4

Mamy to :) VeB!

1

Obronił!!!

0

Hahahahahahah karny

0

Dembele bardzo dobry występ :)

0

Ależ bomba od poprzeczki :)

4

Dembele co za gooooooooooool!!!!!!!!!!

1

Ja pierdzielę!!!

6

Piqueee waka waka!!!!!!!!!!

0

Kurde Suarez...

0

Masakra. Ale puścili.

0

Fajny składzik, Vamos Barca po zwycięstwo na początek!

1

Ależ to pięknie zrobił! :)

3

Ciekaw jestem jak astronomiczne są tą kwoty za Ivana. Tak czy inaczej oby został.

4

Szkoda że musiał odejść i nie otrzymał więcej szans, mam nadzieję że w Evertonie pokaże na co go stać i kiedyś wróci bo klauzula nie jest duża.

0

Dobrze że jest klauzula odkupu Miny.

0

Dziwne że tak tanio kupili tak świetnego bramkarza.

0

Ehh i nie uda się definitywnie pożegnać z Gomesem...

14

Dembele lub Rakitić za Pogbe hahaha nieźle się uśmiałem :)

1

Może kiedyś nastąpi taki moment że Generał będzie trenerem Puiga :)

1

Zawsze mu kibicowałem, oby tam grał często bo na to zasługuje.

0

Oby tylko dobrze mu się kariera powiodła i nie zakończył jak inne młode talenty..

0

Wystraszył się chłopak chyba o miejsce w składzie :D

5

Nie sądziłem że Barca może kupić takiego zawodnika za tak małe pieniądze :D

0

Niska cena, ale pytanie czy on pasuje do FCB.

47

On jest nie do zajechania... Ma chłop zdrowie.

1

Fajny żart :)

3

Chorzy ludzie, nierówno pod "sufitem".

0

Szkoda że o Gomesie nie może być takiego info.. Dobry interes klub zrobił nawet na sprzedaży Francuza. Ciekawe czy teraz Cucu do pierwszego składu, oby.

4

Coś czuję że sprzedaż Miny może być błędem, ale to tylko moje przeczucia.

0

Szkoda że do tego musi dojść aby zmieniać coś w nazwie..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?