1

@Cariones Chyba tak, bida po całości :D

0

Czemu dziś na CN taka cisza? Żadnego "wirtualnego" dopingu?

0

Jak on takich setek nie trafia, to o czym tu gadać :D

0

Gdyby to wpadło :P

0

To Messi na początek 1:0 :D

9

Szkoda że Koeman nie zdecydował dać odpocząć Leo.

0

Messi pierwszy uciekł do szatni.

2

Przez pół godziny w przewadze i kolejna strata punktów.. Liga ucieka :/

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Antek gooooooooool :D

1

Alaves w 10, jest teraz szansa.

0

Messi podsumował dzisiejszy występ.

0

To jazda, dawać po 3 pkt!

1

Zobaczymy co oni pokażą po przewie, liczę na zmiany i to od razu. Messi dziś tragedia.

3

Pjanić ława a Busquets gra, to jest kryminał.

1

Na VAR trzeba sobie zasłużyć jak widać :)

0

I Leo żółta ;d chyba ma kiepski dzień :d

0

Messi to ma chyba wywalone, on tylko pewnie czeka do stycznia.

0

Przydałby się Pjanic i Pedri.

0

Neto ja pierdziele..........

1

Ansu coś Ty zrobił.....

0

Messi nadal ma szybkość :D

1

Co jak co, ale w takiej sytuacji to chyba piłkarze odpuszczą.

1

Nazbierał tego trochę :D

0

No to ładnie, Barca bankrutem wierzyć się nie chce.

4

Cieszę się że został w klubie, zawsze w niego wierzyłem. Oby teraz odpalił na dobre, a kontuzje go omijały.

6

Znakomity transfer, jak tylko będzie się tak rozwijał, to Barca ma piłkarza na długie lata.

1

Najlepsze wczoraj to wygrana, dobra gra i dymisja nieudacznika :)

0

Czyli cieszą się z tego jak widać :D Oby teraz wyniki były jeszcze lepsze :D

9

Ważne 3 pkt na wyjeździe, dobry mecz. VeB! :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?