@kuz To jego ojciec opowiadał w wywiadzie, że nie ma piękniejszego dźwięku niż pękającej czaszki przy uderzeniu kogoś głową? Ostatnio był filmik na kanale "nie wiem, ale się dowiem" o przechodzeniu półświatka i jego zachowań do internetu. Było o galach freakowych, kogo tam zapraszają i czym się potrafią chwalić.
@pacior95 Co masz na myśli pisząc, że rodzice zaprzepaścili ich kariery? Zakazali im trenować, przepili wszystkie pieniądze i chłopaki nie mają trenować czy ocb?
@KmN Gratuluję. Musisz wrzuci zdjęcie albo filmik potwierdzający xD Żarcik :) Życzę zdrówka i spokojnego spłacania, przede wszystkim czerpania radości.
@czarandkam Rywal z którym zwycięstwa smakują najbardziej. Zespół napędzający rywalizację w lidze. Klub dobrze zarządzany przez Pereza. Najlepszy w Europie w przekroju historycznym. Mam nadzieję, że teraz długo poczekają na kolejną Ligę Mistrzów.
kierowałem się tą recenzją.. jest troszkę rozbieżna z Twoją wersją. Kto ma rację - nie wiem. Nie wymyśliłem tego tylko koleś od recenzji,.który na pewno zna się na tym lepiej niż ja. Może przed poprawkami tak było - nie wiem. Updates: typowi chodziło o tryb nocny aparatu, którego rzeczywiście nie ma. https://komorkomania.pl/nowy-iphone-se-wszystkiego-sie-po-apple-u-spodziewalem-ale-jedna-rzecz-to-przegiecie,6779848760170113a Także to zmienia postać rzeczy. W sumie telefon do zastanowienia - aktualizacje długo i płynność systemu na plus.
@Ultra_Barca Sprawdziłem politykę oppo. Wygląda to dobrze "Flagowce dostają trzy lata aktualizacji systemowych i cztery lata nowych zabezpieczeń, średnia półka z kolei może liczyć na dwie nowe wersje Androida i cztery lata łatek, a najtańsze smartfony jedynie na rok wsparcia systemowego i dwa-trzy lata nowych zabezpieczeń."
@Kondziubarca Przecież po transferze grał dobrze. Pasował do stylu gry. Brakowało skuteczności, a i tak swoje strzelił. Ma łatwość w dochodzeniu do sytuacji. Niepotrzebnie gra na nieswojej pozycji - LS. Nawet Guardiola próbował go powoli kwalifikować na SN.
@Janas11224 Wyrażasz swoją opinię w internecie dając możliwość komentowania. Też jesteś randomem z internetu. To inny random stwierdzi, że wg niego fame to gówno i da komentarz. Tak to działa. Przypominam, że lubisz się pochwalić randomom, że kupiłeś auto. Mimo, że ich nie znasz i to nie twoja rodzina. Masz do tego prawo, tak jak reszta komentować. Nawet jeśli to głupie komentarze - takie sa zasady internetu.
@Dejvo Miałem na myśli Viniciusa. Napisałeś, że został wyjaśniony. Mam wrażenie,.że część osób ogląda wszystko dla dram, spin, złomowań i wyjaśnień. Oczywiście, to moja subiektywna obserwacja. Poza tym nie wiem czy wiesz, zależnie od tego co powie Cwiakala, to w komentarzach jest posadzony o bycie kibicem Realu i Barcelony naprzemiennie. Bo jak kogoś chwali to kibic. W q&a z 2-3 lata temu nawet powiedział, że w trakcie el clasico potrafi być równolegle posądzany o stronniczość w obie strony.
@osa91 No nie wiem. Ma też problemy z koncentracją w spotkaniach z lepszymi rywalami. Fauluje w dziwnych momentach czy absurdalnie kryje jak np z Lautaro. Oczywiście moja opinia.
@ŁukaszNidzica Też szukam czegoś takiego. Tylko mi zależy jeszcze na wsparciu - aktualizacjach. Najlepsze ma Samsung - 5 lat dla zabezpieczeń i 3 dla Androida. Nie wiem czy się nie skuszę na Samsunga Galaxy a54. Choć procki mają chyba slabawe. Dużo zależy od tego, do czego będziesz używał. Motorola edge 30 pro i Xiaomi 12 t mi się podobają. Tylko wsparcie gorsze. Ciekawe też są google Pixele 6a, ale nie ma oficjalnej sprzedaży w Polsce.
