@Rust_Cohle Według mnie całkiem spoko :) Aczkolwiek wszystko zależy jakie koszty życia itp. Każdy ma inne wymagania. Są ludzie co zarabiają dziesiątki tys na miesiąc i im mało bo bardzo dużo wydają. Nie ma co patrzeć na innych tylko się spokojnie rozwijać według mnie. Nikt za Ciebie życia nie przeżyje. Do tego uważam, że lepiej mieć troszkę mniej na wypłacie niż np zapracowywać się i być przez to wypalonym. Opcja idelana to dużo zarabiać w pracy marzeń - natomiast tym może się pochwalić pewnie mały promil społeczeństwa.
@pt9 A no to pt9 będzie teraz oficjalnym źródlem bo nie widział takich sytuacji :) A ile sytuacji z przedłużaniem kontraktów w trakcie pandemii widziałeś?
@konraden Nie mam pewności, dlatego właśnie pokazuję, że nie ma co na podstawie byle jakich informacji się sugerować. Będą oficjalne informacje o ewentualnych przedłużeniu lub nie to będzie można komentować.
Wczoraj został wyrzucony post, że Dembele przedłuży kontakt tylko jeśli podniesie się jego wynagrodzenie. W komentarzach oczywiście był pojazd po Ousmane. Oczywiście źródło było nieistotne - nikt już ich nie weryfikuje. Jak się okazuje, to nie żaden sprawdzony news tylko opinia dziennikarza. Smutne, że byle jaka opinia i już "kibice" jadą po swoim zawodniku. Może będzie miał takie wymagania, ale czy nie lepiej się upewnić przed obrażaniem kogoś, że to sprawdzone info? Szkoda słów. https://x.com/HagridFCB/status/1379806666003202052
Mam nadzieję, że przedłuża kontrakt i Dembele nadal będzie rósł w umiejętności. Teraz gra coraz lepiej, wygląda lepiej fizycznie. Z czasem powinien poprawić skuteczność i mamy jednego z najlepszych skrzydłowych świata. Neymar najlepsze lata ma za sobą. Poza Barceloną nie gwarantował ani Brazylii ani PSG ważnych tytułów.
@PatrychoO W rewanżu z PSG Barca już wyglądała dużo lepiej. Weź też pod uwage, ile lat mają filary Realu. Oprócz Viniego i Valverde to tam nie ma graczy na wiele lat. U nas się coś tworzy - Dest, De Jong, Pedri, Araujo, Moriba, Puig, Dembele czy Trincao. W sobotę się przekonany na jakim etapie budowania jesteśmy. Remis też byłby dobry. Choć zwycięstwo pewnie dałoby energię na resztę kolejnej i duży wzrost szans na mistrza. Klasyki są nieprzewidywalne, ale wg mnie lekkim faworytem jest Real.
@natanvip 1 bramka Viniciusa bardzo ładna. Kroos świetna piłka. Liverpool zagrał słabo. Szczególnie obrona. Kiedyś niby dwaj najlepsi boczni obrońcy w Europie - dziś obaj słabizna.
@Ghazul3293 Chciałem ostudzić tylko emcje. Ousmane miał bardzo ciężkie dwa sezony i teraz wraca na właściwe tory. Liczbami wciąż nie powala, musi popracować nad skutecznością. Bardzo na niego liczę, ale na tej stronie często jest tak, że jednego dnia kibice wystawiają graczy na listę transferową żeby później po meczu z Valladolid myśleć o złotej piłce.
@Ghazul3293 Nie no znowu nie popadajmy w skrajności. Jest dobry, sezon jak najbardziej na plus. Natomiast wiele do poprawy. Ważne że jest zdrowy, poprawił chyba mental i jest młody więc wszystko przed nim.
@marek86 Haaland strzelił w dwa sezony 20 bramek w LM. Ma więcej bramek niż meczy. W tym sezonie jeszcze w niej uczestniczy więc może powiększyć dorobek. Rozumiem, że LM to liga ogórkowa, Suarez strzela tam jak opętany. Bayern też pokazał Barcelonie jak słaba jest ogrokowa Bundesliga i ledwo 8:2 nas pocisneli.
Koleś nie potrafił sam poprosić? xD Przecież wystarczy pokazać na koszulkę i by się chyba domyślił Leo. Poza tym skoro rozmawia z sędziami w LM to raczej mówi coś po angielsku.
@marek86 Suarez urodził się z techniką uderzenia? xD Haaland zje Suareza w licznie bramek, jeśli nie dopadnie go kontuzja. Zobacz ile już strzela w LM na początku kariery. Suarez nie potrafi strzelać na wyjeździe od kilku sezonów.
0
@Rust_Cohle Według mnie całkiem spoko :) Aczkolwiek wszystko zależy jakie koszty życia itp. Każdy ma inne wymagania. Są ludzie co zarabiają dziesiątki tys na miesiąc i im mało bo bardzo dużo wydają. Nie ma co patrzeć na innych tylko się spokojnie rozwijać według mnie. Nikt za Ciebie życia nie przeżyje. Do tego uważam, że lepiej mieć troszkę mniej na wypłacie niż np zapracowywać się i być przez to wypalonym. Opcja idelana to dużo zarabiać w pracy marzeń - natomiast tym może się pochwalić pewnie mały promil społeczeństwa.
1
@pt9 A no to pt9 będzie teraz oficjalnym źródlem bo nie widział takich sytuacji :) A ile sytuacji z przedłużaniem kontraktów w trakcie pandemii widziałeś?
