Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dobra idę spać, bo szkoda na to w ogóle patrzeć, jesteśmy dnem. Rano do roboty, wolę się wyspać. Mogłem pograć w FM. Dobranoc :D
1
Haha i karny, Lenglet weź Ty już wypierdzielaj.
0
Hahaha i będzie zapewne karny
6
Koeman ma chyba dość już tej Barcelony ;)
0
Co się stało w Paryżu? Słyszałem tylko wypowiedzi piłkarzy z Turcji że to nie jest futbol i nie ma szacunku.
0
Kurde, miałem dylemat - pograć w FM czy mecz oglądać, wybrałem mecz, ale mogłem jednak FM :D
0
Spokojnie, wejdzie Busquets i wygramy :P
3
Brawo, to jest właśnie Barcelona.
2
Za takie coś się nie dyktuje karnego, co za puste dzbany.
0
Nadal mu to zostało po bramce hahaa
0
Hahaha karny masakra
1
Chyba ma klapki na oczach, on nie widzi że drużyna z nim gra słabo? Jego czas w FCB minął..
12
Co za żenada, Cadiz nas wydymało. Jesteśmy na dnie.
1
O lidze to my możemy już pomarzyć.
1
@Encore Łatwo teraz mówić, widział widocznie co się dzieje i próbował ratować.
23
Tylko i wyłącznie błąd Lengleta, Mats próbował ratować to jeszcze.
0
Lenglet ja pierdziele, co za gość. Żenada.
0
Co to było??!! Ja pierdziele!!!!!!!!!
0
Wymęczyli, Alba.
1
Gramy ostatnio fajne mecze, wracamy do starego składu który nie funkcjonuje. Tak to się robi.
0
@gumaz Ja nie szef :D
10
Ludzie! Wielu piłkarzy popełnia błędy, dopiero co Mingueza był wychwalany za ostatnie mecze, ogarnijcie się.
0
Brawo Panowie, świetny początek.
0
Czy jest tu jakiś informatyk który zna się bardzo dobrze na sprzęcie i grach? Jeśli tak, proszę o PW.
0
@4drian0 Z tego co czytałem, to 7 na Ryzen ma czasem lepsze osiągi od 10. Chcę sobie pograć w FM12, ale wywala mi błędy, gra się wyłącza podczas gry, nie można normalnie wyjść tylko Alt+F4. Tragedia. Na 7 czy XP nigdy nie było takich problemów.
0
@4drian0 Dla mnie najlepszym zawsze będzie XP a następnie 7 i po nim nic więcej dobrego. Dlatego chce wrócić, ale nie wiem jak chodzi na Ryzen.
0
Pytanie, czy ktoś posiada lub posiadał Windows 7 na procku Ryzen? Jeśli tak, to dobrze śmiga? Bo ta 10 wkurza z każdym dniem jeszcze gorzej.
3
Niech wraca i robi porządek. Tylko Laporta.
0
@Cardinale Lub lecą pochwały jakich to mamy świetnych zawodników.
15
Większość tutaj wywalała na siłę Dembele z klubu, Braithwaite że to nieporozumienie, a teraz co? Wychwalanie... Cóż, ciężko czasem to pojąć.