Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kurcze szkoda ze Xavi odchodzi, ale moze jeszcze nie wszystko przesądzone
0
I bardzo dobrze , chciał to odszedł, za co ma Barca mu niby płacic , niech mu Romek to wynagrodzi
0
dokładnie czytaj ze zrozumieniem a nie wytyczasz mi duzymi literami co napisałem , wiem dobrze co .
2
no to chyba napisałem wyraznie ze to legenda jest..
0
Tylko nie Xavi.. on ma zostac to legenda ..
0
Cesc nadal nie rozumiem czemu zdecydowałes sie odejsc , ale Twoja sprawa...
0
Aguero nie rób sobie jaj , tylko " transferuj " się do nas, będzie atak az miło
0
Super wiadomosc :) Witaj Ivan i duzo sukcesów ! :)
0
i dobrze , czekamy na potwierdzenie klubu
1
Pamietam jego wypowiedz z kiedys ze chce w Barcelonie spedzic długie lata , to prosze wybrał Chelsea i Special Five , niech mu Romek zaplaci.
0
kolejna zwykła plota
0
Kurdczemu odchodzi.. on powinien tutaj karierę zakonczyc to secre zespołu jak Tarzan...
0
i bardzo dobre kroki Lucho. Trzeba jak najszybciej sie z tym uporac i budowac nowa druzyne z nowymi twarzami a nie tylko od kilku lat jeden i ten sam skład..
5
Widac ze nie miał szacunku ani do Barcy ani Arsenalu .. a uwazałem ze jest inny.. niech sobie siedzi do emerytury w tej Chelsea razem ze siwym.
4
Alves powinien juz odejsc , nic dobrego juz do zespołu nie wnosi a nam potrzeba czegoś nowego
0
Song nie pojdzie do Chelsea , nie zrobi tego Arsenalowi tak jak Cesc...
1
hehe pasuje :D
1
Off Top
hahahah post Neymara na fb : David Luiz + Neymar
https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xap1/t1.0-9/10402032_704655846236768_2297580690748318676_n.jpg
0
przeciez nasz głupi zarząd i tak stwierdzi ze Alexis nic nie jest wart i go opchną za marne 25 mln...
2
Fabregas w koszulce Chelsea.. dziwna sprawa
5
CEsc jak mogłes to zrobic.. kasa Ci uderzyła do głowy a nie ambicje lepszego klubu.. ;/ zobaczymy czy wiekszosc czasu nie spedzic u lekarzy jak to miało miejsce w Arsenalu , bo liga Hiszpanska to nie Angielska.. no ale obys unikał kontuzji
0
wchodzę , czytam i nie wierze .. ja prd Cesc co Ci opdbiło aby isc do Chelsea z Mou na czele .. gdzie te wszystkie słowa ze wracasz z Arsenalu bo tu jest Twoj dom , tu zamierzasz spedzic długie lata... po co to wszystko.. ehh no ale cóz dzięki za wszystko , niech Ci sie dobrze wiedzie...
0
no to ładnie ;/ liczyłem ze Pedro odejdzie a Alexis zostanie ale jak widać wazniejszy wychowanek z słaba formą niz zawodnik ktory jest 2 najlepszym strzelcem druzyny i pełno asyst ..
1
Generał powinien zostać i tutaj zakonczyc karierę
0
haha a kiedys sie wypowiadał ze Alexis nie jest w kregu zainteresowan, ploty jak nic których konca nie widać
0
prosze , tylko nie Mathieu..
2
Takich piłkarzy się ceni i lubi ;)
0
Fajnie by było gdyby takie coś sie spełniło , zobaczymy jak sie rozwinie
1
Bardzo piekny gest ze strony Barcy
0
niech szybko wraca do zdrowia