0

@masa11 Araujo opuścił troszkę spotkań przez kontuzje.

0

@maciach Też tak sądzę. Niestety Ferran najwięcej gra na nieswojej pozycji. Jak przyszedł z City w formie to grał fajnie. Potem zaczął trenować w Barcelonie i zjazd.

4

@talizmo A potem będzie zdziwienie, jak w klubie o dobrym przygotowaniu fizycznym Ansu bedzie grał całe mecze i dawał nieźle liczby. Życzę mu tego :)

0

@Macio93 Z taka kadra z grupy powinniśmy wychodzić.

0

@Macio93 Jeśli zagramy w lidze mistrzów i wyjdziemy z grupy to zarobimy sporo milionów. W obecnej sytuacji każde euro się liczy.

1

@Emhyr Stwierdziłem tylko fakt odnośnie młodych pilkarzy. Valencia to obecnie beznadziejne środowisko do rozwoju. Jak Nico debiutował za Koemana to nie wyglądał jak dzieciak z Barcy B. Nie był super, ale gość z potencjałem.

7

@Szklaner Balde wypromował Koeman i dawał mu grać w LM z Bayernem. Zobacz, kogo Xavi wystawił na LO w najważniejszych meczach z Interem i Bayernem w LM. Balde grał tam mniej niż Alonso ;) Najważniejsze mecze pokazują, komu Xavi ufa w kluczowych momentach. Jak się rozwinęli młodzi piłkarze pod wodzą Xaviego? Są rok starsi i tyle. Rozegrali więcej minut. Żaden nie wystrzelił formą. Araujo rozwinął się w rozegraniu, ale to może być efekt pracy indywidualnej.

3

@Trojanek23 Cala Polska hektowala? Ile % społeczeństwa w ogóle śledzi Eurowizję xDd

0

@Kengo Dla mnie czas stracony. Obejrzałem cały pierwszy sezon i nie miałem ochoty na drugi. Włączyłem drugi tylko żeby zobaczyć Dorocinskoego i na tym zakończyłem. Nie czułem ciekawości ani ekscytacji. Jak lubisz klimaty wikingów to bardzo polecam upadek królestwa.

0

@Emhyr Laporta i jego kolesiostwo.

10

Xavi woli gotowych grajków niż rozwijanie kogokolwiek.

3

@Criss18Barca Biedna kobieta. Czy teraz więcej choruje to bym nie powiedział. Kiedyś ludzie też umierali w młodym wieku, tylko nie było diagnoz. Metody diagnostyki i leczenia nowotworów idą coraz dalej, ale wciąż jest bardzo dużo do zrobienia. W przyszłości zapewne będzie dało się sprawdzić na podstawie DNA co nam dolega, co będzie dolegało i jakie leczenie wybrać. W sumie już można badać geny pod kątem mutacji, które zwiększają prawdopodobieństwo choroby nowotworowej. Warto takie wykonać, jeśli w rodzinie jest sporo takich przypadków. Dzięki temu można omówić z lekarzem sposób profilaktyki, żeby badać się dużo wcześniej i częściej niż statystyczny człowiek. Polecam książkę D. Sinclaira na temat długowieczności. Gość całe życie poświęca temu zagadnieniu i omawia techniki przyszłości, które już są powoli testowane.

1

@xavi890 "A jakie są laski każdy wie". Co to za stereotypowe myślenie? Tak samo może powiedzieć kobieta - jacy są faceci każdy wie. Rozumiem, że płeć definiuje, jakim się jest człowiekiem? To muszę mieć niesamowite szczęście, że trafiałem na same inteligentne i mądre kobiety. Teraz mam wspaniałą żonę. Alves jest w areszcie i dopiero sąd zdecyduje czy pójdzie do więzienia. Czy chciałbyś, aby przy dużym stopniu dowodów potencjalni gwałciciele dalej chodziło po wolności bez żadnego sprawdzenia do czego doszło?

6

@Barca1922 Łże jak pies bo cały czas utrzymuje tę samą wersję? Alves zmieniał ja już kilka razy. Rozumiem, że nie dopuszczasz do siebie, że dochodzi do gwałtow na świecie, a jeśli już to na pewno nie robią tego znani ludzie pokoju Alvesa.

3

@MesQueUnClub96 Dokładnie. Poza tym po co znów uzależniać się od Leo, skoro dopiero co przecielismy pępowinę.

0

@esem91 No i będzie to oznaczać, że nie trener ustala kto przychodzi. To patologia.

1

@szkutnik91 Oby przyszedł też Amrabat.

0

@GeraltzKatalonii On nie jest chyba typowym dp, często jest kontuzjowany i PSG go nie puści:D Musi się udać.

2

@chosenone To, że napisał "W Barcelonie jak zwykle kolorowo". Sugeruje, że to obecna aferka.

0

@Kessie Byłoby super.

0

@mateushh Moja żona chce mnie przy porodzie więc nie wiem xD

3

Jak przyjmą ofertę z Nevesem za Fatiego to będę załamany. Jeśli udałoby się odzyskać Ansu nawet nie w 100 % to i tak będzie można na nim lepiej zarobić. Neves to średniak i jeszcze nie będzie się go dało sprzedać.

0

@AssisMoreira Czemu to do mnie pytanie? ja pisałem że Inter musi pierwsze przejść Milan, a w finale będzie bardzo ciężki rywal. Ty już gratulowales zwycięstwa w całej lidze mistrzów. Gdzie pisałem, że Milan jest faworytem czy wygra dwumecz? Powiem Ci dziwne masz życie, że uznales to za jakąś wojenkę xD

0

Kak zatrudni Deco to będzie wielka lipa.

1

@AssisMoreira A skąd to przeświadczenie? Póki co to trzeba do finału awansować, a tam przeciwnik nie będzie łatwy :)

0

@Rust_Cohle Jak to mówią, niesmak pozostał xD

0

@Tatazolwinia Kogo masz na myśli, mówiąc o złotym pokoleniu? Wygrał lm, a w podstawie nie miał Xaviego, Iniesty czy Busquetsa. Miał też takie tuzy jak Oleguer, Van Bommel czy Edmilson. Później jednak wszystko zaczęło się wypalać. Pamiętam klęskę w superpucharze Europy z Sevilla 0:3. Od tego momentu poziom mocno spadł. Cykl się zakończył. Jak obejmował zespół to Barcelona była w połowie tabeli i miała wielki kryzys. Potem przyszli Ronaldinho, a i Davids sporo wniósł. Miałem wrażenie, że odkąd odszedł Ten Cate wszystko się sypnęło.

0

@jeyx77x Liga mistrzów to inne rozgrywki. Inna presja i dużo wyższy poziom. Xavi nie potrafił wyjść z grupy póki co.

0

@jeyx77x "Kluczem do zwycięstwa będzie oczywiście garść porad od przyszłego mistrza Hiszpanii -Xaviego". Pep uczący się od Xaviego? Nasz trener niestety może póki co podziwiać Guardiolę. Inny poziom. Z resztą Pep już eliminował Real Zidane'a więc może to powtórzyć. W zeszłym roku mieli trochę pecha. Oby w tym sezonie już się udało bo kolejnego zwycięstwa Realu nie zniosę xD

0

@slayer Oni wygrali już wszystko. Wiedzą, że nie byłyszcza już przez cały sezon jak kiedyś - no może Messi jest w stanie. Szybko zarobią obrzydliwe fortuny zapewniając rodzinom byt na może nawet kilka pokoleń. Ja to rozumiem. Co innego niż taki Puig bez ambicji.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?