0

Off Top
http://i.iplsc.com/-/0002UMZGEKOQN2DP-C116.jpg

hahah ale beka kto to wymyślił :D dałbym temu komuś nobla za to :D

0

Zajebiście ! Dobry , przyszłosciowy transfer ! Brawa dla zarządu :)

0

Cięzko by było jedynie z Cuencą , bo kto da tyle za niego jak on większosc sezonu spędza u lekarzy...

0

Wierzyłem zawsze w jego talent i byłem za nim , ale niestety jak w Ajaxie nawet sobie nie radzi i nie strzela to co u nas ma robic ? Za 6 mln sprzedac i nie zastanawiac sie

0

Abidal to był prawdziwy walczak w Barcelonie , szkoda ze odszedł , oby choroba mu juz nigdy nie wrociła

0

Szkoda go , kontuzje nie daja mu grać

0

Powiem tak , był by to kapitalny transfer , z drugiej strony widac ze Tata ma zamiar zostac z Barca na przyszły sezon bo planuje jego sprowadzenie w celu poprawy gry jakości srodka pola. Jestem za transferem i pozostaniem Taty w Barcelonie

0

Dobrze gadasz , poczekajmy na rozwój wydarzen na boisku

0

po obejrzeniu materiału z dzisiejszego treningu , nie uważam aby nastroje w Barcelonie miały byc dnem.

0

nastroje dno ? gdzie ?

0

chłopie co Ty lubisz płec męska ze ten mój avatar tak ogladasz ? tak mi sie wydaje skoro masz taki kompleks o niego. Wolny kraj , moge sobie ustawic taki jaki mi sie podoba a Tobie w tym momencie nie powinno byc nic do tego , zajmij się swoim zyciem i bedzie po sprawie.

0

A co Real wygrał takiego ze jest najlepsza druzyna swiata ?

0

Szkoda widze zaczynac z Tobą rozmowe , Pozdro

0

Mylisz sie , bo moje komentarze nie dotycza tego ze robie z Realu potęge a o to mi głownie chodzi . Wiec ogarnij troche zanim napiszesz i poczytaj co mam na mysli pisząc

0

bo jak juz jest taka opcja , to uzywac jej z głowa a nie minusowac bo tak sie podoba , mimo ze ktos mówi prawdę

0

Xavi:
Puyol: „Nie rozmawiałem z nim. Ma ważny kontrakt i nic nam nie powiedział. Być może to tylko pogłoski. Wygląda na spokojnego, jest kapitanem, liderem i nic nam nie mówił”.

Uspokaja mnie to co mówi Generał, tez sadze ze to plotka , mam nadzieje ze Kapitan z nami zostanie ,bo jest sercem tej druzyny :)

0

mozliwe :)

0

Nie rozumiem jednej rzeczy i chyba nie zrozumiem. Pisząc prawdę i tak zostaje człowiek zminusowany ,no ale cóż, każdy uwaza po swojemu

0

Mi chodzi o to ze robi się pod tym newsem z Realu potęge wszechczasów . Maja własna strone niech pisza tam a nie tutaj

0

I zrobił sie istny bałagan tutaj , chcąc poczytac komantarze dotyczące wywiadu Xaviego trzeba cofac sie w tył kilka stron , i po co to ? Skoro kibice Barcy maja własną stronę a kibice Realu swoją to po co tutaj wchodzicie i piszecie ? ja tam do Was nigdy nie wchodze bo nie mam potrzeby , wszystko mam tutaj i prawdziwych kibiców Barcy z ktorymi mozna pogadac na poziomie

0

1000 % prawda , popieram Cie

0

Powiem tyle :
23.03.2014, 21:00
Wtedy zobaczymy

0

Bale drewno.. nie mam nic do niego , to dobry piłkarz , ale takie teksty to są na poziomie dzieci z podstawówki a nie kibiców.. zero szacunku , zero.

0

no własnie , " sezonowcy " ;/

0

o takie cos sie musisz czepiac ? az tak Cie to boli w oczy ze przecinka nie dałem ?

0

Niech sobie Real wygrywa nawet i 10-0 . Szczerze ? nie obchodzi mnie to , mnie interesuje Barca , zobaczmy co pokaże Real z meczu z nami czy bedzie tak wesoło. I jak trafią na Bayern przykładowo.

0

mówiłem im to to mnie zminusowali

0

nie wiem czy to jest strona o Barcelonie czy Realu ? bo widze ze wszystkie komentarze są typu "Real " . A tytuł newsa dotyczy Xaviego i jego wywiad. Jest odpowiednia strona dla kibiców Realu a nie tutaj walicie komentami jeden za drugim . PS . tak tak minusujcie dlatego ze to prawda

0

Ale nie róbmy też wielkiego zespołu.. Niech Real trafi na kogos mocniejszego typu Bayern np. to zobaczymy co pokazą , bo jak dotąd maja z górki ze wszystkimi , a my musieli z City i 2-0 nasze.

0

To Schalke to wgl. jest na boisku ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?