@Abominacja Dwie zupełnie inne sytuacje. Puig mógł iść grać na wypożyczenie a wolał zostać, mimo że Koeman go nie widzi w składzie. Fati to przypadek związany z kontuzją. Bardzo szkoda mi Ansu. Oby obeszło się bez wycinania.
@Kamilos84 Napisałem faul, żeby było wiadomo o co chodzi. W trakcie meczu wyglądało to tak, jakby Ter Stegen się położył od dotknięcia. Nie maltretowalem powtórek. Nie wiem czy był faul. Na stronie jest artykuł, że ponoć był.
@marcin000019 Dzwonię, oglądam YT, korzystam z chroma, Gmaila, Twittera, messengera, Whatsappa, peppera, inposta, 1money, przesyłam obraz na Smart tv (żeby oglądać mecze ze streamów - web video caster), używam telefonu jako kamery w pracy, wcześniej używałem jeszcze zooma. Jedynie aplikacja mi fit sparowana z opaska mi się wieszała. Zdjęcia robię tylko jak chcę coś udokumentować i nie zależy mi na super jakości. Filmów nie kręcę bo mam od tego bezlusterkowca. Na te czynności tel mi styka bez problemu.
@damian16161212 Nie odmówię mu klasy sportowej, ale nie chciałbym go już więcej oglądać w Barcy. Jestem romantykiem piłki nożnej i uważam, że tutaj powinni grać ludzie którzy poza umiejętnościami chcą za wszelką cenę odnieść sukces w Barcelonie. Sposób jego odejścia jest dla mnie nie do zaakceptowania i tyle. Rozumiem, że ktoś może mieć inne zdanie.
@marcin000019 Mam Xiaomi od 5 lat i mi się nie zaiwesza. Kupiłem za niecałe 500 zł na aliexpress. Zależy kto czego potrzebuje. Jeśli ktoś nie traktuje telefonu jako centrum dowodzenia to taki Xiaomi styknie. Miałem też kamerkę Xiaomi 4k i uważam, że samo oprogramowanie miało dużo lepsze i bardziej funkcjonalne od nowszego GOpro na które wymieniłem i teraz mało używam.
Miał ktoś może problem z ciągle wyświetlającym się napisem "loading" w aplikacji iptv na Smart tv? Kanał działa normalnie tylko ten napis mi nie znika, niezależnie jaki kanał wybiorę.
@JarekS Ja ostatnio byłem zły za mecz z Granadą. Z taką formą będzie ciężko o zwycięstwa z Valencią czy Atletico. Na początku sezonu chciałem top4 i walczymy o majstra więc jestem zadowolony. Żeby jeszcze Ansu się doleczył w pełni na nowy sezon i git.
@FCB91 Umtiti w spotkaniu z Granada dopuścił do asysty na 1:1 a razem z Pique nie zostawili gościa przy golu na 2:1. Do tego po kontuzji przegrywa każdy sprint. Rzeczywiście pewniak.
@oskaritto Ja uważam, że zamiast Pique powinien grać Araujo. Przynajmniej w meczach ze słabszymi rywalami. Gerard w spotkaniach z takimi Granadami nie jest tak dobry jak w spotkaniach o najwyższą stawkę.
@totalcrack Kreowanie sytuacji bramkowych. Posiadanie piłki we współczesnej piłce nie gwarantuje sukcesu. Mozna mieć i 80% posiadania piłki i przegrać mecz jeśli nie przekuwa się to na sytuacje bramkowe.
@totalcrack Zależy co rozumieć przed dominację. Posiadanie piłki i klepanie przed polem karnym dla mnie nie jest dominacją. Jakie mieli klarowne sytuacje, gdzie Navas musiał interweniować? Tylko strzał Fodena w bramkarza z 1 połowy.
