0

Pokaż co potrafisz w takim razie :)

1

Oj Ronaldo cos Ci sie poprzestawiało w tej głowce.

0

Ach ta piosenka :D

1

I to jest bardzo dobra opcja , ogra się spokojnie,zbierze cenne doświadczenie i wróci do nas :)

0

Bedzię sie działo :)

0

Coś puste te talerze hehe :D

0

Dobra decyzja , trzebba go dobrze zabezpieczyć aby nikt go nie ukradł , chłopak ma talent , musi go wykorzystać

1

Szkoda Alexa , nie oszukujmy sie ale mu nie wyszło w Barcelonie, najlepiej dla niego bedzie jak odejdzie tam gdzie bedzie mial zagwarantowane miejsce w składzie

0

Dobre losowanie dla nas , grupa E masakra jakaś

0

Cos czuje że to bedzie nieudany transfer. No ale czas pokaze..

0

Szkoda ze nie zatanczy po bramce Cze cze re cze cze :D

1

Wiadome że lepsza Hiszpania , no ale zrobi jak uwaza

0

No to czekamy Luis aż się odpłacisz śwetną grą i bramkami na boisku :)

0

Szczerze to nie jestem przekonany do jego transferu.. nawet w swiecie Europejskim o nim słychac nie było, juz wolę w 100 % Martina.

0

No i super :) napewno przyda się druzynie :)

1

Powodzenia czarna perło :)

0

To tylko pokazuje jak bardzo mu zależało na grze w Barcelonie

2

Od Martina łapy precz, on przejmię rolę po Alvesu , baa juz by to mógł zrobić i dla mnie jest lepszy od Daniego.

0

Niestety ale nie znam go ... mam nadzieje ze zarząd z Lucho na czele wiedzą co robią. Co jedynie + to kwota niewielka wydana. Zobaczymy co z niego bedzie.

0

Dobra decyzja , tylko byle jak najmniej takich sytuacji jak w niedzielę ... :)

1

Talent ma jak cholerka , a co bedzie to zobaczymy , warto mu dawać szanse gry

1

Bardzo dobra wiadomośc :)

0

Oby się w końcu udało go sprzedać za rozsądne pieniądze, tak bedzie dla niego lepiej , w Barcelonie nie ma miejsca w składzie..

0

Masakra , odchodzi i przychodzi.. mógłby poprowadzić jakiś klub z Hiszpanii

0

Dosc dobrze ? był ostatnim obroncą i faulował na czerowną i to jest ok ? nie wiadomo też czy strzelił by gracz z Elche , lub mozę Brawo by to wybronił.

0

Swięte słowa , trzeba się będzie sporo napracowac na sukces :)

1

Zauwazyłem wczoraj ze poprawił trochę swoje wrzutki w pole karne , nie są juz tak wysokie i takie które leca za bramkę..

0

Ach te gadki :D skąd ja to znam nie po raz pierwszy po zakonczeniu spotkań :)

1

Szkoda , głupia sytuacja Mascherano , mam nadzieje ze wyciągnie z tego lekcje , ale nadal nie pojmuję czemu on kurde gra na ŚO a nie na DP...

0

Szczerze ? nie za bardzo kojarze , pierwsze słysze o nim . A czy warto zakupić ? to wie zarząd i Lucho

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?