5

Szkoda mi Matsa, tyle razy nas ratuje, a nasza obrona jak zwykle dziurawa. Zawsze ucieka mu Zamora :/

7

Nasza obrona to jest dramat.

0

Ale nas rozklepali.

4

Tak się strzela karne Antek.

2

Bardzo dobrze, sprawiedliwie w końcu dla nas z VAR.

0

To jest karny oczywisty.

2

No nareszcie coś strzelił, tego się nie dało spartolić.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Leo zjadał pigułkę :D

0

Kurde, nie może być bez straty gola..

0

Gość nawet karnego nie strzela. Żenada.

0

I karniaczek :D

0

Ja pierdziele, co on robi ile można nie trafić.

5

Takiego Dembele potrzebujemy!

0

Dembele ale przypierdzielił!!!!!!!!!!

1

I już nas Mats ratuje.

1

Antek zaczyna :D

4

W końcu Leo odpocznie, szkoda że Dest ławka. Najważniejsze aby zdobyć dziś 3 punkty. Vamos!

4

Najlepszy PO w historii, szkoda że do tej pory nie ma jego następcy. Oby Dest wyrósł nam na klasowego PO.

2

Wymęczone te 3 punkty, ale najważniejsze że zdobyte, choć gra bez szału.

1

Ale wstyd. Mats zrobił co mógł.

0

Bramkarze dziś walczą między sobą.

1

W końcu, Pique.

0

Co ten ich bramkarz broni dziś.

0

Busquets ma chyba haka na Koemana.

5

Ale szła w okienko...

0

Mats jest genialny. Król bramki.

1

Słabiutko do pierwszej połowy, tylko 1:0 i to po karnym z mega osłabionym Dynamo..

0

Brawo Mats. Co my robimy...

3

Klepu, klepu i to byłoby na tyle.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?