Bobo25
Dołączył/a: lipiec 2014
21 obserwujących
22 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BorzyKrzys dają, nazywa się zasiłek.
0
@Vurt i w sumie Suareza (Lewy pod kątem goli) i w sumie Neymara (Yamal)...
0
@FCB_dimiC ponoć nie mogli bo do tej pory muszą powstrzymywać wściekłego Rudigera ;)))
0
@daniel32778 nie chodzi o obiektywizm, to poprostu realne spojrzenie. Cubrasi też ciągnął rywala za szmaty, więc sędzia takiego czegos nie gwizdze. Ale na Ferranie moim zdaniem powinien.
0
@Criss18Barca bez jaj, chyba nie zrobią tego... Przecież gość nie grał w ogóle w tym sezonie... Powinien oddać podnoszenie komis kto zasłużył na to.
Zobaczymy
...
1
@KamQiX nieoficjalnie: nic nie wygra.
0
@daniel32778 a niżej czytałem że 3...
Tak poważnie to kontrowersja jest tylko przy faulu na Ferranie. Reszta nie ma mowy o karnych. Z Cubrasim to oboje się tam trzymali za fraki, a Raphinia.... Brak słów.
1
1/3 zaliczone. Czas na kolejne 2...
0
@AduŚ07 to chyba Vinicius byl
1
@esem91 eee tam, dobrze jest ;)
0
Mamy to! Mamy! Pierwszy z trzech...
0
@Gibbon_FCB spokojnie, tym razem Szczena na bramce.
8
@tbas tak, dziś.
0
Ale mnie ten Raphinia denerwuje ostatnio. Parodysta.
0
@Aragorn33 co??????? Chyba ze 3 mecze w życiu widziałeś jak tak twierdzisz. Chyba że to przez emocje to rozumiem.
1
@Erykulus przy Feranie to dla mnie też karny, ale z Cubrasim to obaj się ciągnęli za szmaty od początku całej akcji.
1
Ale druga brama to klasyczna laga na Robercika, tylko Robercika nie było a rekin i też ukąsił.
0
@Sinirsey taaa za gumkę od majtek złapał...
Raphinia dał nura i chciał wykorzystać to. Nie jesteśmy Realem by w takich sytuacjach wygrywać mecze. To nie masz styl.
1
@Meskalina tu nie ma karnego... Raphinia przyaktorzył jak to Brazylijczyk...
1
Zróbmy to, zróbmy to w 93minucie, zabijmy ich ich bronią.
0
I ... bombki strzelił...
1
Ale Pedri ma dziś dużo niebezpiecznych strat, jak nie on.
0
@syngoku1 "Presji jakiej jeszcze osobiście przez moje skromne 36 lat życia nie doświadczyłem"
???? Ale że Ty???
1
@FcPortoFan1999 najlepsze statystyki, Puszcza 3 celne strzały, 4 gole.
2
9 bramek, 2 czerwone kartki, karny, samobój, 4 gole jednego piłkarza.
I to jest ekstraklasa!
0
Jest!!!! Ku... Jest...!!!
To musi dać zwycięstwo!
Piękny mecz
9
@patrykppp17 Na pewno nie parkuj blisko bramki bo piłka może w auto trafić i po szybie lub jakaś wgniotka będzie.
0
@MessiSuarezNeymar też nie ufam, ale skrajności odrzucam od razu, stąd ani Konfederacja ani obecna Lewica mojego głosu nie dostaną.
0
@Safrani
https://www.autocentrum.pl/paliwa/ceny-paliw/pb/?s=1&order=&q=szczecin
Niby na jednej 5,86 ...
0
@Safrani zazdroszczę. W takim razie niestety nie zapraszam do Szczecina.
Jeszcze wczoraj wieczorem robiąc zakupy w markecie spojrzałem na stację obok (BP - 5,91)