Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Lipa, mamy remis.
0
Ładna brameczka.
0
@Huck Tu się nie ma z czego śmiać, większość facetów to spotyka prędzej czy później, a nawet i przed 20-stką ;)
1
Widzę że wjeżdżamy z grubej rury w LE.
2
@agaFCB W doliczonym czasie zmienił Abde.
0
@Image W sumie gdyby się tak zastanowić..
2
Co za żenada, kolejne stracone punkty. Brak słów.
2
Jeszcze dłużej czekajcie hahaa
1
Latający Laki Luk :D
0
3 minuty do końca i my nie potrafimy utrzymać prowadzenia. Cryk na kółkach.
0
Ahahahaha brawoooooooooooo
0
Z tym Dembele to nie jest już nawet śmieszne...
0
Doba, ukąsić ich na 1-3 i kończymy to.
2
Aby Wszyscy mieli taki charakter jak Gavi to możemy walczyć o LM.
2
Gavi ależ Ty mi imponujesz!
0
Oscar wchodzi :D
0
Trener gospodarzy zaraz poleci na trybuny :D
4
Gavi to kiedyś komuś pojedzie z liścia :D
0
Będzie czerwona dla gospodarzy, oni nie wytrzymają :P
15
Legia ostatnie miejsce w tabeli :DD Oby spadli :D
2
@MesQueUnClub96 Ale pomatane :D
2
Eksperci z LR :D
1
Adbe goooooooooooooooooool!!
0
Xavi po meczu :D
0
Xavi zara im wyjdzie i wypierdzieli :D
0
Drużyna A muzyka przypomina się za gnojka :D
1
Znaleźli w końcu ten ochraniacz :D
0
Dembele jaka motywacja, aż pięść zacisnął po wygranej piłce.
12
Zajebiście gra Abde, będą z niego ludzie.
2
Ale Abde jak się rozpędza to nisko jedzie pochylony :D