@Pustelnik Moim zdaniem, gdyby nie wielbłąd Navasa to City dalej biłoby głową w mur. DO momentu bramki tak to wyglądało. Później jeszcze farfocel z wolnego i PSG już obsrało zbroję. Zdecydowanie na plus obrona City - Mbappe praktycznie wyłączony z gry. Natomiast moim zdaniem do momentu szczęśliwego gola City nie miało klarownych sytuacji poza strzałem Fodena wprost w Keylora w 1 połowie. Grali po obwodzie jak w ręcznej i wrzutka.
@daniel32778 Byłem pozytywnie zaskoczony drugą połową City. PSG nie potrafiło zrobić ani jednej akcji praktycznie. Gole mocno fartowne, ale dominacja była olbrzymia. W pierwszej wyglądało to słabo.
Jakie typy na dzisiejszy mecz? Ja mam przeczucie, że wygra PSG. City zawsze popełnia w LM jakieś błędy w obronie, a patrząc na skład PSG to będą musieli się mega wysilić, żeby nie stracić.
0
@kubaa2002 Nawet tutaj w artykule jest napisane, że jeszcze mu nie wycięli. Lepiej spędzić nawet rok i to uratować niż wyciąć i pograć chwilę.
2
@pacior95 Żeby się zakładać o milion to trzeba mieć co postawić.
0
@Abominacja Dwie zupełnie inne sytuacje. Puig mógł iść grać na wypożyczenie a wolał zostać, mimo że Koeman go nie widzi w składzie. Fati to przypadek związany z kontuzją. Bardzo szkoda mi Ansu. Oby obeszło się bez wycinania.
1
@Kamilos84 Napisałem faul, żeby było wiadomo o co chodzi. W trakcie meczu wyglądało to tak, jakby Ter Stegen się położył od dotknięcia. Nie maltretowalem powtórek. Nie wiem czy był faul. Na stronie jest artykuł, że ponoć był.
0
@karci0 Ja byłem na Kanarach i również polecam. Są i plaże i góry. Mnóstwo miejsc do zwiedzenia.
0
@marcin000019 Dzwonię, oglądam YT, korzystam z chroma, Gmaila, Twittera, messengera, Whatsappa, peppera, inposta, 1money, przesyłam obraz na Smart tv (żeby oglądać mecze ze streamów - web video caster), używam telefonu jako kamery w pracy, wcześniej używałem jeszcze zooma. Jedynie aplikacja mi fit sparowana z opaska mi się wieszała. Zdjęcia robię tylko jak chcę coś udokumentować i nie zależy mi na super jakości. Filmów nie kręcę bo mam od tego bezlusterkowca. Na te czynności tel mi styka bez problemu.
3
Wczorajszy faul na Ter Stegenie zachęcił mnie do posznupania w internecie i znalezienia czegoś na temat przepisów w takiej sytuacji. https://www.przegladsportowy.pl/pilka-nozna/marcin-borski-tlumaczy-o-co-chodzi-z-tym-bramkarzem/ep7wslb tutaj fajnie wyjaśnione
0
@damian16161212 Nie odmówię mu klasy sportowej, ale nie chciałbym go już więcej oglądać w Barcy. Jestem romantykiem piłki nożnej i uważam, że tutaj powinni grać ludzie którzy poza umiejętnościami chcą za wszelką cenę odnieść sukces w Barcelonie. Sposób jego odejścia jest dla mnie nie do zaakceptowania i tyle. Rozumiem, że ktoś może mieć inne zdanie.
1
@FCBesia Drybling jest ważnym elementem tatyki? To jest umiejętność. Taktyką może być częste wchodzenie w pojedynki jeden na jeden.
2
@marcin000019 Mam Xiaomi od 5 lat i mi się nie zaiwesza. Kupiłem za niecałe 500 zł na aliexpress. Zależy kto czego potrzebuje. Jeśli ktoś nie traktuje telefonu jako centrum dowodzenia to taki Xiaomi styknie. Miałem też kamerkę Xiaomi 4k i uważam, że samo oprogramowanie miało dużo lepsze i bardziej funkcjonalne od nowszego GOpro na które wymieniłem i teraz mało używam.
