2

Jeszcze w finale PK przewalą.

0

Hhahaha żenada!!!!!!!!!!!!

0

Hhahahah co to było hahahah

0

Nie no, wszystko wyciąga.

0

To jest dramat.

2

Dokładnie, dobrze mówisz! :)

0

Ja pierdziele ile można.

0

Kurde no..

3

Nie wierzę że tego nie strzelił..

0

Suarez jaka seta......

0

Maksara, jeszcze przegrywamy...

0

Real już gol hahaha.

2

Fajnie że gra Marlon, oby i dziś pokazał się z dobrej strony. Vamos po 3 pkt i liczyć na cud.

9

Ten jego ojciec to widać tylko na kasę leci, od samego początku miałem o nim złe zdanie.

1

Jeśli to prawda to w końcu dobra wiadomość, oby temat nowego trenera skończył się już.

1

Nic tylko życzyć aby mu się to udało.

2

Nie ma loga Qataru i od razu lepiej się to prezentuje.

1

Oby udało się go sprowadzić, potrzeba nam w końcu PO z wyższej półki, liczę na to że nie uda im się awansować i negocjacje staną się prostsze.

5

Królewscy jak zwykle mogli liczyć na pomoc arbitra. - cóż, w sumie nic nowego.

6

Skoro Celta nie dała rady, to na Malagę nie ma co nawet liczyć.

0

Oby to właśnie jego już ostatecznie wybrali, bo pozostali kandydaci jakoś nie przekonują.

0

Tak więc dziś cała nadzieja w Celcie.. Ale na cuda chyba nie ma co liczyć.

8

Brakuje mi Tarzana w zespole, szkoda że te czasy już nie wrócą.

2

A to ogromna szkoda, dziwię się że ludzie na niego głosowali.

34

Oby nie odszedł, nie warto popełnić takiego samego błędu jak z Thiago. Gdyby otrzymał więcej szans to zapewne jego statystyki byłby lepsze.

0

ZP na pewno zdobędzie, ale póki co musi jeszcze poczekać, lecz nie to jest najważniejsze jak widać dla niego.

0

I fajnie byłoby aby do niej dołączył :)

3

Oby kibice zrobili mu piękne pożegnanie.

2

Ma przed sobą wspaniałą przyszłość, może zajść daleko, tylko tego mu życzyć.

0

Skoro z Sevillą tak im poszło, to marne szanse że w tych spotkaniach się potknie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?