0

@Dronerek My też potrafimy grać w końcówkach.

0

Wygramy to, Vamoooos!!!!

7

Poprawa jest, gramy super, tylko tej bramki brak :(

1

Dembele ratuj Barcelonę w awansie.

1

Oby z Xavim i nowym sztabem zakończyły się kontuzje Dembele, wierzę w niego nadal.

1

Brawo Mats, piękna interwencja.

1

Fatalny to Ty jesteś :D

0

Haha nie życzy nam awansu :D

1

Oby nasi dziś wywalczyli awans. Vamoos Barcelono!!!

7

@nammah Masz do tego pełne prawo, Twoje decyzje.

7

Adam Niedzielski, nie wykluczył też, że po trzeciej dawce szczepionki przeciw COVID-19 będą podawane kolejne dawki np. czwarta i piąta.

:D :D :D

10

Ten żart nam dał 3 pkt. :) Taka jest piłka.

0

@BoreekxD No troszkę odpuścili, ale najważniejsze że mamy 3 pkt.

0

Wcale nie był to łatwy mecz, ale wierzę że kolejne będą tylko lepsze. VeB!

3

Naprawdę, ale fart :D

1

Xavi dopilnował murawy, dlatego mamy tyle szczęścia :)

3

Ale szkoda Nico, oby nie coś poważnego.

0

Ale mamy szczęście w końcówce..

1

Dobry jest ten młody.

4

Szkoda że spalony.

4

Młody jak ładnie poszedł :)

0

Ale aleeee aleeeeeeeee ale aleeee aleeeeeeee jak ja to lubię :D

2

1 gol za kadencji Generała i zarazem z karnego :D

3

Depay gooooooooool jazda!

1

Wapno!!!! :D Dawać kurna z nimi.

6

Szkoda że już nie zagra dla nas, ale zdrowie ma się tylko jedno i trzeba o nie dbać.

3

@Malkey95 Ciekawy temat, zdarzało mi się o tym myśleć czasami, ale wierzę że jest po śmierci inne lepsze życie bez chorób i bólu :)

1

@RobiS Ja miałem wynik po 6 godzinach.

3

Świetna wiadomość, Diabeł Tasmański ponownie w Barcelonie :)

0

R. I. P Rangers.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?