2

@sintesox Brawo, zezłomowałeś.

3



Cała prawda o obecnej Barcelonie.

1

@geass A no jeśli oglądasz PSG to spoko, ja nie :)

0

@geass Chyba sobotę.

2

@Kgorecki2500 Xavi come to Barca.

0

Widzę że Koeman odleciał z tą wypowiedzią.

0



Dobrze grają, jest git. Dobrze robią.

3

@macio_944 Trener mem?

4



Dobra jadę po Koemana.

7

Koeman ma wywalone, pójdzie do chaty i napije się winka.

3

Skończcie pierdzielić głupoty, Wy już pracujecie na lepsze jutro od X czasu.

1

Koniec tej żenady. Koeman OUT!!!!! Laporta otwórz oczy i pomyśl nad dobrem tego klubu!!

2

Laporta i tak powie że mają zaufanie do niego.

1

Te wrzuty już mnie wkurzają.

1

@Coutinho007 Sporo osób stawiało dziś na Rayo i Rayo z X.

0

@Barwindg Otóż to.

1

@Stagiryta Piłkarze jeszcze ok, ale trener daj spokój.

0

@Bobrowik Nie trzeba, ale fajną piłkę grają do przodu, nie robią autobusu.

0

8 min jeszcze nas pomęczą.

0

Ludzie się teraz pewnie cieszą że Barca przegrała bo Koeman wyleci, ale tak zapewne nie będzie. Już to przerabialiśmy.

1

Co by nie mówić, brawo dla Rayo. Zasłużyli, grają odważnie.

5

Nico nie chce nawet na to patrzeć.

0

Kurna, ma taki skład i nie potrafi wygrać z Rayo. Koniec tych usprawiedliwień.

4

Co jak co, ale ludzie w tym sezonie sporo zarobią u buka na Barcelonie.

0

@SonBarcaGoku Przykre to, takie mamy czasy :(

0

Koeman splunął na to wszystko.

0

Co ja mam zrobić z tymi piłkarzami.

1

@daro22 Hehe tak tak :)

2

@damianoli Dokładnie, ale i tak za każdym razem oglądam no bo to jednak Barca mój ukochany klub..

1

Rudy i tak nie odejdzie, ja im nie wierzę że te kolejne 3 mecze miały być wyznacznikiem dla Koemana że jedna wpadka out.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?