Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Szkoda że David juz nie występuje w FCB. Czasami podczas meczu były sytuacje ze z prostej sytuacji nie trafiał i troche sie człowiek wkurzał, każdemu sie zdarza, ale mimo to zajebisty zawodnik jest :)
0
No ja tylko pytam z ciekawości bo serio nie wiedzialem ze bana dostał.
0
Ooo a za co wiesz może ?
1
No szkoda.. bo juz miałby wszystko a tak to wygrania MŚ mu brakuje.. ale wierze ze je zdobędzie ! :)
2
Hmm mam pytanie do Was bo mnie dziwi ze od pewnego czasu w komentarzach nie widzę pewnej osoby a zawsze był przeważnie pierwszy. Gdzie jest użytkownik LOL_LOL ? :D
1
Messi jest niesamowity ! Wie dobrze że Barca go potrzebuje w pełni formy by myslec o pucharach na koniec sezonu.
0
Ale ale przeciez oni prawde powiedzieli hehe
1
No na szanse to on nie ma co liczyc za bardzo szczegolnie przy takim ataku jakim Barca dysponuje i ich formą. Walczak jest to trzeba mu przyznac ale jesli dadzą dobrą sume to czemu nie ? a swoja drogą Falcao którego chcial Real, w MU sobie nie radzi masakra.. przeciez on strzelał w Atletico na zawołanie a teraz znowu do Monaco, szkoda.
1
40 mln to sorry ale za dużo.. to takiego Kuna jak ktos chce kupic to musi wyłozyc pewnie ze 150 mln na to wychodzi. Zresztą mamy taki atak że on jest zbędny. Jest ważniejsza formacja która mozna by wzmocnic np. pomoc i Pogba.
1
Leo i te jego rekordy, maskara on nas nie przestanie zadziwiać ... :)
1
Przeciez to było pewne że De Gea jest nie do ruszenia..
0
Ładnie to wszystko wygląda, jest troche komplikacji ale to dobrze własnie bo rywale sie gubią.
0
Nalezy mu się, choc szkoda że juz Tito brak ..
3
Ja sie pozbyłem kataru bo miałem ostatnio, teraz czas by sie go Barca pozbyła z koszulek.
0
Nie wierzę.. ale cóż wybrał to co dla niego najlepsze i co da mu radość to oczywiste.
3
Fajny wywiad z naszym Magikiem. Masakra, ale ten czas szybko leci juz 31 urodziny, a wydaje sie nie tak dawno jak Pep był trenerem Barcy to miał kilka mniej.. ale czasu sie nie oszuka niestety. Oby tylko złapał odpowiednia formę i wygyrwał z Barcą tak jak to powiedział wszystko co mozliwe :)
0
Mają problem, widocznie nadszedł czas by to zmienic i powinni sie z tym pogodzić.
8
W sumie Ronaldo ma cos z pijaka bo czasem ma takie zachwiania na boisku że moment gleba :D
1
Jak zmiany to widac na dobre we wszystkim, tylko czekać teraz na nowe wybory ;)
2
Też maja pomysły... :D
0
Fajnie że sa tak dobrymi kumplami :) Zaraz będzie news że Leo może odejsc do City hehe :)
3
Super artykuł brawo dla redakcji ! :) trzeba podziękowac że Ci Panowie uratowali klub w tamtych czasach co łatwe jak widac nie było... tak samo sprawa sie ma z pieniędzmi, biznesmen zaoferował 15 tys na ratowanie klubu, pomyslcie sobie ile wtedy musiało byc to warte bo w dzisiejszych czasach to nawet za mała pensja dla piłkarza światowego formatu a co dopiero na ratowanie klubu. Masakra tamte czasy i warunki...
1
Nie mówie tego oficjalnie że juz ja ma w rękach, tylko że jak utrzyma ta formę to tak sie stanie.
0
I po co mówia takie cos ja pitole.. druzynie idzie dobrze i ciul ich powinien obchodzic Ronaldo w tym momencie...
2
Wszystko jest takie powtarzające się ze moze i w tym roku LM będzie nasza ? ;)
0
Jak widac Cocu wspaniale sobie radzi jako trener PSV :)
0
Bardzo dobra wiadomosc, przyda sie napewno Vermaelen w obronie ma wszystko co potrzeba tylko ta kontujza mu zjadła poł sezonu...
1
Nwm na co ten Pan wgl liczył na Camp Nou a tym bardziej jak zbierali baty juz od Barcy ;)
5
Leo ma ZP za rok 2015 w kieszeni bo to co gra jest niesamowite. A to dopiero połowa lutego..
3
Z każdym meczem Marc coraz bardziej pokazuje że to on będzie liderem defensywy Barcy w najblizszych latach. W końcu uczył się od znakomitego mistrza Puyola a teraz jeszcze jest Pique.