0

Dobra idę spać, bo szkoda na to w ogóle patrzeć, jesteśmy dnem. Rano do roboty, wolę się wyspać. Mogłem pograć w FM. Dobranoc :D

1

Haha i karny, Lenglet weź Ty już wypierdzielaj.

0

Hahaha i będzie zapewne karny

6

Koeman ma chyba dość już tej Barcelony ;)

0

Co się stało w Paryżu? Słyszałem tylko wypowiedzi piłkarzy z Turcji że to nie jest futbol i nie ma szacunku.

0

Kurde, miałem dylemat - pograć w FM czy mecz oglądać, wybrałem mecz, ale mogłem jednak FM :D

0

Spokojnie, wejdzie Busquets i wygramy :P

3

Brawo, to jest właśnie Barcelona.

2

Za takie coś się nie dyktuje karnego, co za puste dzbany.

0

Nadal mu to zostało po bramce hahaa

0

Hahaha karny masakra

1

Chyba ma klapki na oczach, on nie widzi że drużyna z nim gra słabo? Jego czas w FCB minął..

12

Co za żenada, Cadiz nas wydymało. Jesteśmy na dnie.

1

O lidze to my możemy już pomarzyć.

1

@Encore Łatwo teraz mówić, widział widocznie co się dzieje i próbował ratować.

23

Tylko i wyłącznie błąd Lengleta, Mats próbował ratować to jeszcze.

0

Lenglet ja pierdziele, co za gość. Żenada.

0

Co to było??!! Ja pierdziele!!!!!!!!!

0

Wymęczyli, Alba.

1

Gramy ostatnio fajne mecze, wracamy do starego składu który nie funkcjonuje. Tak to się robi.

0

@gumaz Ja nie szef :D

10

Ludzie! Wielu piłkarzy popełnia błędy, dopiero co Mingueza był wychwalany za ostatnie mecze, ogarnijcie się.

0

Brawo Panowie, świetny początek.

0

Czy jest tu jakiś informatyk który zna się bardzo dobrze na sprzęcie i grach? Jeśli tak, proszę o PW.

0

@4drian0 Z tego co czytałem, to 7 na Ryzen ma czasem lepsze osiągi od 10. Chcę sobie pograć w FM12, ale wywala mi błędy, gra się wyłącza podczas gry, nie można normalnie wyjść tylko Alt+F4. Tragedia. Na 7 czy XP nigdy nie było takich problemów.

0

@4drian0 Dla mnie najlepszym zawsze będzie XP a następnie 7 i po nim nic więcej dobrego. Dlatego chce wrócić, ale nie wiem jak chodzi na Ryzen.

0

Pytanie, czy ktoś posiada lub posiadał Windows 7 na procku Ryzen? Jeśli tak, to dobrze śmiga? Bo ta 10 wkurza z każdym dniem jeszcze gorzej.

3

Niech wraca i robi porządek. Tylko Laporta.

0

@Cardinale Lub lecą pochwały jakich to mamy świetnych zawodników.

15

Większość tutaj wywalała na siłę Dembele z klubu, Braithwaite że to nieporozumienie, a teraz co? Wychwalanie... Cóż, ciężko czasem to pojąć.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?