Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@sintesox Brawo, zezłomowałeś.
3
Cała prawda o obecnej Barcelonie.
1
@geass A no jeśli oglądasz PSG to spoko, ja nie :)
0
@geass Chyba sobotę.
2
@Kgorecki2500 Xavi come to Barca.
0
Widzę że Koeman odleciał z tą wypowiedzią.
0
Dobrze grają, jest git. Dobrze robią.
3
@macio_944 Trener mem?
4
Dobra jadę po Koemana.
7
Koeman ma wywalone, pójdzie do chaty i napije się winka.
3
Skończcie pierdzielić głupoty, Wy już pracujecie na lepsze jutro od X czasu.
1
Koniec tej żenady. Koeman OUT!!!!! Laporta otwórz oczy i pomyśl nad dobrem tego klubu!!
2
Laporta i tak powie że mają zaufanie do niego.
1
Te wrzuty już mnie wkurzają.
1
@Coutinho007 Sporo osób stawiało dziś na Rayo i Rayo z X.
0
@Barwindg Otóż to.
1
@Stagiryta Piłkarze jeszcze ok, ale trener daj spokój.
0
@Bobrowik Nie trzeba, ale fajną piłkę grają do przodu, nie robią autobusu.
0
8 min jeszcze nas pomęczą.
0
Ludzie się teraz pewnie cieszą że Barca przegrała bo Koeman wyleci, ale tak zapewne nie będzie. Już to przerabialiśmy.
1
Co by nie mówić, brawo dla Rayo. Zasłużyli, grają odważnie.
5
Nico nie chce nawet na to patrzeć.
0
Kurna, ma taki skład i nie potrafi wygrać z Rayo. Koniec tych usprawiedliwień.
4
Co jak co, ale ludzie w tym sezonie sporo zarobią u buka na Barcelonie.
0
@SonBarcaGoku Przykre to, takie mamy czasy :(
0
Koeman splunął na to wszystko.
0
Co ja mam zrobić z tymi piłkarzami.
1
@daro22 Hehe tak tak :)
2
@damianoli Dokładnie, ale i tak za każdym razem oglądam no bo to jednak Barca mój ukochany klub..
1
Rudy i tak nie odejdzie, ja im nie wierzę że te kolejne 3 mecze miały być wyznacznikiem dla Koemana że jedna wpadka out.