Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
El Pistoloeroooooooooooooooooo goooooooooooool mamy to! :)
1
Niech strzelą na 3:1 bo końcówka może być nerwowa.
3
Ale Ney objeżdża Wszystkich jak tyczki :)
0
Prawda jest taka że gdyby nie Leo to Barca byłaby bez połowy pucharów.
1
Coś czuję że to on zostanie trenerem Barcy, głośno o nim ostatnio.
0
Nie powinien odchodzić, powinien zostać jeszcze na jeden sezon bo zaczyna się rozkręcać.
1
Leooooooooooo ależ goooooooooooool co to było!! :)
0
Ehh Pique blisko..
1
Ja pierdziele...
1
Minimalny spalony chyba był.
0
Neymar goooooooooooooooool :)
1
Vamos Barca po 3 pkt!
32
A to niespodzianka, czegoś takiego się absolutnie nie spodziewałem. Dobra wiadomość dla Argentyny.
0
I co będzie kontynuacja tego wszystkiego? Nie, tu potrzeba kogoś nowego.
1
Ostatnia odpowiedź najlepsza.
4
Fajnie byłoby go zobaczyć nawet na 3 minuty, ale wiadomo zdrowie najważniejsze.
0
Jaja jak berety normalnie.
0
Tu trzeba kogoś nowego, inaczej nadal będzie tak jak jest obecnie..
4
Dziwię się tym co na niego głosowali, może i Laporta nie był najlepszy, ale według mnie to on powinien zostać prezydentem. Trudno, trzeba czekać na nowe wybory.
0
Munir i Samper nadal mogą coś zdziałać w Barcelonie. Samper musi się jeszcze ograć.
0
Oby tylko nie odszedł, przecież on nadal pełni bardzo ważną rolę i robi dobrą robotę na boisku.
0
Nadal chciałbym aby to Sampaoli został trenerem Barcy, ale to pewnie niemożliwe..
0
I niech sobie Portugalczyk ZP wygra, olać to, ten kto ma wiedzieć to wie że Leo i tak najlepszy.
0
Ale to się wszystko ciągnie, masakra.
0
Według mnie Xavi ma jeszcze na to czas, lepiej aby się dobrze przygotował.
0
Jeśli Arda zostanie, to wtedy sytuacja finansowa na zakup nowych piłkarzy mocno się skomplikuje.
0
I pomyśleć że już w niedługim czasie Andres tak jak i również Generał przestanie grać w FCB.. Oby pozostał jak najdłużej.
0
Jak ten transfer dojdzie do skutku będzie zajebiście, ale łatwo chyba nie będzie jak widać :/
0
Temat wyboru nowego trenera wydaje się nie mieć końca, jutro zapewne będzie nowy kandydat.
0
Za 1,5 mln to powinni go zatrudnić, dobry trener za tanią kasę.