Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
OFF TOP
Sorry ale musiałem to dodać
Tyle w temacie jesli chodzi o zakup Fabregasa przez Chelsea, oni juz maja skład na sezon 2014/15,dokonali solidnych wzmocnień, więc wara od Cesca
http://i.iplsc.com/-/0003AGXJIKBTAVKA-C116.jpg
1
Co za głupota ! co ta Barca robi .. pozbywa się jednego z najlepszych pomocników świata.. ale spoko przeciez Xavi bedzie grał do 40 to mamy srodek pola zapewniony ;/
0
Cesc nie badz głupi , zostan. Dwa razy do tej samej rzeki sie nie wchodzi... byłes juz i nic nie wygrałes i sporo kontuji tylko miałes, a u nas Cie omijają.
0
robię ;)
0
OFF TOP
Ale Messi dziwnie wyszedł na zdjęciu z treningu
https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpa1/t31.0-8/q71/s720x720/10333675_10152603420454305_3525283102563064430_o.jpg
0
Moje zdanie jest takie ze wolałbym aby został Fabregas bo to on jest następca Generała.
3
Dziękuje. Wolę Alexisa niż Vidala.
0
taa wróci po to zeby miec brak trofeów i kontuzje jak to miało miejsce w Arsenalu gdzie spedzał wiekszosc sezonu u lekarzy
1
Nie wierze.. tyle staran o niego , sam do Barcy chciał wrócic i grac długie lata a teraz ma odejsc .. ? ja prd ;/
15
Za wczesnie wyjezdza z Europy.. nie jeden mocny klub by go chiał miec jeszcze w składzie. Dziękuje David z wszystko i powodzenia ! :)
0
Oby Xavi został i zakonczył kariere tak jak Tarzan .. bo ich miejsce jest tylko i wyłacznie w Barcelonie !
0
Grał w Realu i miałby przyjśc do nas ?: ) nie wydaje mi się , aczkolwiek jak wiemy wszystko moze sie zdarzyć ...
1
Wszystkimi sie interesujemy , tylko ze ciagle brak konkretów ale to tylko początek..
4
i niech tylko zobacze jeszcze newsa o odejsciu Alexisa...
0
haha a kiedyś sam Van Gaal powiedzial ze nie interesują sie Fabregasem. Tak czy siak wypad od niego
0
wchodze , czytam i oczy przecieram ze zdumienia co za news.. ale wstyd..
0
i tak ma byc ;) Tarzan tylko z Barcą :)
0
Boiskowy " świrek " :D powodzenia Pinto i dalszych jajców na boisku :D
0
szkoda mi go , nadal widzialbym go zamiast Pedro w zespole
0
Zapomnij , ale starac sie mozesz nikt Ci nie broni
0
Oby się udało nawet mimo kilku mln więcej ! transfer jak marzenie !
0
I tak bedzie lepiej dla Cuenci..wiemy bardzo dobrze ze on kariery anie zrobi w Barcelonie ani tez nie pogra.. szkoda go . Bojan nawet sobie nie radził w Ajaxie więc o czym tu mówić. Zawsze był dla mnie talentem ale co z tego jak nie moze go pokazać
0
hahahaha ! 18 mln za takiego gracza jak Alexis?! wypad od niego i od Barcy na bazar tam kupicie tanio ! Won ! Alexis zostaje !
0
I dobra decyzja Lucho. Trzeba stawiać na młodych , a Roberto zasługuje na to .. tyle co on grał to nie mógł pokazac co potrafi..
3
OFF TOP
Takie oto sie robi teraz przekręty w piłce dla kasy,mecz ze środy
0
ciekawe ile za niego chcą dać...
1
jak chce tylko isc do nich zamiast do nas to prosze bardzo jego wybór.. choć nie ukrywam byłby idealnym wzmocnieniem.. o ile to prawda to musimy szukac kogos nowego. Moze Mangala ?
0
Dobra opcja , wymiana + mała dopłata i bedzie super :) przyda się :)
0
najlepsza opcja to asystent , miałby kto na ławce dodac ducha walki w czasie meczu! :)
2
Wybierz Barcę ! ;) to Ci wyjdzie tylko na dobre :)