0

No zobaczymy jak Suarez rozegra kilka meczy to będzie można wnioskować czy współpraca się układa

0

I to jest dobra opcja , skoro nie moga grać w pierwszym składzie a maja talent i aspircje do gry wyzej niż rezerwa to takie kluby są dla nich najlepszym wyjsciem.

0

Cieszy dobry występ , ale poczekajmy bo to narazie 1 mecz , zobaczymy co pokaze w kolejnych jeśli otrzyma szansę

0

I oby takich bramek jak najwięcej jeszcze

0

Szkoda ze juz nie zobaczę Tarzana razem z Luisem wspólnie podczas meczu ...

0

Lucho wie co robi , ma widać pomysł na ten zespoł :)

0

Naprawde podoba mi sie to jaka dobrą robotę pod względem prowadzenia zespołu i zmian robi Lucho

0

Narazie wszystko idzie w dobrym kierunku i oby tak dalej !

0

Polacy piekny mecz , cieszy awans ! :) i oczywiscie odprawienie z kwitkiem takiego przeciwnika jak Rosja , teraz jeszcze tak Niemców ograc i będzie bajka :)

0

Chłopak ma talent niesamowity i ma tylko 19 lat , wszystko przed nim , ma papiery na bycie najlepszym na swojej pozycji. Oby Lucho dał mu jeszcze szansę a on napewno się tym odwdzięczy gra na boisku

0

Barca 347,9 - Almeria 11,7 - przepaść ale cóż te dwa kluby dzieli 20 klas , Barce stać i tyle w temacie

1

Najpierw to cofnij zakaz transferowy zebyśmy mogli dokonywać transferów.

1

Gdyby nie zakaz transferowy to jak najbardziej za bo to juz nie ten sam Pedro co dawniej, nie przepadam za nim jak widze go na boisku , ale jak mamy zakaz to lepiej go zostawic , sezon długi a ławka tez musi być i zmiennicy

0

Wiem o tym doskonale , tylko tak sobie pisze ;)

0

Ciekawe co z nim bedzie czy klub sie zdecyduje na przedłuzenie kontraktu i on sam zechce czy poszuka nowego wyzwania w innym klubie

0

przewalone maja wczoraj mecz a dziś trening juz :) ale to dobrze , niech trzymaja rytm meczowy :)

0

Pewnie pewnie autobusem zawsze gra sie perfekcyjnie

1

Oby jeszcze więcej tych występów Generale :)

0

Bedzięmy mieć z niego pociechę , chłopak ma talent i zasłużył na to aby dostać taka szansę na swój debiut

0

Wczoraj cos specjalnego z gry nie uzyskaliśmy , dobrze ze Pique znalazł się tam i strzelił bo kto wie jak mecz by sie potoczył , pomału pomału a napewno osiagniemy formę na miarę trofeów w tym sezonie i kolejnych

0

Brawo Pique za wejsce dobre w polu karnym , oby takich więcej bramek

0

Lucho odwala kawał dobrej roboty jak narazie , oby tak dalej ! :)

0

No nie wychodzi mu najwidoczniej , szkoda go ..

0

Młody dobrze mówi , do kazdego przeciwnika trzeba miec respect, dzis trochę trzeba było sie napocic aby zgarnąć pełna pulę 3pkt. Bartra zagrał dobrze , licze ze dostanie więcej szans.

0

Najwazniejsze 3 pkt , grę zawsze można poprawić . Generał rozegrał dobre spotkanie .

0

Mecz bez polotu , tak naprawdę nie pokazaliśmy nic szczególnego . Ale jakże ważne cenne 3 pkt zostają na Camp Nou ! Visca El Barca ! :)

0

Ter Stegen hehe :D

4

Spodziewałem się ze zejdzie Roberto a nie Xavi...

0

Jest i nasz magik ! :)

4

Przydałby się Rakitic w srodku pola

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?