1

@Roobo heh, złapałem się na tym że czytam ten tekst i w głowie mam ten głos Mentzena z tym jego charakterystycznym trochę dziwnym akcentowaniem.
A co do tematu to mam nadzieje że jednak skończy się tylko na tych pogróżkach i nic złego się nie wydarzy, a najlepiej jakby jednak udało się ustalić tożsamość tych debili.

0

@Prorokk a jakie to ma znaczenie?? Ja wyśmiewam i jedno i drugie. Jakie w ogóle ma być przełożenie na danego kandydata bo np. jego dziadek coś tam coś tam w czasie wojny...
No ludzie.... Przecież to jakiś poziom gimnazjum i mówienie że "twoja matka/siostra to taka i owaka"...
Co to w ogóle za argumenty???
Powoływanie się na takie rzeczy w kampaniach jest dla mnie żałosne, jak cała ta polityka i WSZYSCY ci kandydaci kłamcy i hipokryci.

0

@luna666moon Jeszcze są klubowe mistrzostwa świata, to też może miec jakieś znaczenie w przypadku wygrania tego przez np a pfuuuu PSG.

0

@mmaciass wcześniej wyszukiwali ojców/dziadków kandydatów a teraz już nawet dziennikarzy... Coraz większe bagno w tej polityce.

0

@esem91 Pedri i Yamal

1

@Starrk "Młody jest, ogarnie się jeszcze."
Byle nie ogarniał się tak długo jak Vinicius....

4

@Kondziubarca Oby Inter skarcił w finale ten obrzydliwy klub.

1

@Pawlak1992 właśnie w radio mówili że spokojnie awansuje do finału ale tam ponoć bukmacherzy (a oni mniej więcej trafiają) dają jej miejsce ok. 15.

0

@capricornusjrk tych drugich to nie ma. Bo samo wejście w to bagno zwane polityką jest kompromitacją

0

@Eklerek Wczoraj w debacie wymieniła te rzeczy. Czy są kluczowe czy nie? Pewnie dla większości nie, ale dla jej wyborców jakieś znaczenie to ma.
I teraz taki lewicowiec ma się zastanowić czy oddać głoś na Zandberga który uniesie się dumą i znów ucieknie by nie brać na siebie odpowiedzialności czy też na druga osobę która coś próbuje jednak zrobić ze swoich postulatów.

0

@Prorokk no okej, ale w ten sposób niczego nie załtwia, a ta Biejat chyba jakieś 3 rzeczy lewicowych przepchała.

2

@Eto'o9 R10 Lewica to nie moja bajka ale przynajmniej Biejat coś tam załatwia dla swoich wyborców w przeciwieństwie do wiecznie w opozycji (bo tak wygodniej) Zandberga.
Tak mi się przynajmniej wydaje. Ale jka mówi lewica to nie moja bajka. Prawica zresztą też.

0

@MSN30 Nie wiem, ja z gadu-gadu korzystam.

0

@Kondziubarca Ja w pierwszej na Nawrockiego, w drugiej na jego oponenta (chyba że to będzie Memtzen to wtedy na Tadeusza Batyra).
Taka moja taktyka na te wybory.

3

@KamQiX Moim zdaniem VAR ma prawo cofać się aż do poczatku akcji, która zakończyła się golem. Nieistotny jest czas (ile sekund upłynęło). Przejęcie piłki przez zespół broniący dopiero jakby kasuje akcję.
Właśnie tak przekręcono Pogoń Szczecin w tej kolejce ligowej. Piłkarz zagrał ręką przyjmując piłkę, ale potem na chwilę obrońca przejął piłkę i ją wybił ale nieporadnie i Pogoń w kolejnej akcji strzeliła bramkę a sędzia jej nie uznał bo się cofnął do poprzedniej akcji...
https://gol24.pl/kamil-grosicki-nie-wytrzymal-i-napisal-o-sedziach-ekspert-pogoni-szczecin-nalezal-sie-gol/ar/c2-19100469
@FcPortoFan1999 wszędzie te kłody rzucane... :(
@mekston dokładnie. Szkoda że sędzia w meczu Pogoni o tym nie wiedział...

0

@Barca_bwo to są inne sytuacje, od tego są inne przepisy jak zawodnik ofensywny zagra piłkę ręką, dzięki czemu zyska pozycję, sytuację.
Dla mnie prawidłowa decyzja akurat w tym przypadku.

0

@bartekvisca "odległość strzału mega bliska nie była" przecież tam metr, góra dwa było i do tego strzał bardzo mocny, nie było szans na reakcję.
Ale sprzeczamy się o detale, konkluzja jest ta sama, dla mnie to też powinna być 11tka.
A gwoli ścisłości to czylameniego nie powinno być wtedy nawet na boisku bo powinien wylecieć wcześniej za faul taktyczny przy sam na sam.

0

@bartekvisca było sporo większych, jak choćby Hiszpania Niemcy na ostatnim Euro.
Tutaj są dwie rzeczy które bronią sędziego, raz że bliska odległość i praktycznie nie miał szans uciec z ręką a dwa że chyba próbował bo na powtórce zza bramki widać jak ta rękę próbuje przykleić do tułowia lub schować z tyłu. Nawet komentatorzy na c+ to zaakcentowali.
Co nie zmienia jednak faktu że gdyby nie ta ręka odsunięta od ciała to ten strzał prawdopodobnie skończyłby się w siatce i dlatego dla mnie to jest rzut karny.

0

@kanver_ akurat tutaj bym wybronił sędziego bo dla mnie w pierwszej chwili to też był ewidentny karny. Idealnie się wpasowal w nurkowanie. Ladnie przyaktorzył.

0

@KamQiX no właśnie dlatego tam było gorzej.
Moim zdaniem w tym meczu były 2 POWAŻNE błędy sędziego, brak czerwa dla Czulameniego (za faul sam na sam) i brak karnego po jego rece co w sumie dziwne bo go boisku nie powinno być..

0

@Ogorinho1974 2 i 3 pełna zgoda. 1 i 4 słuszne decyzję sędziego.

1

@kanver_ coo?? Xd
Zapomniałeś już co sędzia Celcie zrobił w PK w meczu z ... Realem???

1

@Joe_Barbaro no puchar ligi mistrzów tam będzie idealnie pasował.

0

@norbi77 zmieniła kierunek po odbiciu od biodra, a nie po dotknięciu ręki.
Może inaczej, piłka muska rękę zawodnika i leci "kawałek" dalej trafiajac w jego biodro i od tego biodra zmienia dopiero kierunek.
Tam to zagranie ręką jest kompletnie bez znaczenia, to od biodra ostatecznie się dopiero piłka odbiła.

0

@norbi77 ale to kompletnie nie ma wpływu na grę, ręka naturalnie ułożona podczas biegu, piłka nawet nie zmienia toru, dopiero po odbiciu od biodra.
Nie gwizdnął bym tego drobiazgu.

0

@norbi77 gdzie ta ręka? Piłka przecież od biodra się odbija.

3

@barcowy1899 słabo, bezjajaecznie, porządnie zaorany przez m.in Zandberga.
Więc zależy kogo zapytasz ;)

0

@Alan_fcbfan aleś żeś fikołka wywinął teraz... Wy wszystko usprawiedliwicie u niego... Straszne to jest.

0

@John_Doe moje m3 jest pewnie warte też koło pół bańki, nie wiedziałem żem milioner...

0

@Prorokk ustawione czy nie, przyniosło skutek. W przypadku filmiku Zandberga to nie było co zbierać ze Sławka...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?