0

@cules100pro wiesz jak to jest, wszędzie znajdzie się odsetek oszołomów

6

@Criss18Barca Dokładnie. Wolimy równać gospodarczo do zachodu aniżeli wschodu. Pozdrawiam

6

Wg w wojewódz to u mnie w zachodniopomorskim Pan Mentzen uzyskał najmniejsze poparcie.
Jakże mi moi lokalni rodacy teraz zaimponowali. Duma.
;)

1

W Republice, podkreślam w republice w studio pokazali sondaż drugiej tury i tam Trzasku 47.2% Batyr 38% i 14.8 nie wie.
Ciekawe, choć pewnie już pod mobilizację elektoratu opiekuna starszych osób.

0

@FCB_dimiC "wolność słowa"
No bo Konfederacja nie rządzi jeszcze ;)

1

@Encore to tak nie działa. Nie przeliczysz tego 1 do 1.

3

@FCB_dimiC to samo mogę wypowiedzieć tym którzy głosowali na Mentzena czy Brauna.

0

@mate92 aha, a ty nie jesteś? Kolega z Białorusi czy Rosji?

3

@mate92 dokładnie, 6% dla Brauna, to się w głowie nie mieści.

0

@Hosh ta żeńska drużyna sezon temu była mistrzem Polski.

1

@jacobFCB silos, rozdzielenie, Ted lasso, władcy przestworzy to tak szybko mi przychodzi do glowy
Jeszcze jest popularny "for all mankind", ale mi akurat nie podszedł

0

@Rhaan do 25/26 się zaliczają.

1

@Romario87 Jeszcze są KMŚ. Niby nowy turniej ale też może mieć znaczenie. Największe kluby (poza Barcą niestety) tam wystąpią.

0

@Ojciec5tkidzieci chyba sam właśnie pomieszales pojęcia. ;)
Brutto netto to nie to samo co przychód i dochód, bo chyba o to Ci chodziło.

1

@Barcanajlepszyteam ciekawe do kogo pijesz... ?
;))))

0

@Majkmajki alles

1

@Kgorecki2500 jakiś kongres morski jest i przemawiał na otwarciu. Pozdrowie ich od was serdecznie.

1

O a dziś u mnie w niemieckim Szczecinie ulubieniec La rambli, pan Czaskowski, ba i nawet sam Herr Tusk jest. Czujcie się jak u siebie Panowie.

0

@Wojciech123 jeszcze był Oficer i Fala Zbrodni, z tych co mi utkwiły w pamieci.

0

@messi33 3 raz czytam to jedno zdanie bez żadnej interpunkcji, bez składni i dalej nie mam pojęcia co autor miał na myśli.

0

@Kgorecki2500 nie znam gościa, ale akurat tutaj ma rację.

0

@FCB_dimiC ale to nie ja, to rodzice mnie tak nazwali

1

@FCB_dimiC Ja oddam w pierwszej turze głos na jednego z nich, a w drugiej na drugiego.
Co ze mną w takim wypadku?

17

@partymaker Jak w USA Trump może być to i takie ancymoki przejdą, niestety.

1

@Tuc zastawiłem Twoją chałupę, ale nie martw się podzielimy się pół na pół.

3

@Piotr777 A głosujesz na dziadka/wujka/teścia kandydata czy jednak na tą konkretną osobę???
Mnie właśnie razi takie czepianie się przodków, rodziny itd. kandydatów. To jest dla mnie śmieszne i żałosne.
To tak jakby Twój ojciec był degeneratem, alkoholikiem i bił swoją żonę i przez ten pryzmat mamy też Ciebie tak samo oceniać...

1

@norbi77 no nie było. I dobrze, jutro będą emocje większe ;))

0

@kamiVeB "rozbawiłeś mnie +1"
Przepraszam, nie miałem takiego zamiaru. Pisałem jak najbardziej poważnie.

8

@Alex1995 Ja w pierwszej na Nawrockiego a w drugiej niestety ale na Trzaskowskiego.

0

@mmaciass "nie są jacyś tam debile, to są zapewne osoby związane z głębokim tam ukraińskim nacjonalizmem "
jedno nie wyklucza drugiego....

Oczywiście że nie jest to komfortowa i bezpieczna sytuacja, więc mam nadzieje jak napisałem że nic złego się nie wydarzy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?