7

Szacunek Xavi za to ze jesteś taki wierny wobec Barcy !

0

Chciałbym aby Halilović dostawał więcej szans występu i pokazania się w 1 druzynie bo naprawde potrafi namięszac i talent ma niesamowity ;)

0

Nie mam nic przeciwko aby ta seria jeszcze troche potrwała ;)

0

Chciał grac widocznie dla Hiszpanii i to jego wybór osobisty

0

No zobaczymy jak się rozwinie jego sytuacja , oby dostał swoją szansę

0

Oby też szybko się nie skonczyło , futbol jest nieobliczalny , jest dobrze za za moment moze być zle

1

No to teraz Neymar pokaż to wszystko w Barcelonie ;)

0

To jest dzwine jak Barca dawał więcej to odrzucali a taki Bayern daje 26 i gotowe..

0

Kurde oby tylko jego talent nadal się rozwijał , a jak wiadomo Hiszpania może dać mu o wiele więcej niż Maroko pod względem sportowym

0

Kurcze juz 33 lata.. masakra ..

0

I dobrze , przyda mu się wejscie w rytm meczowy

0

To będzie nasza czarna perła tak jak i Eto'o ;)

0

Oby sie sprawdził , ale cięzka praca też jest tutaj potrzebna do tego

0

Wybrał to co lepsze , a jak wiadomo Hiszpania bije na głowe Maroko

0

Ten kto jest w tych 10 % i uwaza ze bedzie to kolejny strcony rok Barcy nie jest chyba prawdziwym kibicem..

0

Jedno jest pewne , Leo bez problmeu to wszystko pobije ;)

0

I oby słowa dotrzymał

1

Dokladnie masz rację :)

0

Widocznie Barcelonie słuza zawodnicy z tych rejonów :)

3

Chciałbym aby to Ter Stegen był 1 bramkarzem , ale to decyzja trenera..

1

Kazdemu wolno , to tylko człowiek i może robić co chce...

0

Ehh jaka szkoda ze nie do Europy.. ale powdzenia mistrzu ! :)

0

Słuszna decyzja, zawsze to będzie w rytmie meczowym póki nie może grac w meczach o punkty u nas

9

Hmm ciekawa sytuacja , jeśli to prawda to widać ze tego urazu tak naprawde nie było , ale dla mnie to dobrze ze nie pojechał na zgrupowanie , niech się skupi na grze w Barcelonie i zdobywaniu trofeów , a w Argentynie też napewno zdobedzie upragnione MŚ czego z serca mu zycze .

0

No zobaczymy co Luis pokaze gdy wróci , oby grał tak jak w Liverpool a bedzie super :) i naprawde niech mu wyjda z głowy te głupoty z gryzieniem bo 3 razy to juz i tak za duzo :P

0

Krytyka na Leo jest zuepłnie bezsłuszna.. to dzieki niemu niech Argentyna zawdzięcza ze po 24 latach znależli się w finale MŚ i zajeli 2 miejsce choć powinni wygrać to oni, ale futbol bywa nieobliczalny

0

Nie ma co w pospiechu ryzykować , warto dac mu jeszcze czas na pełne dojscie do sprawności .

0

Trenowac trenowac a beda z tego efekty :)

0

No nic trzeba czekać na ostateczna decyzje

0

I dobrze niech się nasza perełka rozwija :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?