0

@Pawel13sz Ostatnio chwalił Barcelonę Xaviego i brał w obronę Ansu.. Sezonowiec.

2

@KozaAlKhelaifiego Serio, założyłeś konto żeby trollowac? Niezła odklejka.

0

@tbas Tylko acesulfam K mi średnio pasuje w składzie. Jak dla mnie zbędny. Choć wiadomo, że na miarkę to będą małe ilości. Ja mam teraz jakieś wpc słodzone ksylitolem i erytrolem z gymteclabs, ale nie bardzo mi podchodzą. A co do białek z tematu to one nie kosztują tyle na codzien. To jest niby promka na walentynki.

1

@HypeR A Suarez 9 po Lewym.

7

@Lionel_Messi10 Z całym szacunkiem, ciekawe czy Leo byłby w gronie najlepszych na świecie gdyby:
1) w młodzikach złamali mu nogę,
2) w wieku 18 lat zniszczyli łąkotkę w kolanie
4) źle poprowadzili rehabilitację doprowadzając do kolejnych artroskopii
5) na koniec zbyt mocno obciążali po powrocie na boisko (nie trzymając się własnych zaleceń co do liczby minut przy wprowadzaniu po kontuzji) doprowadzając do poważnych kontuzji mięśniowych
Oczywiście można być "zabawnym" i nazywać go flopem. Gość przeszedł bardzo dużo i teraz wszyscy po nim jeżdżą. Mam wrażenie, że większe wsparcie otrzymywał leniwiec Puig. Ansu zniszczyły kontuzje, a ludzie po nim jeżdżą jakby był obibokiem. Smutne i krzywdzące dla zawodnika, który miał pecha i po części stracił zdrowie przez amatorskie podejście klubu do jego problemów zdrowotnych. Z resztą z Dembele było podobnie, ale z przyjściem Koemana i własną pracą wyszedł na swoje.

3

@Wossi61FCB Zarabia na poziomie Pedriego no a nie musimy chyba mówić, jaki jest ich wpływ na grę.

4

@Faro Xavi tak musi mówić. O każdym tak powie. Jaki trener powie, że chce kogoś sprzedać? Nie stawia na niego więc w sumie nie wiadomo co Xavi planuje.

0

@Faro Przede wszystkim na boisku wygląda tragicznie. Najgorsze jest to, że to przez kontuzje, a nie lenistwo. Na ten moment nie widać wzrostu formy.

0

@Azi Przecież nie w każdym mieście jest szpital, w którym są porody. Ja się urodziłem w Oświęcimiu i w sumie może z 10 razy tam byłem przez całe życie.

0

@tbas Polecisz jakieś smaki? Obyczaje jeszcze stronkę "sprawdzany suplementy" bo oni tam robili testy białek różnych producentów.

0

@tbas Tak pomyślałem i w sumie jednak nie zaryzykuję tej promki. Rzeczywiście zbyt dużo promka nawet jak na akcję promocyjną.

0

@tbas Zdjęcia stockow na stronach to akurat sprawa nieistotna, ale faktycznie śmiesznie to wygląda ;)

0

@Emhyr Na białko mają tylko badanie z zawartością procentowa białka w suchej masie.. Zdjęcie z badania jest tutaj przy zdjęciami ze składem.. Czy to badanie z dupy - nie wykluczam. https://www.greatone.pl/products/whey-isolate-protein-limited-black-edition-900g--700g---200g-gratis-_1800

0

@tbas Ogólnie teraz są też promki z KFD i generalnie białka tanieją. Uważam, że konkurencja nie siedziała by spokojnie, jeśli skład miałby jakiś syf. Oni się wzajemnie sprawdzają w laboratoriach. Jak jakaś firma miała coś dziwnego w składzie do SFD od razu gdzieś tam wrzucało papiery z laboratorium. Aczkolwiek ręki sobie nie dam uciąć. Ostatnio ceny białek były wywalone w kosmos i teraz lecą w dół. Greatone co jakiś czas miała bardzo duże promki na inne produkty jak masło orzechowe np 1+1. Niestety jakbyś chciał mieć pewność to wypadałoby przebadać wszystkie białka. Równie dobrze KFD może sypać gówno bo mają wysoką pozycję na rynku i ich nikt nie podejrzewa.. Deklaracje co do swoich produktów to wiesz - greatone też ma zdjęcie swojego białka z laboratorium.

0

@Emhyr Nie ma pojęcia. Jadłem od nich masło orzechowe i było spoko. Co jakiś czas mają promki 1+1 na masło. O ich białku nic nie wiem - podejrzewam, że jakby tam był syf w składzie to KFD czy SFD by wyskoczyło z wynikami badań z laboratorium:)

0

Na stronce greatone są duże upusty na białko jeśli ktoś potrzebuje.. Niestety nie testowałem nic od nich to nie mogę polecić - sam coś zamówię na próbę. Kupowałem od nich masła orzechowe jak była promka 1+1. Były nawet smaczne.

3

@Emhyr Co innego testy sprawnościowe, a co innego odblokować głowę po kontuzji i grać na 100% na boisku.

0

@zwolaczek Może chcą wypchnąć Albę bo dużo zarabia ;)

0

@Kiok342 A co decyduje o tym, że by się tam odnalazł? Przypominam, że to bardzo specyficzna pozycja w Barcelonie. Nawet De Jong tam nie ogarniał. Mascherano też nie - dlatego poszedł na SO. Jak Busi pauzował i Javier go zastępował to widać było różnicę poziomów. Chyba jedynym argumentem jest to, że Eric musi znaleźć na siebie sposób bo na SO sobie nie pogra w Barcelonie.

3

@xavi890 Ile ważył przed i po kontuzji? Jaki ma BF? Rozumiem, że bazujesz na konkretnych danych, nie na swoim sokolim oku.

5

@Kessie Fotazos.

5

@Krystian1588 Ja zacząłem później. Od czasów Rivaldo.

2

@Comentateiro Panie Comentateiro, są na świecie rzeczy, co się nawet fizjologom nie śniły.

0

@bartas97 Co za różnica w amatorskiej lidze.

0

@Danqoo Umtiti to jednak kolano i inny rodzaj kontuzji. Ansu problem mięśniowy i po operacji mógł dojść do siebie.

4

@krzak82 Niska pensja tak ciąży na budżecie? To jest grajek rezerwowy. Nie da się mieć samych graczy podstawowej jedenastki. Ten gość gra całe życie w Barcelonie, nigdy nie psioczy.. Poniżej pewnego poziomu nie schodzi, choć na top nigdy nie wszedł. Jedyny problem to częste kontuzje.

0

@Danqoo Tak, nie poddał się operacji przy ostatniej kontuzji. Olał zalecenia klubu i leczył się zachowawczo. Miał go operować ten sam chirurg, co brał pod nóż Dembele czy Araujo.

3

@Janiama Wyglądasz troszkę jak Wojtek Szczęsny za kilka lat :D

0

@Kubavilla7 Ok, ale tezą postu głównego jest to, że rodzice zmarnowali synom kariery.

0

@Kubavilla7 Zrobili to specjalnie żeby młodzi nie robili kariery? Nie znam szczegółów. Widzę, że Ty znasz doskonale sytuacje rodzinną.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?