@Mixtape Problem polega na tym, że w Hiszpanii temperatura może się z czasem wyrównać, a my nie mamy nawet czego mierzyć w innych krajach Europy. Mieszkańcy Madrytu natomiast mogą się cieszyć pięknymi temperaturami w innych krajach.
@xavi890 Poza ligą mistrzów prezentuje się przyzwoicie. Jakie mecze ligowe nam zawalił? Tym bardziej, że przeciwnik z niższej półki. Jak nie teraz to kiedy ma odciążać zawodników pierwszoplanowych?
@7KrisGron Miał jeden dobry sezon w Barcelonie. Od niego zaczęły się klęski w Europie. O ile 0:4 z PSG cudem odrobiliśmy, to rundę później była klęska 0:3 z Juve.
@Botanik Nie wiem, ja kolejne będę omijał. Wcześniej było budowanie napięcia grozy przy Fatim. Ma stłuczenie kolana na 7 dni, a na głównej: oficjalnie Ansu Fati kontuzjowany! . Jeśli nadal będą takie tytuły to podziękuję. Reszcie może to odpowiadać - tego nie neguję. Mnie takie coś irytuje i wręcz zniechęca do śledzenia.
Tytuł wprowadza w błąd. Ten jeden gol tyle nie kosztuje. Ten gol powoduje przekroczenie granicy goli w sezonie, aktywując tym samym zmienne. Jakby nie strzelił Manchesterowi, to np trafienie przeciwko Almerii byłoby tyle warte? Nawet pod samym tytułem już wiadomo, że tytuł się z tym wyklucza. Wg mnie troszkę clickbaitowe. Sugeruje, jakby miał w kontrakcie dodatkowe wynagrodzenie za strzelanie na Old Trafford. Może się czepiam, ale według mnie niepotrzebny jest taki tytuł.
@Gappeq Obrona - brakuje nominalnego PO i to bardzo. Kounde gra bardzo przyzwoicie, ale widać po warunkach, że to nie jego pozycja. Na PO musi być ktoś szybki i potrafiący się podpiąć pod atak. Przez to prawe skrzydło traci też na ofensywie. W pomocy jest De Jong, Pedri i jeszcze zbierający doświadczenie Gavi. Busi ma swoje lata, a Kessie nie cieszy się uznaniem trenera w dużym skrócie. Więc 3 pewniaków i brak wsparcia. Atak - słabizna to fakt.
@Gaz Nie martwisz się porażka. Mnie martwi, że Laporta doinwestowal kadrę na grubą kwotę,.która będzie spłacana latami. Mimo to, odpadamy od razu z ligi mistrzów, a później od razu z ligi Europy. Ciekawe czy nie lepiej wyszlibyśmy nie inwestując w kadrę.
@Worny Kupiliśmy gości za grube miliony na kredyt (oddając część przyszłych zysków). Efekt - odpadnięcie z LM i ligi Europy. Skąd pewności, że wydanie kolejnych na rezerwowych grajków coś da? Pomijając, że u nas najlepsze transfery to te za małe pieniądze. Taki Christensen jest filarem obrony, a był bez odstępnego.
Ciekaw jestem, jak będzie z Xavim po sezonie. Niestety póki co Europa nadal nas weryfikuje. Wyniki zespołu Xaviego w Europie: Komplet punktów z Victoria Pilzno Zero pkt z Bayernem i bilans 0:5 1 pkt z Interem 3:4 w bramkach Warto podkreślić, że zarówno niemiecka jak i włoska ekipa nie były w mocarnej formie grając z nami. Z Bayernem i Interem były dobre momenty - i tyle. W zeszłym sezonie porażka 0:3 z Bayernem i remis 0:0 z Benfica kosztujący brak awansu do fazy pucharowej. Liga Europy: W zeszłym sezonie pewne zwycięstwo z Napoli 4:2 na wyjeździe, wymęczone zwycięstwo z Galata na wyjeździe, remisy z Eintrachtem, Napoli i Galatasarayem. Do tego kompromitacja na Camp Nou z Eintrachtem gdzie w pewnym momencie było 0:3. Teraz odpadamy z Manchesterem w pierwszym dwumeczu. Można mówić, że kontuzje - ok. Rozumiem pech, ale przygotowanie fizyczne też jest zależne od szkoleniowca. Pedri czy Dembele byli mocno eksploatowani (Pedri już kolejny taki przypadek w karierze) i niestety zakończyło się mięśniówki. Xavi nie buduje rezerwowych - Kessie dostawał ogony, Torre nie dostaje ich do dziś. Ferran jest pchany na LS gdzie wygląda słabo. Fati to osobna historia - tutaj Xavi nie ma raczej wpływu na jego dramatyczna dyspozycję. Zobaczymy jak potoczy się liga. Jeśli zacznie się utrata punktów i ledwo wygramy ligę lub jej nie wygramy - dotychczasowe serie w lidze powinny pójść w zapomnienie. Mam jednak nadzieję, że Xavi troszkę odpuścił Ligę Europy i na spokojnie wygramy mistrzostwo. Kolejny sezon byłby wtedy ostateczna weryfikacja Xaviego - występy w LM będą decydujące.
