Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
On to ma chyba coś z głową, czasami jak mu odbije to głowa mała.
4
Jak ja nie lubię Ramosa...
2
Jest wygrana :) VeB!!!!
0
Rakieta gool!!!!
2
Po wygraną!! Vamoooos Barca!!!!
16
Ale by popełnili ogromny błąd, gdyby wtedy zdecydowali się nadal stawiać na Bravo i pozwolić odejść Niemcowi.
0
Trzeba wykorzystać swoje sytuacje, a Barca to zrobiła :)
15
W końcu! Niezastąpiony LO w Barcelonie :)
6
Gruby zasłużył na pączka :D
0
Teraz tylko powtórzyć taki wynik w sobotę, byłby to wielki krok w stronę mistrzostwa ;) VeB!
0
Suarez goooooooooool!!
3
Zwijał się z bólu jak szalony, mało mu nogi nie urwało, ale już nagle OK...
0
I Mats nas ratuje.
0
Vamooos Barca! Po awans do Finału!
1
Kupiony za taką kasę i do tej pory 128 minut tylko, to jest kpina. Przy Valverde sobie raczej nie pogra.
43
To dzięki jego geniuszowi możemy zdobyć tryplet, Leo nawet jak "człapie" to i tak robi największą różnicę.
0
Messi wygrał nam ten mecz, co byłoby bez niego.. VeB!!!
0
Nie wierzę, Suarez gol :D
3
Leoooooo hat-trick!! Trzymać to!!!!!!!!
0
Opłaciło się cisnąc ich!
0
Leoooooooooooooooooooooo!!
1
I nie ma karnego..
0
Zmiana do przewidzenia :D
2
Bez zmian.
5
I my chcemy wygrać LM? Na pewno.
0
Obrona level 1.
0
I znowu trzeba gonić wynik, a by to...
0
No ja pierdziele!!!!
22
Prezydent w akcji :D
4
Leooooooooooooo co za goooooooooooool!!