@Bisz Trzeba uważać, żeby się nie udusić przez ten brak kropek;) Co do Ronniego - najwiekszy magik jakiego widziałem.. Dla niego mecze to była zabawa. Kariera nie ma podjazdu do np Leo, ale i tak mam wielki sentyment. Legenda.
@Jakchcesz Do tego jakieś słodycze. Są stosunkowo drogie, niezdrowe i uzależniające. Lepiej zmienić na tanie owoce lub przynajmniej ograniczać. Ja też od jakiegoś czasu w ogóle nie piję alkoholu i jakąś kasa miesięcznie też zostaje w portfelu. Choć u mnie oba są wynikiem zmian w myśleniu i podejścia do zdrowia niż prób oszczędzania.
@Janas11224 W ramach dygresji - mówimy 1100 złotych. Złoty to może być jeden. Złote dwa, a tysiąc sto - złotych. Bez spiny, tak tylko piszę bo wiele osób tak mówi/pisze i nie zdaje sobie sprawy z błędu. Pozdro :)
3
@kuz To jego ojciec opowiadał w wywiadzie, że nie ma piękniejszego dźwięku niż pękającej czaszki przy uderzeniu kogoś głową? Ostatnio był filmik na kanale "nie wiem, ale się dowiem" o przechodzeniu półświatka i jego zachowań do internetu. Było o galach freakowych, kogo tam zapraszają i czym się potrafią chwalić.
4
@pacior95 Co masz na myśli pisząc, że rodzice zaprzepaścili ich kariery? Zakazali im trenować, przepili wszystkie pieniądze i chłopaki nie mają trenować czy ocb?
0
@DonAndres*8 Najważniejsze, że Ci się podoba :)
3
@KmN Gratuluję. Musisz wrzuci zdjęcie albo filmik potwierdzający xD Żarcik :) Życzę zdrówka i spokojnego spłacania, przede wszystkim czerpania radości.
0
@czarandkam Rywal z którym zwycięstwa smakują najbardziej. Zespół napędzający rywalizację w lidze. Klub dobrze zarządzany przez Pereza. Najlepszy w Europie w przekroju historycznym. Mam nadzieję, że teraz długo poczekają na kolejną Ligę Mistrzów.
3
@gaucho104 Albo o wyborach :D Byłby klasyczny HT.
0
@Dr_Cabasisi No ja nie robię za bardzo zdjęć i nie mam ogromnych wymagań, więc ciekawa opcją. Wchodzi na moją listę do obserwowania :D pozdro
1
@Dr_Cabasisi
Updates: typowi chodziło o tryb nocny aparatu, którego rzeczywiście nie ma. https://komorkomania.pl/nowy-iphone-se-wszystkiego-sie-po-apple-u-spodziewalem-ale-jedna-rzecz-to-przegiecie,6779848760170113a
Także to zmienia postać rzeczy. W sumie telefon do zastanowienia - aktualizacje długo i płynność systemu na plus.
1
@Ultra_Barca Sprawdziłem politykę oppo. Wygląda to dobrze "Flagowce dostają trzy lata aktualizacji systemowych i cztery lata nowych zabezpieczeń, średnia półka z kolei może liczyć na dwie nowe wersje Androida i cztery lata łatek, a najtańsze smartfony jedynie na rok wsparcia systemowego i dwa-trzy lata nowych zabezpieczeń."
0
@gaucho104 Trzech broniących? Alves lubił siedzieć wysoko. Byłby oklep. Drużyna musi mieć kom bronić - co pokazuje obecny sezon.
0
@Kondziubarca Przecież po transferze grał dobrze. Pasował do stylu gry. Brakowało skuteczności, a i tak swoje strzelił. Ma łatwość w dochodzeniu do sytuacji. Niepotrzebnie gra na nieswojej pozycji - LS. Nawet Guardiola próbował go powoli kwalifikować na SN.
