Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pożyjemy, zobaczymy :D
0
Dobre :D
0
Takie wiadomości cieszą :)
1
Nie porównuj jego pensji i tego co przez całe życie zarobił do zwykłego człowieka pracującego np. na magazynie za 1500 zł. On przez rok z palcem w d*** że tak powiem przeżyje na luzie, i to nie na biedno. Ale po części masz rację mimo wszystko.
0
W Atletico miał pierwszy skład, był gwiazdą, a teraz co? Zobaczymy co z nim dalej będzie.
0
I bardzo dobrze, nie ma się czym przejmować tylko nimi.
34
Samper i Munir to jeszcze jakaś opcja, reszta do sprzedaży, jakoś nie widzę dla nich przyszłości w klubie, ale zobaczymy jakie będą decyzje nowego trenera.
0
Bardzo dobrze powiedziane.
4
Do tej pory nie rozumiem jak on mógł być prezydentem Barcelony, zabrać jeszcze do niego Bartomeu i będzie spokój.
1
Sprzedaż Vidala byłaby największą głupotą.
2
Gdyby nowy trener miał go w planach to nie powinni decydować się na taki ruch, ale jak ma grać w rezerwach to jak najbardziej dobra opcja.
0
Pozostaje tylko czekać na oficjalne potwierdzenie.
0
Tak to jest gdy w zespole brak klasowego PO i trzeba kombinować z pomocnikami na tą pozycję.
0
I po co to było się tak nastawiać ze strony Enrique na transfer Denisa.
2
Mecz z Deportivo długo mi zostanie w pamięci, to była doskonała szansa :/
0
Trzeba liczyć na to że kolejny sezon będzie lepszy.
0
To teraz skoro Arsenal nie zagra w LM jest spora szansa na sprowadzenie Hectora.
1
Naprawdę podoba mi się jego gra, jego kariera zapowiada się interesująco, oby w Barcelonie :)
0
Szkoda tych wszystkich straconych punktów, ale taka już piłka.
0
Tyle bramek władowali i nie pozwoliło to na wygranie Ligi..
0
Cóż, w następnym sezonie może nam się uda, o ile przeprowadzimy dobre transfery.
1
Koniec, jest wygrana ale co z tego jak Real mistrzem.. Trzeba czekać na następny sezon, może będzie lepszy. VeB!
0
Leooooooooooooo :)
0
Powrót z zaświatów :D
0
Karny hahahahahah
1
Suarezzzzz :D
0
Obronił :D
0
Wapnoooo :D
0
Neymar :D :D
0
Teraz to sobie mogą.