Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
pisz PW do mnie
0
No to jedziemy z nimi ! Vamos po 3 pkt !!
1
ale strona zamula o ja cie nie prd... ;/
0
o masakra.. Busi jednak gra a Mascherano obrona..
0
Bedzie piekielnie cięzko , ale powodzenia Claudio wierze w Ciebie i w naszych zawodników !
1
Ale juz kombinuja na wszystkie strony .. Messi i tak ich cmoknie wszystkich i pobije rekord , czy dzis czy za tydzien ale to zrobi ;) dzis najwazniejsze sa 3 pkt !
0
Moze to dzieki temu magicznemu napojowi Luis zsobywa tyle bramek , pij pij i strzelaj dzis na Bernabeu ! :)
0
Ok Busi dostał pozwolenie ale to Mascherano ma zagrac na DP.
0
Po cichu licze ze dziś strzeli cos :)
2
Tez tak cos mi sie wydaje ..
1
Jak jutro Mascherano zagra na obronie a Busquets na DP to biore 2 flaszki i się zapijam ze śmiechu a zarazem ze złości..
1
Tekst palce lizac ,brawo aż miło się czyta !
" Niestety od paru sezonów forma Piquénbauera faluje równie mocno, co humor kobiety przed okresem. " - hahaha no kurna leże i płacze !! :D
Co do jutrzejszego meczu to mam nadzieje że Barca pokaze siłę ognia i zdobędzie 3 pkt po pieknym i pełnym emocji spotkaniu ! Vamosss !!
1
Oby zagrał jutro tak równie dobry mecz jak wszystkie wcześniejsze , ba niech zagra lepszy !
0
Trzeba kurcze wygrac , 3 pkt zdobyte na Bernabeu będzie czyś wspaniałym i odskoczenie w tabeli. Ale łatwo nie bedzie to jest pewne . Juz się nie moge doczekac mecz . VeB !!
0
Oby tylko ten transfer nie okazał sie strata tylu mln w błoto..
1
Hmm więc jesli Luco mówi ze dostanie jakies minuty Luis to wychodzi na to że może zagra od początku a potem zmieni go nasz crack Pedro.. no ale zobaczymy jutro jak to bedzie.
0
Dobrze sie rozwija , ciągle do przodu i to cieszy.
0
Oby i Lucho miał jutro swoje wspaniałe chwile po meczu :)
0
No nie pomoge .
3
Real zaczyna swoje przedstawienie .. szukanie wymówek czas zacząc !
1
Ale nie powiesz ze nie byłoby super gdyby sie udało to i to osiągnąć ; )
4
Mógłbym im na takim treningu podawać wodę i piłki byleby tam być...
1
No to jutro Leo 2 bramki i dobija do 10 a przy tym pobija rekord Zarry.
19
Messi strzela 2 brameczki , Neymar mu przy nich asystuje , Leo pobija rekord , Barca zwycięza 2-0 i ma 3 pkt . Piękny scenariusz, jestem za.
1
haha nie ma lepszego piłkarza od CR7 , trzymaja sie go zarty . A Messi , Neymar ? to co piłkarze z ligi okręgowej ?
0
No co Ty nie powiesz..
0
Tak sie składa , że mecze Barcy to ja zawsze ogladam od kilku lat i nie opuszczam więc takie teksty na mnie nie działają.
2
Ciekaw jestem czym sobie zasluzyl nasz Crack Pedro na 6 ..
0
Panie, Suarez musi zagrac , Ty sie Pan mylisz.
6
Co jak co ale szykuje sie prawdziwe GD , dwie druzyny w pełni formy.