0

@CZAJUN_119 Tam nie wiem, za oknem zima.

2

To mamy pewne 3 pkt. Gonimy czołówkę, mamy co nadrabiać heh :D VeB!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Hahha jak się położył :D

0

Cieszynka do przewidzenia. Brawo.

0

No nareszcie Leo w swoim stylu.

0

Nie ma gola, co jest ?

4

Antek to chyba się odbudował, dziś super mecz.

1

Dembele brawo :)

0

Ależ mamy teraz w kim wybierać na obronie, ja pierdziele.

0

Poklepane i gol Coutinho :D

1

Pchanie Busquetsa na boisko to już jest na siłę jak tylko się da.

0

ale mu siadło soczyście :D

0

Antek o ja pierdziele!!!!!!!!

0

@Messibestplayerintheworld Średniak nie średniak, chłopak gra bardzo dobrze i pewnie.

1

Mingueza - Araujo kto wie może przyszłość Barcy na ŚO? Jestem za.

0

Cudem wpadło :D

0

@CZAJUN_119 Co z tego, jak bramek nie ma, a mistrzostwo się oddala.

0

@fejkenq "Coś" hehe z tego pkt nie będzie :D

0

@sintesox Bo tylko do niego podają.

1

Ostatnio to był fajny meczyk, dziś póki co tragedia. Prawda taka, że bez Messiego lepiej grali i było więcej zaangażowania.

0

Jaki pech, nosz kurna.

3

Fajnie że Braithwaite otrzymał znowu szansę, cieszy też brak Sergio.

2

Szok, jak zobaczyłem info po wejściu na stronę. Wielki piłkarz.

0

@Jakchcesz Ale w czym się pomyliłem? :D Bo odpisałeś na komentarz o tym jak Haaland strzela w LM :D

1

Oby tylko teraz otrzymał kolejną szansę w następnym meczu.

5

Fajnie się patrzy na jego grę, tak na luzie to robi niczym Dani dawniej w FCB. Głupotą byłoby stawianie nadal na Roberto jako PO...

0

@tbas Messi ma nie tyle strat ostatnio a jakoś gra, nie warto skreślać Puiga.

7

Chciałbym zobaczyć następny mecz również bez Messiego, ale chyba to nie jest możliwe. Dziś o wiele szybsza gra i więcej zaangażowania całej drużyny.

41

Mingueza zasługuje by zagrać w następnym meczu. Puig również powinien grać częściej, nie wiem o co tam chodzi z nim.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?