Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pokaż co potrafisz w takim razie :)
1
Oj Ronaldo cos Ci sie poprzestawiało w tej głowce.
0
Ach ta piosenka :D
1
I to jest bardzo dobra opcja , ogra się spokojnie,zbierze cenne doświadczenie i wróci do nas :)
0
Bedzię sie działo :)
0
Coś puste te talerze hehe :D
0
Dobra decyzja , trzebba go dobrze zabezpieczyć aby nikt go nie ukradł , chłopak ma talent , musi go wykorzystać
1
Szkoda Alexa , nie oszukujmy sie ale mu nie wyszło w Barcelonie, najlepiej dla niego bedzie jak odejdzie tam gdzie bedzie mial zagwarantowane miejsce w składzie
0
Dobre losowanie dla nas , grupa E masakra jakaś
0
Cos czuje że to bedzie nieudany transfer. No ale czas pokaze..
0
Szkoda ze nie zatanczy po bramce Cze cze re cze cze :D
1
Wiadome że lepsza Hiszpania , no ale zrobi jak uwaza
0
No to czekamy Luis aż się odpłacisz śwetną grą i bramkami na boisku :)
0
Szczerze to nie jestem przekonany do jego transferu.. nawet w swiecie Europejskim o nim słychac nie było, juz wolę w 100 % Martina.
0
No i super :) napewno przyda się druzynie :)
1
Powodzenia czarna perło :)
0
To tylko pokazuje jak bardzo mu zależało na grze w Barcelonie
2
Od Martina łapy precz, on przejmię rolę po Alvesu , baa juz by to mógł zrobić i dla mnie jest lepszy od Daniego.
0
Niestety ale nie znam go ... mam nadzieje ze zarząd z Lucho na czele wiedzą co robią. Co jedynie + to kwota niewielka wydana. Zobaczymy co z niego bedzie.
0
Dobra decyzja , tylko byle jak najmniej takich sytuacji jak w niedzielę ... :)
1
Talent ma jak cholerka , a co bedzie to zobaczymy , warto mu dawać szanse gry
1
Bardzo dobra wiadomośc :)
0
Oby się w końcu udało go sprzedać za rozsądne pieniądze, tak bedzie dla niego lepiej , w Barcelonie nie ma miejsca w składzie..
0
Masakra , odchodzi i przychodzi.. mógłby poprowadzić jakiś klub z Hiszpanii
0
Dosc dobrze ? był ostatnim obroncą i faulował na czerowną i to jest ok ? nie wiadomo też czy strzelił by gracz z Elche , lub mozę Brawo by to wybronił.
0
Swięte słowa , trzeba się będzie sporo napracowac na sukces :)
1
Zauwazyłem wczoraj ze poprawił trochę swoje wrzutki w pole karne , nie są juz tak wysokie i takie które leca za bramkę..
0
Ach te gadki :D skąd ja to znam nie po raz pierwszy po zakonczeniu spotkań :)
1
Szkoda , głupia sytuacja Mascherano , mam nadzieje ze wyciągnie z tego lekcje , ale nadal nie pojmuję czemu on kurde gra na ŚO a nie na DP...
0
Szczerze ? nie za bardzo kojarze , pierwsze słysze o nim . A czy warto zakupić ? to wie zarząd i Lucho