@zmiana_plana Jak wygramy ligę bez kalectwa pod koniec to git. Widać, że Realowi rośnie forma. U nas jest średnio. Ja bym tych 8 punktów nie traktował jako pewnej przewagi. Dwie kolejki i może być 2.
@Sau_Ron Wstyd owszem. Jednak z finansowego punktu widzenia, lepiej się kompromitować z Romami i Liverpoolami w LM. Odpadając tak szybko w Europie przy takich inwestycjach w kadrę jak przed sezonem niestety sami się zatapiamy.
@Danny Gaucho Dla mnie aspekt samej ciężkiej pracy jest w piłce troszkę przeceniany. Pewnego poziomu się nie przeskoczy. Jak jakiś leszcz nawet pół doby dziennie będzie trenował, to nie wskoczy na niewiadomo jaki poziom. Podejrzewam, że nawet w ekstraklasie są piłkarze o super etyce pracy, ale to ich nie wzniesie na niewiadomo jaki poziom.
@Gaz Bezjajeczny Roberto był w ostatnim meczu dużo bardziej "jajeczny" niż De Jong. Holender grający w 3 to chyba półka niżej niż w ustawieniu z 4 pomocnikami. Tak samo jak Busquets.
Mam nadzieję, że Xavi wyciągnie wnioski i nie będzie stawiał Ferrana na LS. On tam się źle czuje w porównaniu do PS czy nawet środka ataku. Fati ławka.
0
@xavi890 Jak nie masz nic innego do roboty to możesz robić screeny. Mam się przestarszyc czy o co chodzi? xD
0
@barteq Już lepiej zmieniać Lewego bez formy. Jak wyglądał Raphinha na LS? Tragicznie. Ferran tam wygląda tak samo bo to nie ich pozycje.
2
@Mixtape Problem polega na tym, że w Hiszpanii temperatura może się z czasem wyrównać, a my nie mamy nawet czego mierzyć w innych krajach Europy. Mieszkańcy Madrytu natomiast mogą się cieszyć pięknymi temperaturami w innych krajach.
0
Jeśli Xavi dalej będzie wystawiał Ferrana na LS gdzie prezentuje się beznadziejnie, to znaczy, że średnio uczy się na błędach.
10
@xavi890 Poza ligą mistrzów prezentuje się przyzwoicie. Jakie mecze ligowe nam zawalił? Tym bardziej, że przeciwnik z niższej półki. Jak nie teraz to kiedy ma odciążać zawodników pierwszoplanowych?
0
@7KrisGron Miał jeden dobry sezon w Barcelonie. Od niego zaczęły się klęski w Europie. O ile 0:4 z PSG cudem odrobiliśmy, to rundę później była klęska 0:3 z Juve.
0
@Elvisek Przeczytałeś treść tego "artykułu" w ogóle? Po prostu jest budujący grozę tytuł.
0
@Botanik Nie wiem, ja kolejne będę omijał. Wcześniej było budowanie napięcia grozy przy Fatim. Ma stłuczenie kolana na 7 dni, a na głównej: oficjalnie Ansu Fati kontuzjowany! . Jeśli nadal będą takie tytuły to podziękuję. Reszcie może to odpowiadać - tego nie neguję. Mnie takie coś irytuje i wręcz zniechęca do śledzenia.
24
Tytuł wprowadza w błąd. Ten jeden gol tyle nie kosztuje. Ten gol powoduje przekroczenie granicy goli w sezonie, aktywując tym samym zmienne. Jakby nie strzelił Manchesterowi, to np trafienie przeciwko Almerii byłoby tyle warte? Nawet pod samym tytułem już wiadomo, że tytuł się z tym wyklucza. Wg mnie troszkę clickbaitowe. Sugeruje, jakby miał w kontrakcie dodatkowe wynagrodzenie za strzelanie na Old Trafford. Może się czepiam, ale według mnie niepotrzebny jest taki tytuł.
0
@Gappeq Obrona - brakuje nominalnego PO i to bardzo. Kounde gra bardzo przyzwoicie, ale widać po warunkach, że to nie jego pozycja. Na PO musi być ktoś szybki i potrafiący się podpiąć pod atak. Przez to prawe skrzydło traci też na ofensywie. W pomocy jest De Jong, Pedri i jeszcze zbierający doświadczenie Gavi. Busi ma swoje lata, a Kessie nie cieszy się uznaniem trenera w dużym skrócie. Więc 3 pewniaków i brak wsparcia. Atak - słabizna to fakt.
22
Czytając komentarze niektórych,.można odnieść wrażenie, że stłuczenie kolana to jedna z poważniejszych kontuzji jaka może się przytrafić piłkarzowi.
0
@Hadim No nie wiem, stłuczenie kolana to z.pol roku przerwy.
1
@Medium Czyli, że to kwestia narodowości? xD
0
@Gaz Nie martwisz się porażka. Mnie martwi, że Laporta doinwestowal kadrę na grubą kwotę,.która będzie spłacana latami. Mimo to, odpadamy od razu z ligi mistrzów, a później od razu z ligi Europy. Ciekawe czy nie lepiej wyszlibyśmy nie inwestując w kadrę.
