Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tak , juz pokazał kiedys ze potrafi tam równie dobrze grać jak na nominalnej lewej .
1
Jeśli Lucho zdecyduje ze nie woli prawdziwego silnego męzczyżny na DP który sie nie przewraca o byle co i zwija z bolu , tylko Busquetsa to juz jego sprawa.. Mascherano przez ostatnie 2 spotkania a szczegolnie dzis pokazał kto być powinien na tej pozycji number one.
2
Skład na GD nie widze tego inaczej , ale pewnie Lucho tak . A więc : Bravo - Alves( choć wolałbym juz Adriano) - Mathieu - Bartra - Alba - Mascherano( znając zycie bedzie nietyklany Busi) - Rakitić - Iniesta - Neymar - Messi - Suarez.
27
Mascherano to mistrz na tej pozycji na swiecie w tej chwili nie ma lepszego .
2
Jak dzis padły serwery to az się boję co będzie w sobote .. a juz myslalem ze wszystko bedzie dobrze po tej wymianie ostatniej. Dzis strzelanie jak na wojnie 40 bramek w 8 spotkaniach :D
0
40 goli w osmiu spotkniach .. :D
1
Brawo Sandro :)
0
kurna mać tak mało brakowało do konca mecz...
1
Zajebiscie tyle powiem !! :)
1
Szachtar karny , i Adriano gol...
0
Bayern 7-1 hahahaha
1
Nareszcie Rafinha :)
1
Messi zszedł , tez dobra decyzja , na GD musi byc wypoczęty ! :)
0
Pique o ja yebie !!!!
3
Ney oszczędzany i słusznie !
4
To co dziś gra Mascherano pokazuje tylko ze nie bez powodu gdy grał w Liverpool był mistrzem na tej pozycji na świecie.
1
hehe dzięki :D
0
Zapoda ktos linka dobrego zeby nie scinało ?
0
Dobrze ze ma edytuj to skasował słowo umrzyj bo go zgłosili.. zal..
1
lecz się ... smierci zyczyć komuś..
1
Broniłem Pique , ale jak widze co gra to niestety ale na GD nie powinien nawet liczyc na skład.. JuZ Bartra lepszy
0
Co ja pacze.. Bayern i Szachtar pogrom
2
Kurde Pique co robisz.. zawał..
0
kurnaaaa słupekk
0
Messii i 2-0 !!!!!!! :)
1
OOOOO tak Neymar ! :)
1
I ciaryyy juz mam hymn :D
1
I tak to jeszcze zapewne nie koniec ...
0
Pewnie jak zwykle Alves gra a Montoya ława to juz nie jest nawet śmieszne.. Pedro to samo, a Sandro ława.. 3 pkt trzeba zdobyc , VeB !
0
Taa wie , chyba ze ma nazwisko " Alves " to gra.