0

@BorzyKrzys dają, nazywa się zasiłek.

0

@Vurt i w sumie Suareza (Lewy pod kątem goli) i w sumie Neymara (Yamal)...

0

@FCB_dimiC ponoć nie mogli bo do tej pory muszą powstrzymywać wściekłego Rudigera ;)))

0

@daniel32778 nie chodzi o obiektywizm, to poprostu realne spojrzenie. Cubrasi też ciągnął rywala za szmaty, więc sędzia takiego czegos nie gwizdze. Ale na Ferranie moim zdaniem powinien.

0

@Criss18Barca bez jaj, chyba nie zrobią tego... Przecież gość nie grał w ogóle w tym sezonie... Powinien oddać podnoszenie komis kto zasłużył na to.
Zobaczymy
...

1

@KamQiX nieoficjalnie: nic nie wygra.

0

@daniel32778 a niżej czytałem że 3...
Tak poważnie to kontrowersja jest tylko przy faulu na Ferranie. Reszta nie ma mowy o karnych. Z Cubrasim to oboje się tam trzymali za fraki, a Raphinia.... Brak słów.

1

1/3 zaliczone. Czas na kolejne 2...

0

@AduŚ07 to chyba Vinicius byl

1

@esem91 eee tam, dobrze jest ;)

0

Mamy to! Mamy! Pierwszy z trzech...

0

@Gibbon_FCB spokojnie, tym razem Szczena na bramce.

8

@tbas tak, dziś.

0

Ale mnie ten Raphinia denerwuje ostatnio. Parodysta.

0

@Aragorn33 co??????? Chyba ze 3 mecze w życiu widziałeś jak tak twierdzisz. Chyba że to przez emocje to rozumiem.

1

@Erykulus przy Feranie to dla mnie też karny, ale z Cubrasim to obaj się ciągnęli za szmaty od początku całej akcji.

1

Ale druga brama to klasyczna laga na Robercika, tylko Robercika nie było a rekin i też ukąsił.

0

@Sinirsey taaa za gumkę od majtek złapał...
Raphinia dał nura i chciał wykorzystać to. Nie jesteśmy Realem by w takich sytuacjach wygrywać mecze. To nie masz styl.

1

@Meskalina tu nie ma karnego... Raphinia przyaktorzył jak to Brazylijczyk...

1

Zróbmy to, zróbmy to w 93minucie, zabijmy ich ich bronią.

0

I ... bombki strzelił...

1

Ale Pedri ma dziś dużo niebezpiecznych strat, jak nie on.

0

@syngoku1 "Presji jakiej jeszcze osobiście przez moje skromne 36 lat życia nie doświadczyłem"

???? Ale że Ty???

1

@FcPortoFan1999 najlepsze statystyki, Puszcza 3 celne strzały, 4 gole.

2

9 bramek, 2 czerwone kartki, karny, samobój, 4 gole jednego piłkarza.
I to jest ekstraklasa!

0

Jest!!!! Ku... Jest...!!!
To musi dać zwycięstwo!
Piękny mecz

9

@patrykppp17 Na pewno nie parkuj blisko bramki bo piłka może w auto trafić i po szybie lub jakaś wgniotka będzie.

0

@MessiSuarezNeymar też nie ufam, ale skrajności odrzucam od razu, stąd ani Konfederacja ani obecna Lewica mojego głosu nie dostaną.

0

0

@Safrani zazdroszczę. W takim razie niestety nie zapraszam do Szczecina.
Jeszcze wczoraj wieczorem robiąc zakupy w markecie spojrzałem na stację obok (BP - 5,91)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?