0
@Worny Kupiliśmy gości za grube miliony na kredyt (oddając część przyszłych zysków). Efekt - odpadnięcie z LM i ligi Europy. Skąd pewności, że wydanie kolejnych na rezerwowych grajków coś da? Pomijając, że u nas najlepsze transfery to te za małe pieniądze. Taki Christensen jest filarem obrony, a był bez odstępnego.
0
Niektórzy kwestionują występy Lewego. Ja uważam, że jego występy w ostatnim czasie są tak topowe jak i ta grafika. https://www.instagram.com/p/CpBJ17YAK94/?igshid=YmMyMTA2M2Y%3D
3
Ciekaw jestem, jak będzie z Xavim po sezonie. Niestety póki co Europa nadal nas weryfikuje.
Wyniki zespołu Xaviego w Europie:
Komplet punktów z Victoria Pilzno
Zero pkt z Bayernem i bilans 0:5
1 pkt z Interem 3:4 w bramkach
Warto podkreślić, że zarówno niemiecka jak i włoska ekipa nie były w mocarnej formie grając z nami. Z Bayernem i Interem były dobre momenty - i tyle.
W zeszłym sezonie porażka 0:3 z Bayernem i remis 0:0 z Benfica kosztujący brak awansu do fazy pucharowej.
Liga Europy:
W zeszłym sezonie pewne zwycięstwo z Napoli 4:2 na wyjeździe, wymęczone zwycięstwo z Galata na wyjeździe, remisy z Eintrachtem, Napoli i Galatasarayem. Do tego kompromitacja na Camp Nou z Eintrachtem gdzie w pewnym momencie było 0:3.
Teraz odpadamy z Manchesterem w pierwszym dwumeczu.
Można mówić, że kontuzje - ok. Rozumiem pech, ale przygotowanie fizyczne też jest zależne od szkoleniowca. Pedri czy Dembele byli mocno eksploatowani (Pedri już kolejny taki przypadek w karierze) i niestety zakończyło się mięśniówki. Xavi nie buduje rezerwowych - Kessie dostawał ogony, Torre nie dostaje ich do dziś. Ferran jest pchany na LS gdzie wygląda słabo. Fati to osobna historia - tutaj Xavi nie ma raczej wpływu na jego dramatyczna dyspozycję.
Zobaczymy jak potoczy się liga. Jeśli zacznie się utrata punktów i ledwo wygramy ligę lub jej nie wygramy - dotychczasowe serie w lidze powinny pójść w zapomnienie.
Mam jednak nadzieję, że Xavi troszkę odpuścił Ligę Europy i na spokojnie wygramy mistrzostwo. Kolejny sezon byłby wtedy ostateczna weryfikacja Xaviego - występy w LM będą decydujące.
0
@zmiana_plana Jak wygramy ligę bez kalectwa pod koniec to git. Widać, że Realowi rośnie forma. U nas jest średnio. Ja bym tych 8 punktów nie traktował jako pewnej przewagi. Dwie kolejki i może być 2.
0
@Sau_Ron Wstyd owszem. Jednak z finansowego punktu widzenia, lepiej się kompromitować z Romami i Liverpoolami w LM. Odpadając tak szybko w Europie przy takich inwestycjach w kadrę jak przed sezonem niestety sami się zatapiamy.
1
@Emhyr Wszystko zależy w jakim stylu.
1
@Lionel_Messi10 Radzę zejść na ziemię. Choć marzyć nikomu nie można zabronić.
1
@Danny Gaucho Dla mnie aspekt samej ciężkiej pracy jest w piłce troszkę przeceniany. Pewnego poziomu się nie przeskoczy. Jak jakiś leszcz nawet pół doby dziennie będzie trenował, to nie wskoczy na niewiadomo jaki poziom. Podejrzewam, że nawet w ekstraklasie są piłkarze o super etyce pracy, ale to ich nie wzniesie na niewiadomo jaki poziom.
0
@Tomek54321 Niech pokombinuje z ustawieniem. Przecież nie trzyma się sztywno 4:3:3. Ewentualnie może po lewej mieć Albę i Balde.
0
@Gaz Bezjajeczny Roberto był w ostatnim meczu dużo bardziej "jajeczny" niż De Jong. Holender grający w 3 to chyba półka niżej niż w ustawieniu z 4 pomocnikami. Tak samo jak Busquets.
0
@czudi17 No i wtedy nie ma nawet pomocnika na ławce. Pablo Torre nie wliczam.
3
Mam nadzieję, że Xavi wyciągnie wnioski i nie będzie stawiał Ferrana na LS. On tam się źle czuje w porównaniu do PS czy nawet środka ataku. Fati ławka.
0
Kurs na zwycięstwo United po dogrywce wynosi 11. Całkiem niezły...
2
@MatBac1991 Zyski? To jaki teraz mają xD Może przychód zwiększyli, ale o 700 mln? Jakieś bajki :)
0
@Krystian1588 Więcej pomocników musi odpaść. Xavi nie buduje rezerwowych. Widać to po ich formie.
0
@Emhyr Całkiem możliwe.