0

El Pistoloeroooooooooooooooooo goooooooooooool mamy to! :)

1

Niech strzelą na 3:1 bo końcówka może być nerwowa.

3

Ale Ney objeżdża Wszystkich jak tyczki :)

0

Prawda jest taka że gdyby nie Leo to Barca byłaby bez połowy pucharów.

1

Coś czuję że to on zostanie trenerem Barcy, głośno o nim ostatnio.

0

Nie powinien odchodzić, powinien zostać jeszcze na jeden sezon bo zaczyna się rozkręcać.

1

Leooooooooooo ależ goooooooooooool co to było!! :)

0

Ehh Pique blisko..

1

Ja pierdziele...

1

Minimalny spalony chyba był.

0

Neymar goooooooooooooooool :)

1

Vamos Barca po 3 pkt!

32

A to niespodzianka, czegoś takiego się absolutnie nie spodziewałem. Dobra wiadomość dla Argentyny.

0

I co będzie kontynuacja tego wszystkiego? Nie, tu potrzeba kogoś nowego.

1

Ostatnia odpowiedź najlepsza.

4

Fajnie byłoby go zobaczyć nawet na 3 minuty, ale wiadomo zdrowie najważniejsze.

0

Jaja jak berety normalnie.

0

Tu trzeba kogoś nowego, inaczej nadal będzie tak jak jest obecnie..

4

Dziwię się tym co na niego głosowali, może i Laporta nie był najlepszy, ale według mnie to on powinien zostać prezydentem. Trudno, trzeba czekać na nowe wybory.

0

Munir i Samper nadal mogą coś zdziałać w Barcelonie. Samper musi się jeszcze ograć.

0

Oby tylko nie odszedł, przecież on nadal pełni bardzo ważną rolę i robi dobrą robotę na boisku.

0

Nadal chciałbym aby to Sampaoli został trenerem Barcy, ale to pewnie niemożliwe..

0

I niech sobie Portugalczyk ZP wygra, olać to, ten kto ma wiedzieć to wie że Leo i tak najlepszy.

0

Ale to się wszystko ciągnie, masakra.

0

Według mnie Xavi ma jeszcze na to czas, lepiej aby się dobrze przygotował.

0

Jeśli Arda zostanie, to wtedy sytuacja finansowa na zakup nowych piłkarzy mocno się skomplikuje.

0

I pomyśleć że już w niedługim czasie Andres tak jak i również Generał przestanie grać w FCB.. Oby pozostał jak najdłużej.

0

Jak ten transfer dojdzie do skutku będzie zajebiście, ale łatwo chyba nie będzie jak widać :/

0

Temat wyboru nowego trenera wydaje się nie mieć końca, jutro zapewne będzie nowy kandydat.

0

Za 1,5 mln to powinni go zatrudnić, dobry trener za tanią kasę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?