0

OFF TOP
Sorry ale musiałem to dodać
Tyle w temacie jesli chodzi o zakup Fabregasa przez Chelsea, oni juz maja skład na sezon 2014/15,dokonali solidnych wzmocnień, więc wara od Cesca
http://i.iplsc.com/-/0003AGXJIKBTAVKA-C116.jpg

1

Co za głupota ! co ta Barca robi .. pozbywa się jednego z najlepszych pomocników świata.. ale spoko przeciez Xavi bedzie grał do 40 to mamy srodek pola zapewniony ;/

0

Cesc nie badz głupi , zostan. Dwa razy do tej samej rzeki sie nie wchodzi... byłes juz i nic nie wygrałes i sporo kontuji tylko miałes, a u nas Cie omijają.

0

robię ;)

0

0

Moje zdanie jest takie ze wolałbym aby został Fabregas bo to on jest następca Generała.

3

Dziękuje. Wolę Alexisa niż Vidala.

0

taa wróci po to zeby miec brak trofeów i kontuzje jak to miało miejsce w Arsenalu gdzie spedzał wiekszosc sezonu u lekarzy

1

Nie wierze.. tyle staran o niego , sam do Barcy chciał wrócic i grac długie lata a teraz ma odejsc .. ? ja prd ;/

15

Za wczesnie wyjezdza z Europy.. nie jeden mocny klub by go chiał miec jeszcze w składzie. Dziękuje David z wszystko i powodzenia ! :)

0

Oby Xavi został i zakonczył kariere tak jak Tarzan .. bo ich miejsce jest tylko i wyłacznie w Barcelonie !

0

Grał w Realu i miałby przyjśc do nas ?: ) nie wydaje mi się , aczkolwiek jak wiemy wszystko moze sie zdarzyć ...

1

Wszystkimi sie interesujemy , tylko ze ciagle brak konkretów ale to tylko początek..

4

i niech tylko zobacze jeszcze newsa o odejsciu Alexisa...

0

haha a kiedyś sam Van Gaal powiedzial ze nie interesują sie Fabregasem. Tak czy siak wypad od niego

0

wchodze , czytam i oczy przecieram ze zdumienia co za news.. ale wstyd..

0

i tak ma byc ;) Tarzan tylko z Barcą :)

0

Boiskowy " świrek " :D powodzenia Pinto i dalszych jajców na boisku :D

0

szkoda mi go , nadal widzialbym go zamiast Pedro w zespole

0

Zapomnij , ale starac sie mozesz nikt Ci nie broni

0

Oby się udało nawet mimo kilku mln więcej ! transfer jak marzenie !

0

I tak bedzie lepiej dla Cuenci..wiemy bardzo dobrze ze on kariery anie zrobi w Barcelonie ani tez nie pogra.. szkoda go . Bojan nawet sobie nie radził w Ajaxie więc o czym tu mówić. Zawsze był dla mnie talentem ale co z tego jak nie moze go pokazać

0

hahahaha ! 18 mln za takiego gracza jak Alexis?! wypad od niego i od Barcy na bazar tam kupicie tanio ! Won ! Alexis zostaje !

0

I dobra decyzja Lucho. Trzeba stawiać na młodych , a Roberto zasługuje na to .. tyle co on grał to nie mógł pokazac co potrafi..

3

OFF TOP
Takie oto sie robi teraz przekręty w piłce dla kasy,mecz ze środy


0

ciekawe ile za niego chcą dać...

1

jak chce tylko isc do nich zamiast do nas to prosze bardzo jego wybór.. choć nie ukrywam byłby idealnym wzmocnieniem.. o ile to prawda to musimy szukac kogos nowego. Moze Mangala ?

0

Dobra opcja , wymiana + mała dopłata i bedzie super :) przyda się :)

0

najlepsza opcja to asystent , miałby kto na ławce dodac ducha walki w czasie meczu! :)

2

Wybierz Barcę ! ;) to Ci wyjdzie tylko na dobre :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?