2

On to ma chyba coś z głową, czasami jak mu odbije to głowa mała.

4

Jak ja nie lubię Ramosa...

2

Jest wygrana :) VeB!!!!

0

Rakieta gool!!!!

2

Po wygraną!! Vamoooos Barca!!!!

16

Ale by popełnili ogromny błąd, gdyby wtedy zdecydowali się nadal stawiać na Bravo i pozwolić odejść Niemcowi.

0

Trzeba wykorzystać swoje sytuacje, a Barca to zrobiła :)

15

W końcu! Niezastąpiony LO w Barcelonie :)

6

Gruby zasłużył na pączka :D

0

Teraz tylko powtórzyć taki wynik w sobotę, byłby to wielki krok w stronę mistrzostwa ;) VeB!

0

Suarez goooooooooool!!

3

Zwijał się z bólu jak szalony, mało mu nogi nie urwało, ale już nagle OK...

0

I Mats nas ratuje.

0

Vamooos Barca! Po awans do Finału!

1

Kupiony za taką kasę i do tej pory 128 minut tylko, to jest kpina. Przy Valverde sobie raczej nie pogra.

43

To dzięki jego geniuszowi możemy zdobyć tryplet, Leo nawet jak "człapie" to i tak robi największą różnicę.

0

Messi wygrał nam ten mecz, co byłoby bez niego.. VeB!!!

0

Nie wierzę, Suarez gol :D

3

Leoooooo hat-trick!! Trzymać to!!!!!!!!

0

Opłaciło się cisnąc ich!

0

Leoooooooooooooooooooooo!!

1

I nie ma karnego..

0

Zmiana do przewidzenia :D

2

Bez zmian.

5

I my chcemy wygrać LM? Na pewno.

0

Obrona level 1.

0

I znowu trzeba gonić wynik, a by to...

0

No ja pierdziele!!!!

22

Prezydent w akcji :D

4

Leooooooooooooo co za goooooooooooool!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?