18
@Janas11224 Wyrażasz swoją opinię w internecie dając możliwość komentowania. Też jesteś randomem z internetu. To inny random stwierdzi, że wg niego fame to gówno i da komentarz. Tak to działa. Przypominam, że lubisz się pochwalić randomom, że kupiłeś auto. Mimo, że ich nie znasz i to nie twoja rodzina. Masz do tego prawo, tak jak reszta komentować. Nawet jeśli to głupie komentarze - takie sa zasady internetu.
0
@require Liga uciekla? Mamy półmetek. Spokojnie.
0
@Kidd Nieśmiertelna jak Ciro di Marzio.
1
@macio_944 Wyłącz tv, włącz myślenie xD
1
@Medium Teraz się tak mówi? Wyrwać świnię? Serio? xD
23
@icon3520 Jakby tak grał to część osób nie byłaby zdziwiona, że syn R10 gra w piłkę:)
0
@escarabajo Zaniolo zamienił Rzym na Stambuł? Ciekawe co nim kierowało.
2
@Dejvo Miałem na myśli Viniciusa. Napisałeś, że został wyjaśniony. Mam wrażenie,.że część osób ogląda wszystko dla dram, spin, złomowań i wyjaśnień. Oczywiście, to moja subiektywna obserwacja. Poza tym nie wiem czy wiesz, zależnie od tego co powie Cwiakala, to w komentarzach jest posadzony o bycie kibicem Realu i Barcelony naprzemiennie. Bo jak kogoś chwali to kibic. W q&a z 2-3 lata temu nawet powiedział, że w trakcie el clasico potrafi być równolegle posądzany o stronniczość w obie strony.
0
@osa91 No nie wiem. Ma też problemy z koncentracją w spotkaniach z lepszymi rywalami. Fauluje w dziwnych momentach czy absurdalnie kryje jak np z Lautaro. Oczywiście moja opinia.
0
@Dejvo Na pewno się nie pozbiera bo oglądał xDd
0
@Ultra_Barca Do kiedy ma wsparcie aktualizacji?
0
@ŁukaszNidzica Też szukam czegoś takiego. Tylko mi zależy jeszcze na wsparciu - aktualizacjach. Najlepsze ma Samsung - 5 lat dla zabezpieczeń i 3 dla Androida. Nie wiem czy się nie skuszę na Samsunga Galaxy a54. Choć procki mają chyba slabawe. Dużo zależy od tego, do czego będziesz używał. Motorola edge 30 pro i Xiaomi 12 t mi się podobają. Tylko wsparcie gorsze. Ciekawe też są google Pixele 6a, ale nie ma oficjalnej sprzedaży w Polsce.
0
@Dr_Cabasisi On nie ma słabej baterii? Widziałem recenzje i ponoć nawet takich podstawowych rzeczy jak tryb nocny nie ma.
0
@Bisz Trzeba uważać, żeby się nie udusić przez ten brak kropek;) Co do Ronniego - najwiekszy magik jakiego widziałem.. Dla niego mecze to była zabawa. Kariera nie ma podjazdu do np Leo, ale i tak mam wielki sentyment. Legenda.
1
@Jakchcesz Do tego jakieś słodycze. Są stosunkowo drogie, niezdrowe i uzależniające. Lepiej zmienić na tanie owoce lub przynajmniej ograniczać. Ja też od jakiegoś czasu w ogóle nie piję alkoholu i jakąś kasa miesięcznie też zostaje w portfelu. Choć u mnie oba są wynikiem zmian w myśleniu i podejścia do zdrowia niż prób oszczędzania.
1
@Gaucho Gość nie jest topem na wyuczonej pozycji, wiec na tej co nie grał będzie się czuł jeszcze słabiej.
0
@Emhyr Z tego wywiadu zapamiętam szok,.jak mówił o czekoladzie. Do serialu zjada kilka tabliczek i popija mlekiem.
1
@Janas11224 W ramach dygresji - mówimy 1100 złotych. Złoty to może być jeden. Złote dwa, a tysiąc sto - złotych. Bez spiny, tak tylko piszę bo wiele osób tak mówi/pisze i nie zdaje sobie sprawy z błędu. Pozdro :)
1
@xavi890 Ligę mistrzów? Póki co trzeba wyjąć z grupy i kogoś wyeliminować w play-offach. Póki co jesteśmy mocni tylko w lidze hiszpańskiej.