Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Dronerek My też potrafimy grać w końcówkach.
0
Wygramy to, Vamoooos!!!!
7
Poprawa jest, gramy super, tylko tej bramki brak :(
1
Dembele ratuj Barcelonę w awansie.
1
Oby z Xavim i nowym sztabem zakończyły się kontuzje Dembele, wierzę w niego nadal.
1
Brawo Mats, piękna interwencja.
1
Fatalny to Ty jesteś :D
0
Haha nie życzy nam awansu :D
1
Oby nasi dziś wywalczyli awans. Vamoos Barcelono!!!
7
@nammah Masz do tego pełne prawo, Twoje decyzje.
7
Adam Niedzielski, nie wykluczył też, że po trzeciej dawce szczepionki przeciw COVID-19 będą podawane kolejne dawki np. czwarta i piąta.
:D :D :D
10
Ten żart nam dał 3 pkt. :) Taka jest piłka.
0
@BoreekxD No troszkę odpuścili, ale najważniejsze że mamy 3 pkt.
0
Wcale nie był to łatwy mecz, ale wierzę że kolejne będą tylko lepsze. VeB!
3
Naprawdę, ale fart :D
1
Xavi dopilnował murawy, dlatego mamy tyle szczęścia :)
3
Ale szkoda Nico, oby nie coś poważnego.
0
Ale mamy szczęście w końcówce..
1
Dobry jest ten młody.
4
Szkoda że spalony.
4
Młody jak ładnie poszedł :)
0
Ale aleeee aleeeeeeeee ale aleeee aleeeeeeee jak ja to lubię :D
2
1 gol za kadencji Generała i zarazem z karnego :D
3
Depay gooooooooool jazda!
1
Wapno!!!! :D Dawać kurna z nimi.
6
Szkoda że już nie zagra dla nas, ale zdrowie ma się tylko jedno i trzeba o nie dbać.
3
@Malkey95 Ciekawy temat, zdarzało mi się o tym myśleć czasami, ale wierzę że jest po śmierci inne lepsze życie bez chorób i bólu :)
1
@RobiS Ja miałem wynik po 6 godzinach.
3
Świetna wiadomość, Diabeł Tasmański ponownie w Barcelonie :)
0
R. I. P Rangers.