Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Szacunek Xavi za to ze jesteś taki wierny wobec Barcy !
0
Chciałbym aby Halilović dostawał więcej szans występu i pokazania się w 1 druzynie bo naprawde potrafi namięszac i talent ma niesamowity ;)
0
Nie mam nic przeciwko aby ta seria jeszcze troche potrwała ;)
0
Chciał grac widocznie dla Hiszpanii i to jego wybór osobisty
0
No zobaczymy jak się rozwinie jego sytuacja , oby dostał swoją szansę
0
Oby też szybko się nie skonczyło , futbol jest nieobliczalny , jest dobrze za za moment moze być zle
1
No to teraz Neymar pokaż to wszystko w Barcelonie ;)
0
To jest dzwine jak Barca dawał więcej to odrzucali a taki Bayern daje 26 i gotowe..
0
Kurde oby tylko jego talent nadal się rozwijał , a jak wiadomo Hiszpania może dać mu o wiele więcej niż Maroko pod względem sportowym
0
Kurcze juz 33 lata.. masakra ..
0
I dobrze , przyda mu się wejscie w rytm meczowy
0
To będzie nasza czarna perła tak jak i Eto'o ;)
0
Oby sie sprawdził , ale cięzka praca też jest tutaj potrzebna do tego
0
Wybrał to co lepsze , a jak wiadomo Hiszpania bije na głowe Maroko
0
Ten kto jest w tych 10 % i uwaza ze bedzie to kolejny strcony rok Barcy nie jest chyba prawdziwym kibicem..
0
Jedno jest pewne , Leo bez problmeu to wszystko pobije ;)
0
I oby słowa dotrzymał
1
Dokladnie masz rację :)
0
Widocznie Barcelonie słuza zawodnicy z tych rejonów :)
3
Chciałbym aby to Ter Stegen był 1 bramkarzem , ale to decyzja trenera..
1
Kazdemu wolno , to tylko człowiek i może robić co chce...
0
Ehh jaka szkoda ze nie do Europy.. ale powdzenia mistrzu ! :)
0
Słuszna decyzja, zawsze to będzie w rytmie meczowym póki nie może grac w meczach o punkty u nas
9
Hmm ciekawa sytuacja , jeśli to prawda to widać ze tego urazu tak naprawde nie było , ale dla mnie to dobrze ze nie pojechał na zgrupowanie , niech się skupi na grze w Barcelonie i zdobywaniu trofeów , a w Argentynie też napewno zdobedzie upragnione MŚ czego z serca mu zycze .
0
No zobaczymy co Luis pokaze gdy wróci , oby grał tak jak w Liverpool a bedzie super :) i naprawde niech mu wyjda z głowy te głupoty z gryzieniem bo 3 razy to juz i tak za duzo :P
0
Krytyka na Leo jest zuepłnie bezsłuszna.. to dzieki niemu niech Argentyna zawdzięcza ze po 24 latach znależli się w finale MŚ i zajeli 2 miejsce choć powinni wygrać to oni, ale futbol bywa nieobliczalny
0
Nie ma co w pospiechu ryzykować , warto dac mu jeszcze czas na pełne dojscie do sprawności .
0
Trenowac trenowac a beda z tego efekty :)
0
No nic trzeba czekać na ostateczna decyzje
0
I dobrze niech się nasza perełka rozwija :)