kto jak kto, ale Legia jest faworyzowana.

15

https://scontent.fwaw5-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/14725614_10211278524820160_7600292454686959716_n.jpg?oh=45c9cf16d404c0bbc26e8808fd6fa7b0&oe=5862FB7D

a wyzywali Marciniaka przy karnym... co za banda hipokrytów, zamknąć te trybuny na 3 lata niech mchem zarosną xD

0

Robak z karnego, 1:1 w Warszawie! :D

0

18 lat, no no :D

0

Locatelli, ależ torpeda!!!!

3

jak ma grać tak jak teraz to niech nawet do 50 gra

0

Tak, przegoni* mój błąd :D

0

Messi w lata młodszy, dogoni go :D

0

Tak myślałem... błąd arbitra i bramka powinna zostać uznana, niestety.

0

cos sie, cos sie popsulo

0

przecena z tysiaka na 500, niektóre produkty nawet z 2tyś na 1 tyś, WTF? xD czemu ktoś miałby aż takie promocje dawać

1

To ja Lech i Juve dla odmiany ;D

0

Legia-Lech
Milan-Juve

ktoś coś? :D

0

Jezuuu, jakie to niedokładne wszystko :x

0

W 10 minut nas załatwili :D

0

Nieodpowiedzialny faul Busquetsa, źle się to skończy coś czuję.

0

W czasie gdy to pisałeś 3 razy mogłeś wejść na Livescore i sprawdzić xD

PS Messi

0

Jak można do takiego meczu dać taką amebę umysłową jak Mallenco

0

"w piz...u co za sezon" cytując klasyka

0

Ingolstadt 2:0
xDDDDDDDDDDDDDDDD

0

Niet, spokojnie... dałem poniżej 3.5 ale to i tak ma już małe szanse powodzenia.

*3.5

0

za długo obstawiam,żeby wiedziec jak to sie skonczy xD ale masz racje trzeba wierzyć

0

Borussia przegrywa, Bayer czerwona

dziękuję, dobranoc po kuponie.

11

W takich sytuacjach robi się drugi z automatu xD

2

Więc nie pij więcej przed meczami, moja rada.

7

Nie wiem o co chodzi z Denisem Suarezem, nie że się czepiam składu czy coś, ale Denis grał dobrze od początku sezonu a teraz praktycznie szans nie dostaje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?