0

Lipa, mamy remis.

0

Ładna brameczka.

0

@Huck Tu się nie ma z czego śmiać, większość facetów to spotyka prędzej czy później, a nawet i przed 20-stką ;)

1

Widzę że wjeżdżamy z grubej rury w LE.

2

@agaFCB W doliczonym czasie zmienił Abde.

0

@Image W sumie gdyby się tak zastanowić..

2

Co za żenada, kolejne stracone punkty. Brak słów.

2

Jeszcze dłużej czekajcie hahaa

1

Latający Laki Luk :D

0

3 minuty do końca i my nie potrafimy utrzymać prowadzenia. Cryk na kółkach.

0

Ahahahaha brawoooooooooooo

0

Z tym Dembele to nie jest już nawet śmieszne...

0

Doba, ukąsić ich na 1-3 i kończymy to.

2

Aby Wszyscy mieli taki charakter jak Gavi to możemy walczyć o LM.

2

Gavi ależ Ty mi imponujesz!

0

Oscar wchodzi :D

0

Trener gospodarzy zaraz poleci na trybuny :D

4

Gavi to kiedyś komuś pojedzie z liścia :D

0

Będzie czerwona dla gospodarzy, oni nie wytrzymają :P

15

Legia ostatnie miejsce w tabeli :DD Oby spadli :D

2

@MesQueUnClub96 Ale pomatane :D

2

Eksperci z LR :D

1

Adbe goooooooooooooooooool!!

0



Xavi po meczu :D

0

Xavi zara im wyjdzie i wypierdzieli :D

0

Drużyna A muzyka przypomina się za gnojka :D

1

Znaleźli w końcu ten ochraniacz :D

0

Dembele jaka motywacja, aż pięść zacisnął po wygranej piłce.

12

Zajebiście gra Abde, będą z niego ludzie.

2

Ale Abde jak się rozpędza to nisko jedzie pochylony :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?