Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Mamy to :) VeB!
1
Obronił!!!
0
Hahahahahahah karny
0
Dembele bardzo dobry występ :)
0
Ależ bomba od poprzeczki :)
4
Dembele co za gooooooooooool!!!!!!!!!!
1
Ja pierdzielę!!!
6
Piqueee waka waka!!!!!!!!!!
0
Kurde Suarez...
0
Masakra. Ale puścili.
0
Fajny składzik, Vamos Barca po zwycięstwo na początek!
1
Ależ to pięknie zrobił! :)
3
Ciekaw jestem jak astronomiczne są tą kwoty za Ivana. Tak czy inaczej oby został.
4
Szkoda że musiał odejść i nie otrzymał więcej szans, mam nadzieję że w Evertonie pokaże na co go stać i kiedyś wróci bo klauzula nie jest duża.
0
Dobrze że jest klauzula odkupu Miny.
0
Dziwne że tak tanio kupili tak świetnego bramkarza.
0
Ehh i nie uda się definitywnie pożegnać z Gomesem...
14
Dembele lub Rakitić za Pogbe hahaha nieźle się uśmiałem :)
1
Może kiedyś nastąpi taki moment że Generał będzie trenerem Puiga :)
1
Zawsze mu kibicowałem, oby tam grał często bo na to zasługuje.
0
Oby tylko dobrze mu się kariera powiodła i nie zakończył jak inne młode talenty..
0
Wystraszył się chłopak chyba o miejsce w składzie :D
5
Nie sądziłem że Barca może kupić takiego zawodnika za tak małe pieniądze :D
0
Niska cena, ale pytanie czy on pasuje do FCB.
47
On jest nie do zajechania... Ma chłop zdrowie.
1
Fajny żart :)
3
Chorzy ludzie, nierówno pod "sufitem".
0
Szkoda że o Gomesie nie może być takiego info.. Dobry interes klub zrobił nawet na sprzedaży Francuza. Ciekawe czy teraz Cucu do pierwszego składu, oby.
4
Coś czuję że sprzedaż Miny może być błędem, ale to tylko moje przeczucia.
0
Szkoda że do tego musi dojść aby zmieniać coś w nazwie..