Barwindg
Dołączył/a: grudzień 2014
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
nie moge 2 przeszkody przejsc, tyle w temacie :D
0
jak musi się nudzić komus, zeby w takie gry gral? XD
7
Piękny mecz w Mediolanie, stara,dobra włoska liga mi się przypomniała
0
Jakiekolwiek pretensje kibiców Legiido sędziów to hipokryzja, nie tylko do Marciniaka, ale do każdego arbitra, bo kto jak kto, ale Legia jest faworyzowana.
5
https://scontent.fwaw5-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-0/q81/s526x395/14708144_603054226543380_9126719303423668780_n.jpg?oh=85e0149d2fbe9a67ca276510d44bff8b&oe=5897EE7F
hahaha
https://scontent.fwaw5-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/14591675_10206141710736764_4382591422152567297_n.jpg?oh=c7222cad1bdb7d314d6e7ad0726013fa&oe=58A92D84
15
https://scontent.fwaw5-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/14725614_10211278524820160_7600292454686959716_n.jpg?oh=45c9cf16d404c0bbc26e8808fd6fa7b0&oe=5862FB7D
a wyzywali Marciniaka przy karnym... co za banda hipokrytów, zamknąć te trybuny na 3 lata niech mchem zarosną xD
0
Robak z karnego, 1:1 w Warszawie! :D
0
18 lat, no no :D
0
Locatelli, ależ torpeda!!!!
3
jak ma grać tak jak teraz to niech nawet do 50 gra
0
Tak, przegoni* mój błąd :D
0
Messi w lata młodszy, dogoni go :D
0
Tak myślałem... błąd arbitra i bramka powinna zostać uznana, niestety.
0
cos sie, cos sie popsulo
0
przecena z tysiaka na 500, niektóre produkty nawet z 2tyś na 1 tyś, WTF? xD czemu ktoś miałby aż takie promocje dawać
1
To ja Lech i Juve dla odmiany ;D
0
Legia-Lech
Milan-Juve
ktoś coś? :D
0
Jezuuu, jakie to niedokładne wszystko :x
0
W 10 minut nas załatwili :D
0
Nieodpowiedzialny faul Busquetsa, źle się to skończy coś czuję.
0
W czasie gdy to pisałeś 3 razy mogłeś wejść na Livescore i sprawdzić xD
PS Messi
0
Jak można do takiego meczu dać taką amebę umysłową jak Mallenco
0
"w piz...u co za sezon" cytując klasyka
0
Ingolstadt 2:0
xDDDDDDDDDDDDDDDD
0
Niet, spokojnie... dałem poniżej 3.5 ale to i tak ma już małe szanse powodzenia.
*3.5
0
za długo obstawiam,żeby wiedziec jak to sie skonczy xD ale masz racje trzeba wierzyć
0
Borussia przegrywa, Bayer czerwona
dziękuję, dobranoc po kuponie.
11
W takich sytuacjach robi się drugi z automatu xD
2
Więc nie pij więcej przed meczami, moja rada.
7
Nie wiem o co chodzi z Denisem Suarezem, nie że się czepiam składu czy coś, ale Denis grał dobrze od początku sezonu a teraz praktycznie szans nie dostaje