Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Jeszcze w finale PK przewalą.
0
Hhahaha żenada!!!!!!!!!!!!
0
Hhahahah co to było hahahah
0
Nie no, wszystko wyciąga.
0
To jest dramat.
2
Dokładnie, dobrze mówisz! :)
0
Ja pierdziele ile można.
0
Kurde no..
3
Nie wierzę że tego nie strzelił..
0
Suarez jaka seta......
0
Maksara, jeszcze przegrywamy...
0
Real już gol hahaha.
2
Fajnie że gra Marlon, oby i dziś pokazał się z dobrej strony. Vamos po 3 pkt i liczyć na cud.
9
Ten jego ojciec to widać tylko na kasę leci, od samego początku miałem o nim złe zdanie.
1
Jeśli to prawda to w końcu dobra wiadomość, oby temat nowego trenera skończył się już.
1
Nic tylko życzyć aby mu się to udało.
2
Nie ma loga Qataru i od razu lepiej się to prezentuje.
1
Oby udało się go sprowadzić, potrzeba nam w końcu PO z wyższej półki, liczę na to że nie uda im się awansować i negocjacje staną się prostsze.
5
Królewscy jak zwykle mogli liczyć na pomoc arbitra. - cóż, w sumie nic nowego.
6
Skoro Celta nie dała rady, to na Malagę nie ma co nawet liczyć.
0
Oby to właśnie jego już ostatecznie wybrali, bo pozostali kandydaci jakoś nie przekonują.
0
Tak więc dziś cała nadzieja w Celcie.. Ale na cuda chyba nie ma co liczyć.
8
Brakuje mi Tarzana w zespole, szkoda że te czasy już nie wrócą.
2
A to ogromna szkoda, dziwię się że ludzie na niego głosowali.
34
Oby nie odszedł, nie warto popełnić takiego samego błędu jak z Thiago. Gdyby otrzymał więcej szans to zapewne jego statystyki byłby lepsze.
0
ZP na pewno zdobędzie, ale póki co musi jeszcze poczekać, lecz nie to jest najważniejsze jak widać dla niego.
0
I fajnie byłoby aby do niej dołączył :)
3
Oby kibice zrobili mu piękne pożegnanie.
2
Ma przed sobą wspaniałą przyszłość, może zajść daleko, tylko tego mu życzyć.
0
Skoro z Sevillą tak im poszło, to marne szanse że w tych spotkaniach się potknie.