0

pisz PW do mnie

0

No to jedziemy z nimi ! Vamos po 3 pkt !!

1

ale strona zamula o ja cie nie prd... ;/

0

o masakra.. Busi jednak gra a Mascherano obrona..

0

Bedzie piekielnie cięzko , ale powodzenia Claudio wierze w Ciebie i w naszych zawodników !

1

Ale juz kombinuja na wszystkie strony .. Messi i tak ich cmoknie wszystkich i pobije rekord , czy dzis czy za tydzien ale to zrobi ;) dzis najwazniejsze sa 3 pkt !

0

Moze to dzieki temu magicznemu napojowi Luis zsobywa tyle bramek , pij pij i strzelaj dzis na Bernabeu ! :)

0

Ok Busi dostał pozwolenie ale to Mascherano ma zagrac na DP.

0

Po cichu licze ze dziś strzeli cos :)

2

Tez tak cos mi sie wydaje ..

1

Jak jutro Mascherano zagra na obronie a Busquets na DP to biore 2 flaszki i się zapijam ze śmiechu a zarazem ze złości..

1

Tekst palce lizac ,brawo aż miło się czyta !
" Niestety od paru sezonów forma Piquénbauera faluje równie mocno, co humor kobiety przed okresem. " - hahaha no kurna leże i płacze !! :D
Co do jutrzejszego meczu to mam nadzieje że Barca pokaze siłę ognia i zdobędzie 3 pkt po pieknym i pełnym emocji spotkaniu ! Vamosss !!

1

Oby zagrał jutro tak równie dobry mecz jak wszystkie wcześniejsze , ba niech zagra lepszy !

0

Trzeba kurcze wygrac , 3 pkt zdobyte na Bernabeu będzie czyś wspaniałym i odskoczenie w tabeli. Ale łatwo nie bedzie to jest pewne . Juz się nie moge doczekac mecz . VeB !!

0

Oby tylko ten transfer nie okazał sie strata tylu mln w błoto..

1

Hmm więc jesli Luco mówi ze dostanie jakies minuty Luis to wychodzi na to że może zagra od początku a potem zmieni go nasz crack Pedro.. no ale zobaczymy jutro jak to bedzie.

0

Dobrze sie rozwija , ciągle do przodu i to cieszy.

0

Oby i Lucho miał jutro swoje wspaniałe chwile po meczu :)

0

No nie pomoge .

3

Real zaczyna swoje przedstawienie .. szukanie wymówek czas zacząc !

1

Ale nie powiesz ze nie byłoby super gdyby sie udało to i to osiągnąć ; )

4

Mógłbym im na takim treningu podawać wodę i piłki byleby tam być...

1

No to jutro Leo 2 bramki i dobija do 10 a przy tym pobija rekord Zarry.

19

Messi strzela 2 brameczki , Neymar mu przy nich asystuje , Leo pobija rekord , Barca zwycięza 2-0 i ma 3 pkt . Piękny scenariusz, jestem za.

1

haha nie ma lepszego piłkarza od CR7 , trzymaja sie go zarty . A Messi , Neymar ? to co piłkarze z ligi okręgowej ?

0

No co Ty nie powiesz..

0

Tak sie składa , że mecze Barcy to ja zawsze ogladam od kilku lat i nie opuszczam więc takie teksty na mnie nie działają.

2

Ciekaw jestem czym sobie zasluzyl nasz Crack Pedro na 6 ..

0

Panie, Suarez musi zagrac , Ty sie Pan mylisz.

6

Co jak co ale szykuje sie prawdziwe GD , dwie druzyny w pełni formy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?