6

@xBoMBoWiECx Perez posmarował, Penaldo, The Special 5, wina Valverde

1

@Rewolucja123 A jaki konkretnie plan i projekt ma Font? Póki co to jest teoretyk.

5

Każda taka akcja zniechęca potencjalnych nowych zawodników do podpisania kontraktu z Barcą.

0

@lucas/catalan Zaraz się zacznie wojna, że są to zbrodniarze lub bohaterowie. Ja niczego nie wykluczam, ale jak ktoś wypisuje czemu ktoś jest bohaterem/zbrodniarzem to warto podać jego życiorys i źródło. Bez tego mówienie, że ktoś jest wzorem do naśladowania lub przeciwnie - nie ma sensu. Smutne jest to, że ten temat został tak potraktowany przez kilka ostatnich lat. Wiele osób chodzi z koszulkami chcąc upamiętnić w/w żołnierzy tylko dla prawilności często nie znając ich historii. Ja sam swego czasu interesowałem się tematem, ale żeby się zagłębić trzeba przeczytać wiele źródeł. Nie wydaje mi się, że wszystkie postacie z tego grona były nieskazitelne i trzeba było czcić ich pamięć. Ciężko o wiarygodne źródło dotyczące tych historii. Często można się spotkać ze skrajnościami, albo byli to ludzie nieskazitelni albo bandyci. Chętnie zagłębiłbym się w takim najbliższym prawdy, który chwali tych dobrych i piętnuje to co złe. Ze smutkiem stwierdzam, że w dzisiejszych czasach i dostępie informacji nigdy nie wiadomo co jest prawdą. To też odpycha mnie troszkę od zgłębiania wiedzy w tym zakresie.

0

@normasubiektywna Nie musi się rozwijać?

0

Kontuzja Ocamposa to poważne osłabienie Sevilli. Aczkolwiek ostatnio nie potrzebowali go do zwycięstwa z nami.

0

@against_modern_football dzieki poczytam o tym

1

Czy ktoś korzysta od dłuższego czasu z IPTV? Polecicie jakieś płatne pakiety czy tam listy? Działa to płynnie? @NaFazieHitman wspomniał o tej apce i zastanawiam się czy nie skorzystać. Choć znalazłem też tipa na przesyłanie na smart tv obrazu z przeglądarki bez google chromecast. Jak ktoś chce się dowiedzieć jak mogę napisać na prov.

1

@NaFazieHitman Mam w sumie jednak aplikacje IPTV. Polecisz jakieś legalne playlisty z canal + i eleven?

0

@NaFazieHitman Obawiam się, że Smart IPTV jest tylko na androida, nie widziałem w tizenie ;)

0

Mam pytanie o pakiet canal + razem z eleven. Czy jest do niego aplikacja na smart tv? Bo do samego eleven takową widziałem.

0

@xSZYMONOx Ja się przyznam, że ostatni sezon Valverde był dla mnie tak cięzki do oglądania, że zrobiłem sobie przerwę. Ogólnie od oglądania piłki - nie tylko od Barcy. Później jak zoabaczyłem Setiena to też straciłem nadzieję. Nie zdziwil mnie nawet kosmiczny wynik z Bayernem.

1

No to na pewno 1 bramkę stracimy xD

0

@Yosemite Budowanie zaczyna się od obrony ;)

1

@Yosemite Tak, moim zdaniem niedoceniany. Szczególnie podoba mi się jego umiejętność grą tyłem do bramki i zastawianie się. Takich umiejętności nam brakuje z przodu - jak leci górna piłka do naszych atakujących to jest ona stracona.

0

@barteggg08 Real się motywuje na ważne mecze, Atalanta nie jest jakimś europejskim mocarzem. Podejrzewam zwycięstwo Realu, choć nie obraziłbym się na zwycięstwo gospodarzy ;)

3

@pride1899 Ja nie mówię np o rodzinie, tylko jacyś znajomi co się prawie nie widują a później strasznie płaczą emotikonami w necie. Nie uwzględniam tutaj ludzi w żałobie, którzy muszą sobie jakoś w głowie poukładać. Widziałem też np, jak "znajomi" składaja życzenia urodzione chłopakowi na fb, a on nie żyje tylko konto zostało. A oni są tak blisko, że nie widzą, że on nie żyje. Tragikomiczne. Aczkolwiek kondolencje gwiazd na instagramach to tez marketing, budowanie wizerunku i zasięgi niestety.

