0

Tu się mozesz zdziwić, czasem wystarczy niewile aby zobaczyc co dany gracz potrafi , a on juz w Sevilli pokazywał swoja wartośc.. Nastolatkowie ? chyba o sobie mówisz , bo ja nastoltkiem nie jestem juz dawno .

1

Co jak co ale Mou mnie zaskoczył , miłe słowa w kierunku Lucho ;)

0

Szkoda ze Eric juz z nami nie gra...

0

Dopóki było Atletico tak był to rywal dla Barcy w lidze , teraz to Barca rozdaje kazdemu karty ;)

2

Hmm ciekawe o co może chodzić. Skoro Eto'o juz nie gra to musi być inny powód

0

I bardzo dobrze , kontujza czy tez nie , Leo wiecznie mecz w mecz grac nie moze , odpoczynek tez mu potrzebny , a po tym co widac jak gra pod wodza Lucho to może być wielki sezon dla Messiego i ZP

0

Fajny widok , 2 świetnych trenerów jak i przyjaciół :)

0

Mam nadzieję ze Lucho da mu szanse gry , bo zasługuje na to

0

Messi dobrze robi , teraz czas skupić się na grze w Barcelonie i przywrócenie jej dawnego blasku i powrotu na szczyt, wygrywając trofea

0

Oby jak najwięcej sukcesów mu się udało zdobyć , fajny z niego gośc , w Europie mu nie wyszło za duża woda dla niego jak na 1 sezon

1

Wcale nie żałuję ze Fabregas odszedł , Rakitić już jest lepszy od niego i wnosi więcej do zespołu ;)

0

hehe dobre foto :D

0

Może nie tak aż tragiczne wydarzenie :D

0

Ciekaw jestem jego debiutu w oficjalnym meczu i jak sie bedzie prezentował :)

0

I bardzo dobra decyzja , może teraz nie dostaje szans ale wierzę w to że on będzie przyszłoscia Barcy

0

Oby udało się dłużej utrzymać dobrą passę :)

0

Szkoda ze juz nie gra.. :( oby został w klubie jak najdłuzej i kto wie moze w przyszłosci został trenerem Barcy :)

0

Fajnie rzeczywiście gdyby tak postapił , ale juz widać ze wraca jego dawna stara wersja :)

0

Swietne postępowanie w takich sprawach Lucho. Takie rzeczy powinny miec miejsce przed lub po meczu a nie w trakcie !

0

Chciałbym bardzo zobaczyć Ter Stegena miedzy słupkami .. ale pewnie na to trzeba jeszcze troche poczekać bo Brawo wątpie że wyleci z podstawowej

0

Jedno czy drugie i tak pasuje .

0

Dopiero teraz to mówi ? w Barcy nie miał lekarzy ? śmieszne... i odszedł bo był krytykowany.. mogł to wyznac to by kibice zrozumieli.

0

Fajny ruch ze strony Luisa ;)

0

No jakieś zabezpieczenie to jest przed zakazem transferowym

0

Teraz to juz wiadome ze napewno do Barcy nie przyjdzie

1

Ale się uczepił Messiego jak rzep psiego ogona

0

To dobra opcja , lecz szkoda ze nie transfer definitywny skoro nie widzą dla niego miejsca w druzynie . Powodzenia Alex

2

Szkoda Andresa , niech zdrowieje jak najszybciej

0

Zobaczmy co pokaze , mam nadzieję ze bedzie to dobry transfer

0

Oby udało się go sprzedać , bo w Barcelonie napewno sobie nie pogra a zasługuje na to by grać w podstawowej 11 , tutaj mu niestety nie wyszło

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?