Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Heh Leo tyle samo goli co Alaves, dobre :D
0
Ale ten czas leci, teraz czas na zmiany, oby na lepsze.
5
Oby od nowego sezonu był podstawowym PO :)
0
Duże podziękowania dla Lucho za to co osiągnął z Barcą, oby odnosił kolejne sukcesy z inną drużyną.
0
Zapowiada się ciekawe rozpoczęcie sezonu.
2
Powinien zostać na nowy sezon, jak widać rozkręca się, to dobrze wróży na przyszłość w FCB jeśli oczywiście zostanie.
1
Piękne podsumowanie o Leo :)
1
Oby jeszcze wiele pucharów wygrali :)
3
To mamy puchar sołtysa na pocieszenie tego słabiutkiego sezonu :) VeB!
0
Aleix!!! :)
0
Ale akcja Pacooooooooooooooo :D
0
Neymar goooooooooooooooooool :)
0
Nosz ja pierdziele.
0
Leooooooooooooo mistrz!!! Tak samo jak z Realem!!!!!!!!!!!
1
Ale mamy teraz szczęście masakra...
0
Ajajaj Szef :/
0
Vamos Barca!
0
Skoro woli kisić się z tatą Wengerem w Arsenalu to proszę bardzo.
0
Oby Aleix wszedł na końcowe minuty :)
0
Może w końcu coś ruszy teraz w Argentynie.
0
Trzeba zdobyć ten puchar na pocieszenie tego słabego sezonu.
0
Co jak co, ale szkoda że to już ostatnia konferencja, będzie ich brakować :)
0
Bardzo mądra wypowiedź, oby nadszedł jeszcze ten moment aby to Laporta został prezydentem Barcy, za czasów Rosella i Bartomeu to same afery i niszczony jest wizerunek klubu.
3
Śmiechu warte :) Jak mają się wzmocnić to jedynie kimś młodszym i lepszym.
0
Kto ich tam wie :D
1
Ja nie wiem co by się działo na ulicach :D
0
Nie mam nic do niego, w Barcelonie by pewnie niczego nowego nie wprowadził, ale Celta to dobra opcja dla niego.
4
Powinien zostać, jest dobrym zmiennikiem, ale zależy czy mu to odpowiada.
3
http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/facebook-blokada-ustawa-hazardowa,121,0,2324857.html
Witamy w PL :D :D
0
Wiem doskonale o co Ci chodziło :D