1

@Kgorecki2500 Do nas Haaland, do nich Mbappe ;)

6

Dość już tego cyrku, do czego to doszło aby 18-letni zawodnik chciał już takie pieniądze zarabiać. Nie pasuje mu to trybuny do końca sezonu.

0

Wcale się nie zdziwię, jak Leo już w debiucie wpakuje gola.

1

@Herato Nie zawsze gwiazdy dają LM.

0

@normasubiektywna Bardzo dobrze, szkoda byłoby Franka :)

0

@Transu96 Nic mnie już nie zdziwi.

1

@cules100pro Możliwe, tyle tutaj non stop różnych teorii, człowiek się już gubi. Ja sam w to nie wierzę, napisać można wszystko.

1

@Virusk3 Nie wpadło mi nic do buzi aby pluć.

5

Franka usunęli ze zdjęcia, czyli go sprzedają aby mieć na kontrakt dla Leo :D

0

@Macio93 Polegasz sam na sobie :D

1

@GeneralXavi Pozytywne nastawienie mówisz :)

0

@Ansufati123 Koledzy to są tylko do kielicha :)

0

@draxidox To trzeba to wyjaśnić :D

1

@msmsms Całkiem możliwe, ale wiesz że nie takie cuda się trafiały. Wszystko zależy od samego Leo co wybierze.

0

@arasz1819 Aż chętnie tego poczytam, zapowiada się ciekawie. Walka amigosów.

2

@P93FCB W sumie dla Leo nie takie głupie wyjście, rozdzielili go z El Pistolero, to ponownie graliby razem.

0

@arasz1819 Między mną a Tobą, akurat był jakiś zgrzyt z tego co pamiętam, kolega @Comentateiro chyba był tego świadkiem, ale z tego co widzę to Wy raz amigosi a raz nie :D

0

@AlexDark00 A lista z czasem zapewne się powiększy :D
@Kamyk37 Nerwy to Ty szanuj :P

0

@Takatiki Nie przejmuję się, po prostu tak mnie to zaciekawiło :)

1

@Karzel Czyli krótko i na temat :P
@Commando Z tego co widziałem czasem, domyślam się o kogo chodzi :D

1

@BarcaInfo Masz takie sposoby? Ty chyba masz długa listę hehe :D

1

@MaTt_BarcaFan Najlepsze podejście hehe :P

0

@Rewolucja123 Podążasz własną ścieżką mówisz? :D

1

@MesQueUnClub96 Czyli mamy podobnie :D

4

Zastanawialiście się ile osób Was tutaj nie lubi? :D Ja sobie myślę, że mnie chyba sporo mimo że dużo się na LR nie udzielam :D Kilka starć było :D

0

@Conradxc A no luzik, tak jak pisałem nie słucham tego typu nutek, ta jakoś wyjątkowo przyciągnęła.

2

@Conradxc Skoro słucham, to chyba można. Każdy lubi inny typ muzyki. Nie jestem fanem takich klimatów, ale ta piosenka akurat mi wpadła w ucho.

1



Usłyszałem to w radiu, ale się wkręciło. Zajebiste ;)

2

@QuiqueSetien1958 Otrzymałeś już pensję?

0

@kuz Nie idę, lecę! :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?