0
@karci0 Oj miłego wypoczynku mordko!
0
@ricardo0705 Zasada z nietykalnością bramkarza na pewno dalej obowiązuje?
0
@mekston Brakuje mi Deportivo La Corunii w lidze :/
2
Dziś Depay gol i asysta w meczu wyjazdowym z Monaco.
0
@dawid230188 Ter Stegen przy pierwszej bramce położył się jak panienka.
0
Miał ktoś może problem z ciągle wyświetlającym się napisem "loading" w aplikacji iptv na Smart tv? Kanał działa normalnie tylko ten napis mi nie znika, niezależnie jaki kanał wybiorę.
1
@JarekS Ja ostatnio byłem zły za mecz z Granadą. Z taką formą będzie ciężko o zwycięstwa z Valencią czy Atletico. Na początku sezonu chciałem top4 i walczymy o majstra więc jestem zadowolony. Żeby jeszcze Ansu się doleczył w pełni na nowy sezon i git.
0
@FCB91 Umtiti w spotkaniu z Granada dopuścił do asysty na 1:1 a razem z Pique nie zostawili gościa przy golu na 2:1. Do tego po kontuzji przegrywa każdy sprint. Rzeczywiście pewniak.
1
@oskaritto Ja uważam, że zamiast Pique powinien grać Araujo. Przynajmniej w meczach ze słabszymi rywalami. Gerard w spotkaniach z takimi Granadami nie jest tak dobry jak w spotkaniach o najwyższą stawkę.
0
@totalcrack Kreowanie sytuacji bramkowych. Posiadanie piłki we współczesnej piłce nie gwarantuje sukcesu. Mozna mieć i 80% posiadania piłki i przegrać mecz jeśli nie przekuwa się to na sytuacje bramkowe.
0
@FCBach Z taką grą nie wygramy z Valencią i Atletico. Jak zremisujemy z Atleti to możemy utorować Realowi drogę do mistrzostwa.
0
@ranger3120 Polecam obejrzeć bramkę z Realem. Pozycja, na której był plus kto go krył ;)
0
@Chakalaka Jak Ansu wróci do pełni zdrowia to już nawet mi te transfery Haalanda i Neymara do szczęścia niepotrzebne x)
0
@totalcrack Zależy co rozumieć przed dominację. Posiadanie piłki i klepanie przed polem karnym dla mnie nie jest dominacją. Jakie mieli klarowne sytuacje, gdzie Navas musiał interweniować? Tylko strzał Fodena w bramkarza z 1 połowy.
1
@Pustelnik Moim zdaniem, gdyby nie wielbłąd Navasa to City dalej biłoby głową w mur. DO momentu bramki tak to wyglądało. Później jeszcze farfocel z wolnego i PSG już obsrało zbroję. Zdecydowanie na plus obrona City - Mbappe praktycznie wyłączony z gry. Natomiast moim zdaniem do momentu szczęśliwego gola City nie miało klarownych sytuacji poza strzałem Fodena wprost w Keylora w 1 połowie. Grali po obwodzie jak w ręcznej i wrzutka.
0
@daniel32778 Byłem pozytywnie zaskoczony drugą połową City. PSG nie potrafiło zrobić ani jednej akcji praktycznie. Gole mocno fartowne, ale dominacja była olbrzymia. W pierwszej wyglądało to słabo.
0
Ciężko będzie strzelić City bez typowego napastnika. Takie mam przeczucia.
0
@draxidox Ja miałem nadzieję na PFP. Niestety nie zebrali podpisów.
1
@NaFazieHitman Może lepiej ogarnąć straty finansowe zamiast od razu wydać większość ;)
0
Jakie typy na dzisiejszy mecz? Ja mam przeczucie, że wygra PSG. City zawsze popełnia w LM jakieś błędy w obronie, a patrząc na skład PSG to będą musieli się mega wysilić, żeby nie stracić.