0

Oby wygrał jak najwięcej :)

5

Co za kabaret, tylko wypożyczenie... Rafinha też miał obowiązkowo zostać wykupiony przez Inter po awansie do LM.

15

Willian do Barcelony? To jakieś nieporozumienie.

3

To teraz tylko czekamy na jego przybycie. Oby się sprawdził.

0

Po co niby Willian? Daliby sobie już z tymi plotkami o nim spokój.

3

Szkoda że Kolumbia odpadła, mam nadzieję że Yerry nie odejdzie z Barcelony i będzie otrzymywał kolejne minuty na boisku.

9

Mógł trafić ale nie ma co skreślać Dembele, jeszcze się może okazać, że będzie lepszy od Mbappe.

3

Ale te mistrzostwa są dziwne.

0

I dobrze, niech ktoś inny w końcu zdobędzie to wyróżnienie, przyda się odmiana.

8

Osłodą odpadnięcia Argentyny, jest wyrzucenie ze burtę rep. Portugalii z Ronaldo na czele ;)

0

Tak jak czułem ostatnio, że mimo wyjścia z grupy Argentyny nie wróżę im nic dobrego, tak więc pojadą teraz zapewne do domu. Nic nie grali na tych mistrzostwach szczególnego.

0

150 mln - no nieźle ha ha :)

12

Coś pięknego, Niemcy za burtą :D

0

Z grupy wyszli cudem, ale jakoś im nic dobrego nie wróże dalej na tym mundialu.

1

Goooooooooooooooooooool!!

0

Co za żenujące wykonania rzutów rożnych.

0

Higuain....

1

Mają teraz szczęście..

0

Szkoda że na pozyskanie Eriksena nie ma praktycznie szans.

0

Nawet gdyby udało im się wyjść z grupy, to dalej czarno to widzę..

0

Jakoś nie sądzę by Thiago chciał przejść do Realu.

1

Żeby tak dać ciała, nawet nie wyjść z grupy. Żenada, kompromitacja.

0

Szkoda, gdy go sprowadzali sądziłem że będzie miał szansę na coś więcej, dopiero co dołączył a już sprzedaż.

1

Szkoda że Argentyna ma taki fajny skład a gra taką padakę...

0

Masakra z tą Argentyną, oni mogą zapomnieć o czymkolwiek z taką grą.

0

Co to będzie jak wybije mu z 25-30 lat lat skoro teraz tak już wygląda.

0

Ciekawe gdyby nie dostał takiego hajsu czy też by tak mówił.

4

Bardzo dobra decyzja, lepiej że on zostanie i otrzyma szansę.

1

Nie będę udawał, że jestem zachwycony obecnym prezydentem, bo go nie lubię. Ale akurat przy transferze Neymara i Griezmanna, Bartomeu nic szczególnie nie mógł zrobić, no chyba że zasypać ich ogromną kasą co i tak nie było możliwe.

0

Kompletnie w to nie wierzę, na pewno nie w jego powrót.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?