Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kgorecki2500 Do nas Haaland, do nich Mbappe ;)
6
Dość już tego cyrku, do czego to doszło aby 18-letni zawodnik chciał już takie pieniądze zarabiać. Nie pasuje mu to trybuny do końca sezonu.
0
Wcale się nie zdziwię, jak Leo już w debiucie wpakuje gola.
1
@Herato Nie zawsze gwiazdy dają LM.
0
@normasubiektywna Bardzo dobrze, szkoda byłoby Franka :)
0
@Transu96 Nic mnie już nie zdziwi.
1
@cules100pro Możliwe, tyle tutaj non stop różnych teorii, człowiek się już gubi. Ja sam w to nie wierzę, napisać można wszystko.
1
@Virusk3 Nie wpadło mi nic do buzi aby pluć.
5
Franka usunęli ze zdjęcia, czyli go sprzedają aby mieć na kontrakt dla Leo :D
0
@Macio93 Polegasz sam na sobie :D
1
@GeneralXavi Pozytywne nastawienie mówisz :)
0
@Ansufati123 Koledzy to są tylko do kielicha :)
0
@draxidox To trzeba to wyjaśnić :D
1
@msmsms Całkiem możliwe, ale wiesz że nie takie cuda się trafiały. Wszystko zależy od samego Leo co wybierze.
0
@arasz1819 Aż chętnie tego poczytam, zapowiada się ciekawie. Walka amigosów.
2
@P93FCB W sumie dla Leo nie takie głupie wyjście, rozdzielili go z El Pistolero, to ponownie graliby razem.
0
@arasz1819 Między mną a Tobą, akurat był jakiś zgrzyt z tego co pamiętam, kolega @Comentateiro chyba był tego świadkiem, ale z tego co widzę to Wy raz amigosi a raz nie :D
0
@AlexDark00 A lista z czasem zapewne się powiększy :D
@Kamyk37 Nerwy to Ty szanuj :P
0
@Takatiki Nie przejmuję się, po prostu tak mnie to zaciekawiło :)
1
@Karzel Czyli krótko i na temat :P
@Commando Z tego co widziałem czasem, domyślam się o kogo chodzi :D
1
@BarcaInfo Masz takie sposoby? Ty chyba masz długa listę hehe :D
1
@MaTt_BarcaFan Najlepsze podejście hehe :P
0
@Rewolucja123 Podążasz własną ścieżką mówisz? :D
1
@MesQueUnClub96 Czyli mamy podobnie :D
4
Zastanawialiście się ile osób Was tutaj nie lubi? :D Ja sobie myślę, że mnie chyba sporo mimo że dużo się na LR nie udzielam :D Kilka starć było :D
0
@Conradxc A no luzik, tak jak pisałem nie słucham tego typu nutek, ta jakoś wyjątkowo przyciągnęła.
2
@Conradxc Skoro słucham, to chyba można. Każdy lubi inny typ muzyki. Nie jestem fanem takich klimatów, ale ta piosenka akurat mi wpadła w ucho.
1
Usłyszałem to w radiu, ale się wkręciło. Zajebiste ;)
2
@QuiqueSetien1958 Otrzymałeś już pensję?
0
@kuz Nie idę, lecę! :D