12

@ParlesCuyol5 a Ty daruj sobie takie komentarze.

0

Ilu dziś kibiców?

1

Cou ładnie teraz.

1

Gwiazdorskie wynagrodzenie po to aby siedzieć na L4? Podziękować jeśli to prawda, trzeba ratować nasz klub a nie jeszcze gorzej go rujnować pod względem finansowym.

0

Tak jak kiedyś pisałem, obojętne mi było kto z dwójki Leo - Lewy wygra, obaj znakomici piłkarze, kto wie może jednak Lewy jeszcze otrzyma ZP za 2020 rok.

0

@KmN Nie posiadam Insta, ale gratuluję wygranej :)

3

Jeśli chce odejść dla kasy, niech idzie, w Anglii to już nie wyjdzie z gabinetu medycznego, bo tam swoją gra to już go połamią do reszty..

1

@VamosRakieta Eee Ivan, zobaczymy czym jutro się popiszecie :D

4

Jeśli tak dalej będziemy pracować, to powoli zacznie wracać to co utraciliśmy :) Widać tu rękę w szatni Generała.

2

Koniec!! Mamy to. VeB!!!

3

Coutinhooooooooo i 3 pkt. nasze!!!

6

I cyk mamy wapno :D

0

6 minut, trzymać to!

1

Depay w końcu goooooooooool!!!

0

Ale lipa, remis...

3

Goooooooooool Frenkie :D

0

Słaba ta pierwsza połowa, oby Xavi im przemówił w szatni.

0

Jeszcze kontuzji Araujo nam brakowało..

1

Coś przejęli kontrolę gospodarze na boisku.

1

Depay co Ty człowieku robisz.

2

Ależ Abde to jest kocur!

3

Fajnie że gra Abde od początku, dobrze byłoby dziś dopisać 3 pkt. Vamoooos!

0

@Baron77 Dobra, mój błąd.

0

@KacperVEB Już kiedyś pisałem że to raczej pod sport nie podchodzi, dziś sobie o tym zapomniałem. To głupota ludzka.

0

@nammah Ciekawe co jeszcze ludzie wymyślą.

8

@KacperVEB Przecież to jest tak chore, że że tylko ameby biorą w tym udział.

42

Pisałem już dawno o tym, że Depay czuje się jak wielka gwiazda numer jeden po odejściu Messiego :) Niech się chłop ogarnie, bo z takim podejściem ciężko będzie.

1

Ehh wielka szkoda :( Świetnie dziś nasi grali, jedyne pocieszenie że jest w tej drużynie z Xavim jako trenerem wielki potencjał na przyszłość. VeB!!!!

0

Taki szef w obronie dziś i kontuzja :(

0

Spalony eehh nieee :(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?