0

Heh Leo tyle samo goli co Alaves, dobre :D

0

Ale ten czas leci, teraz czas na zmiany, oby na lepsze.

5

Oby od nowego sezonu był podstawowym PO :)

0

Duże podziękowania dla Lucho za to co osiągnął z Barcą, oby odnosił kolejne sukcesy z inną drużyną.

0

Zapowiada się ciekawe rozpoczęcie sezonu.

2

Powinien zostać na nowy sezon, jak widać rozkręca się, to dobrze wróży na przyszłość w FCB jeśli oczywiście zostanie.

1

Piękne podsumowanie o Leo :)

1

Oby jeszcze wiele pucharów wygrali :)

3

To mamy puchar sołtysa na pocieszenie tego słabiutkiego sezonu :) VeB!

0

Aleix!!! :)

0

Ale akcja Pacooooooooooooooo :D

0

Neymar goooooooooooooooooool :)

0

Nosz ja pierdziele.

0

Leooooooooooooo mistrz!!! Tak samo jak z Realem!!!!!!!!!!!

1

Ale mamy teraz szczęście masakra...

0

Ajajaj Szef :/

0

Vamos Barca!

0

Skoro woli kisić się z tatą Wengerem w Arsenalu to proszę bardzo.

0

Oby Aleix wszedł na końcowe minuty :)

0

Może w końcu coś ruszy teraz w Argentynie.

0

Trzeba zdobyć ten puchar na pocieszenie tego słabego sezonu.

0

Co jak co, ale szkoda że to już ostatnia konferencja, będzie ich brakować :)

0

Bardzo mądra wypowiedź, oby nadszedł jeszcze ten moment aby to Laporta został prezydentem Barcy, za czasów Rosella i Bartomeu to same afery i niszczony jest wizerunek klubu.

3

Śmiechu warte :) Jak mają się wzmocnić to jedynie kimś młodszym i lepszym.

0

Kto ich tam wie :D

1

Ja nie wiem co by się działo na ulicach :D

0

Nie mam nic do niego, w Barcelonie by pewnie niczego nowego nie wprowadził, ale Celta to dobra opcja dla niego.

4

Powinien zostać, jest dobrym zmiennikiem, ale zależy czy mu to odpowiada.

0

Wiem doskonale o co Ci chodziło :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?