0

No i szkoda Pedriego. Choć było spore ryzyko, że linia pomocy się posypie. Grając 4 pomocnikami w jedenastce i nie rotujac. Kessie zaczął grać więcej tylko przez kontuzję Busiego. Torre nie dostawał szans w ogóle. Roberto wszedł bo nie ma kogo wpuścić.

0

@Zieliniak Napisałem, że skandal? Stwierdziłem, że taka moda. Przecież nikomu krzywdy nie robią.

0

@AlexDark00 Nie zasluguje w oczach La bamby. Nie ma to żadnego znaczenia:D Fakty są takie, że klub go chce. Też nie jestem fanem, ale bez przesady. Mecz się nawet nie zaczął. Rozumiem, że koleś ma leżeć i pobierać pensję. Niech odciąża Chrostensean. Liga jest priorytetem tego sezonu i po odpadnięciu z LM chyba nikt się z tym nie kryje w klubie.

6

@Emhyr Xavi kłamie. Eksperci z La Bamba twierdzą, że Christensen się obsral.

0

@esem91 Jest w pierwszej jedenastce, bo trener go wytypował do pierwszej jedenastki. Wystarczająco logiczne? :D

0

@tristan87 Była moda na kolorowe buty. Teraz kolorowe dziwne fryzury i nawet pomalowane paznokcie.

1

Jaki był wynik? Widzę, że ludzie krytykują Xaviego za dobór jedenastki. Co nawalił Alonso?

4

@RosjaninBut W żadnym meczu, w którym grał u nas nie wyglądał na obsranego. Był liderem na MS. Nie wiem jak długo jeszcze ta narracja będzie się za nim ciągnęła. Kiedyś tak było gadane na Leo jak miał momenty jak wymiotował na boisko. Poza tym jakieś argumenty na to masz, czy powtarzasz to co inni pisali? W finale LM też się nie obsral. Nie wiem jak to ma gość jeszcze udowadniac.

0

@Nano22 453 Euro - czyli w okolicach 2,2 tys zł. Tylko to jest 12 - nie 12x. Nie wiem czym się różnią.

1

Korzysta ktoś z Xiaomi 12 8gb RAM 256 GB ROM? Na włoskim amazonie jest w fajnej cenie i zastanawiam się czy jest spoko. Polecacie, odradzacie?

0

@JimMorrisonFCB Dziękuję:)

0

@Emhyr A co, na benzynę nie starczy? :D

8

@bartekvisca Czemu tak sądzisz? Założenie rodziny czy realizowanie pasji nie jest w celu pomnażania pieniędzy:) Takie pierwsze z brzegu przykłady.

0

@Pressinho Mam z xkomu też, pytanie czy podzespoły sprzedają w dobrej cenie. Nie śledzę w ogóle tego rynku od lat.

0

@JimMorrisonFCB Dzięki wielkie.

0

@Prorokk Niepotrzebne to chyba nie to co mam na myśli. Bardziej miałem na myśli źle zorganizowane, co skończyło się masakrą.

0

@pt9 Wystarczy napisać, że nie jest zbyt urodziwa. Koński ryj to wg mnie mocna przesada. Choć może jakby ktoś Ciebie tak opisał to nie miałbyś nic przeciwko. Kto co lubi.

2

@Firestone W Barcelonie pewnie pierwsze googlowali, co to w ogóle za typ. Nie wiem po co klub sportowy gratuluje takich rzeczy pilkarzom. Chyba tylko dla zbicia kapitału poprawności politycznej.

1

@Kengo A Ansu odzyskał formę...

0

Hej pytanko. Mój tata chce sobie złożyć kompa z konkretnych podzespołów. Gdzie najbardziej opłaca się to zlecić? Polecacie coś? Od razu zaznaczę, że sam nie będę składał.

1

@Roxi Jak wypożyczysz Ansu to dajesz znak, że jest za słaby na Barcelonę. Poza tym kto opłaci jego pensję na wypożyczeniu. Trzeba się starać odzyskać starą wersję Fatiego. Bez tego będzie lipa. Choć Mendes już go tam chyba już reklamuje na wypadek,.jakby sytuacja się nie zmieniła do końca sezonu. Wg mnie gdyby nie kontuzje to Ansu byłby wielką gwiazdą.

3

@ZwyklyKibicBarcy04 Warto dodać, że w Borussi grał Lewandowski, Błaszczykowski i Piszczek, a Messi zdobył tytuł MS.

1

@Ojciec5tkidzieci Ja go nigdzie nie bronię :) Tylko nie wiem, jak odebrała to jego żona po fakcie. Może już wcześniej wiedziała - to wiedzą oni i ich sprawa. Mi ten temat powiewa.

0

@pt9 Cóż za kulturalny opis x)

2

@Ojciec5tkidzieci Może szok, może jej to powiewa skoro się rozeszli. To wiedzą tylko oni. Nie mnie to oceniać.

4

@Ojciec5tkidzieci Z pierwszej lepszy strony się dowiedziałem, że się rozeszli w 2019. Mają dziecko i tyle.

1

@Prorokk Nie no, powstanie niestety nic pozytywnego nie dało. Było źle przeprowadzone i przez dowództwo bezsensownie miasto zostało zniszczone, a niezliczona liczba ludzi straciła życie. To był przykład romantycznego przelewania krwi przynoszacy same straty. Proszę nie zrozumieć mnie źle - walczący to dla mnie bohaterowie. Chodzi mi tylko o to, że zginęli oddając życie za darmo bo powstanie to była masakra i niczego pozytywnego nam nie dała.

0

@Prorokk Część może tak, a część może dlatego, że wyciąga wnioski z historii? Ilu wspaniałych ludzi oddało życie np w powstawaniu warszawskim? Oni byli idealistami, dygnitarze posłali ich na pewną śmierć. Rozkazy i górnolotne hasła o walce za ojczyznę. Ile ludzi zginęło z tego powodu ciężko zliczyć.

0

@4Fabregas4 Z Espanyolem zagrał słabo. https://www.fcbarca.com/108041-oceny-za-remis-z-espanyolem.html
Z Sociedad również
https://www.fcbarca.com/106279-oceny-za-mecz-z-realem-sociedad.html
Pilzno to akurat mało wiarygodny rywal mimo wszystko. Na tle tej drużyny nawwt Ferran wyglądał świetnie..
Także dwa mecze z Villarealem póki co super. Z Elche też spoko, tylko groźne straty, aczkolwiek fajny. Więc troszkę rozbieżne mamy opinie widzę. :) jeśli będzie grał jak wczoraj to dla mnie rewelacja - życzę tego sobie i kibicom Barcelony!

0

@Ptasior Co co da przeszkolenie z obsługi broni, jak teraz liczy się sprzęt?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?