Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
12
@ParlesCuyol5 a Ty daruj sobie takie komentarze.
0
Ilu dziś kibiców?
1
Cou ładnie teraz.
1
Gwiazdorskie wynagrodzenie po to aby siedzieć na L4? Podziękować jeśli to prawda, trzeba ratować nasz klub a nie jeszcze gorzej go rujnować pod względem finansowym.
0
Tak jak kiedyś pisałem, obojętne mi było kto z dwójki Leo - Lewy wygra, obaj znakomici piłkarze, kto wie może jednak Lewy jeszcze otrzyma ZP za 2020 rok.
0
@KmN Nie posiadam Insta, ale gratuluję wygranej :)
3
Jeśli chce odejść dla kasy, niech idzie, w Anglii to już nie wyjdzie z gabinetu medycznego, bo tam swoją gra to już go połamią do reszty..
1
@VamosRakieta Eee Ivan, zobaczymy czym jutro się popiszecie :D
4
Jeśli tak dalej będziemy pracować, to powoli zacznie wracać to co utraciliśmy :) Widać tu rękę w szatni Generała.
2
Koniec!! Mamy to. VeB!!!
3
Coutinhooooooooo i 3 pkt. nasze!!!
6
I cyk mamy wapno :D
0
6 minut, trzymać to!
1
Depay w końcu goooooooooool!!!
0
Ale lipa, remis...
3
Goooooooooool Frenkie :D
0
Słaba ta pierwsza połowa, oby Xavi im przemówił w szatni.
0
Jeszcze kontuzji Araujo nam brakowało..
1
Coś przejęli kontrolę gospodarze na boisku.
1
Depay co Ty człowieku robisz.
2
Ależ Abde to jest kocur!
3
Fajnie że gra Abde od początku, dobrze byłoby dziś dopisać 3 pkt. Vamoooos!
0
@Baron77 Dobra, mój błąd.
0
@KacperVEB Już kiedyś pisałem że to raczej pod sport nie podchodzi, dziś sobie o tym zapomniałem. To głupota ludzka.
0
@nammah Ciekawe co jeszcze ludzie wymyślą.
8
@KacperVEB Przecież to jest tak chore, że że tylko ameby biorą w tym udział.
42
Pisałem już dawno o tym, że Depay czuje się jak wielka gwiazda numer jeden po odejściu Messiego :) Niech się chłop ogarnie, bo z takim podejściem ciężko będzie.
1
Ehh wielka szkoda :( Świetnie dziś nasi grali, jedyne pocieszenie że jest w tej drużynie z Xavim jako trenerem wielki potencjał na przyszłość. VeB!!!!
0
Taki szef w obronie dziś i kontuzja :(
0
Spalony eehh nieee :(