1
@konraden Nie mam pewności, dlatego właśnie pokazuję, że nie ma co na podstawie byle jakich informacji się sugerować. Będą oficjalne informacje o ewentualnych przedłużeniu lub nie to będzie można komentować.
68
Wczoraj został wyrzucony post, że Dembele przedłuży kontakt tylko jeśli podniesie się jego wynagrodzenie. W komentarzach oczywiście był pojazd po Ousmane. Oczywiście źródło było nieistotne - nikt już ich nie weryfikuje. Jak się okazuje, to nie żaden sprawdzony news tylko opinia dziennikarza. Smutne, że byle jaka opinia i już "kibice" jadą po swoim zawodniku. Może będzie miał takie wymagania, ale czy nie lepiej się upewnić przed obrażaniem kogoś, że to sprawdzone info? Szkoda słów.
https://x.com/HagridFCB/status/1379806666003202052
0
@kaamil1910 Szczególnie jak ma tyle wolnego miejsca.
1
@BarcaInfo Już było info na tt, że to opinia gościa a nie żaden news.
0
@PatrychoO No to pełna zgoda.
3
Mam nadzieję, że przedłuża kontrakt i Dembele nadal będzie rósł w umiejętności. Teraz gra coraz lepiej, wygląda lepiej fizycznie. Z czasem powinien poprawić skuteczność i mamy jednego z najlepszych skrzydłowych świata. Neymar najlepsze lata ma za sobą. Poza Barceloną nie gwarantował ani Brazylii ani PSG ważnych tytułów.
0
@Yosemite W rewanżu Borussia wygra 1:0 i elo xD Kto wie. City zawsze odpada z teoretycznie słabszymi.
0
@PatrychoO W rewanżu z PSG Barca już wyglądała dużo lepiej. Weź też pod uwage, ile lat mają filary Realu. Oprócz Viniego i Valverde to tam nie ma graczy na wiele lat. U nas się coś tworzy - Dest, De Jong, Pedri, Araujo, Moriba, Puig, Dembele czy Trincao. W sobotę się przekonany na jakim etapie budowania jesteśmy. Remis też byłby dobry. Choć zwycięstwo pewnie dałoby energię na resztę kolejnej i duży wzrost szans na mistrza. Klasyki są nieprzewidywalne, ale wg mnie lekkim faworytem jest Real.
1
@natanvip 1 bramka Viniciusa bardzo ładna. Kroos świetna piłka. Liverpool zagrał słabo. Szczególnie obrona. Kiedyś niby dwaj najlepsi boczni obrońcy w Europie - dziś obaj słabizna.
0
@pomi11 Koleś, który dostał czerwoną też miał intencję zabrania piłki.
10
Ciekawe gdzie są analizowane uderzenia w twarz z 1 połowy czy kolano w twarz Dembele :)
3
Ciekaw ile zabiegów w końcu przeszedł Ansu. Tam nie ma oficjalnych informacji.
0
@Ghazul3293 Chciałem ostudzić tylko emcje. Ousmane miał bardzo ciężkie dwa sezony i teraz wraca na właściwe tory. Liczbami wciąż nie powala, musi popracować nad skutecznością. Bardzo na niego liczę, ale na tej stronie często jest tak, że jednego dnia kibice wystawiają graczy na listę transferową żeby później po meczu z Valladolid myśleć o złotej piłce.
0
@kowal3 Jest młody więc niech się nie śpieszy. Doleczyc i wrócić w pełni zdrowy.
5
@Ghazul3293 Nie no znowu nie popadajmy w skrajności. Jest dobry, sezon jak najbardziej na plus. Natomiast wiele do poprawy. Ważne że jest zdrowy, poprawił chyba mental i jest młody więc wszystko przed nim.
0
@ksawizimens Remis z Valladolid to będzie dobry wynik?
0
@marek86 Haaland strzelił w dwa sezony 20 bramek w LM. Ma więcej bramek niż meczy. W tym sezonie jeszcze w niej uczestniczy więc może powiększyć dorobek. Rozumiem, że LM to liga ogórkowa, Suarez strzela tam jak opętany. Bayern też pokazał Barcelonie jak słaba jest ogrokowa Bundesliga i ledwo 8:2 nas pocisneli.
0
@Owen1994 Odnosiłem się do linka, którego wysłał kolega wyżej.
7
@ferdas_rawa Z linka, który wysłałeś jasno wynika, że nie problemu z oddawaniem koszulek. Po prostu sam nie prosi.
26
Koleś nie potrafił sam poprosić? xD Przecież wystarczy pokazać na koszulkę i by się chyba domyślił Leo. Poza tym skoro rozmawia z sędziami w LM to raczej mówi coś po angielsku.
0
@marek86 Suarez urodził się z techniką uderzenia? xD Haaland zje Suareza w licznie bramek, jeśli nie dopadnie go kontuzja. Zobacz ile już strzela w LM na początku kariery. Suarez nie potrafi strzelać na wyjeździe od kilku sezonów.
1
@JarekS Jakby liczyły się tylko pieniądze to prawdopodobnie byłby już w Anglii.
1
@Danchos To się nazywa biznes.
3
Nawet jak go nie kupimy, warto podbić białym cenę x)
0
@Gandalf55 w obwodzie? xD
1
@marek86 Suarez to typowy drybler i technik xD
0
"Argentyńczyk głosował w ostatnich wyborach razem z synem." Bardziej w jego asyście, Messi Junior jeszcze nie może głosować :)
2
@Wiktoria13 Messi teraz odpoczywał, czemu nie może grać 90 min?