1

@chavez Też tak sądzę. Jendak najdziwniejsze posty jakie widziałem, to na profilu fb osób zmarłych np typu: ,,nie mogę uwierzyć, że nie ma Cię z nami. Żegnaj" Tak jakby ta osoba miała to przeczytać plus ten znicz [*] i jakieś durne emotikony. Totalny kosmos.

1

@Beztroskii Plus jest taki, że mimo wszystko pewnie wiele klubów może go kupić za grubą kasę.

3

@SamuraJack Mnie rozwala, jak dziewczyna znajdzie wg siebie idealną minę i trzaska sobie 20 fot i ciągle ta sama optymalna mina. Tylko ubrania i tło się zmienia :D

0

@cchesterr43 W takich długich kuponach często jedno zdarzenie coś psuje. Boli, ale tak działa bukmacher. Zarabia właśnie na takich kuponach.

0

@Cwaniak4 Jak dla mnie bez znaczenia czy 2,3 czy 4. Byle grają młodzi i się ogrywają i niech wróci zdrowi Fati.

2

@TheNekro94 Wywierają presję. Myślą, że jak mocniej przypressują to przeciwnik popełni błąd i ucieknie z kolejki.

1

@VamosRakieta Ciekawe jakie miałby wytłumaczenie na konferencji. Pewnie tak jak za Guardioli - murawa nie nadawała się do grania, byliśmy lepsi - niesprawidliwie odpadliśmy, dominowaliśmy rywala, wynik był niesprawiedliwy. Oczywiście żartuję, ale żaden trener nie jest gwarancją sukcesów - tym bardziej tak niedoświadczonego i przy takich zawodnikach.

0

@KacperVEB A może będą grać jego koledzy z boiska, których jakość ceni - Pique, Alba i Busquets?

1

@Barcelonista94 Skąd taka pewność?

1

@JarekS W Barcelonie jest nienormalna presja na wyniki i styl. Niestety nie sprzyja to budowaniu zespołu w spokoju.

0

@Jakchcesz Nie sądzę. Martin ma problemy z przycelowaniem w bramkę.

1

@VamosRakieta Problemem Barcelony są też kosmiczne wymagania kibiców i presja na sukces w trybie natychmiastowym. Ja się zakochałem w Barcelonie jak niczego nie wygrywali - czasy Rivaldo i Kluiverta gdy biło się o 4 miejsce w Lidze. Boli mnie jedynie sposób w jaki gramy w LM. Nie zazdroszczę natomiast innym zespołom jak dużo osób na tej stronie. Manchester City czy PSG na pewno nie byłoby w tym miejscu gdyby nie pieniądze szejków. Liverpool tak jak wspomniałeś - wygrał pierwszą ligę od 30 lat. Kluby jak Manchester United czy Milan na wiele lat zniknęły w ogóle z Europy. Juventus miał incydent ze spadkiem do drugiej ligi za korupcję. Real wygrał 3xLM pod rząd, ale w lidze hiszpańskiej w ostatniej dekadzie Barca ich dominowała straszliwie. Myślę, że jedynym bardziej stabilnym klubem jest Bayern i on jest doskonale zarządzany. Jak u nas będzie normalny prezydent to wróci normalność. Niech utalentowana młodzież dostaje szansę, pozbądźmy się ludzi zbędnych i niepasujących typu Coutinho czy Griezmann i dajmy temu czas. Syf jaki narobił Bartomeu wymaga wiele pracy. Ja nie oczekuję sukcesów na ten moment, chcę zobaczyć jak tworzy się nowy trzon zespołu. Widzę w nim Araujo, Desta, Pedriego, Puiga, Moribę i Fatiego. Barcelona tyle wygrała w Hiszpanii i w Europie, że teraz kibice są zaszokowani 3 miejscem w lidze, a mamy najwięcej strzelonych bramek w lidze.

0

@VamosRakieta Ciekaw jestem co by sądzili kibice Barcy, jakby trenerem był Klopp i mielibyśmy tyle pkt straty do lidera co Liverpool. Tam też problemy kadrowe w obronie są przyczyną. Problemem nie jest obecnie tylko i wyłącznie Koeman, ale teraz nie widać też jakiegoś wielkiego wpływu na grę Barcy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?