0

@Yoshi94 Chelsea może zremisować u siebie 0:0 i na wyjeździe 1:1. Moim zdaniem Real będzie miał cięższą przeprawę z drużyną Tuchela niż słaby w tym sezonie Liverpool. Obstawiam finał Real : PSG.

0

@Alicja3500 Obawiam się, że nie dojdzie do finału.

1

@Janiama No to zdrówka i pewnie to będzie przyjemny weekend bo już po ;)

0

Oczywiście dostało się Busquetsowi. Nie jestem jego wielkim fanem, ale w tym sezonie nieźle gra w piłkę. Stwierdzenia, że już się nie nadaje do Barcelony są przesadzone. On często jest naszym najlepszym pomocnikiem. Nie twierdzę, że ma ciągle grać w podstawie, ale młodych pomocników może wiele nauczyć. Tak samo nie rozumiem, jak chcielibyście grać z De Jongiem jako stoperem. W takiej sytuacji Real by nas już pewnie totalnie zmasakrował w środku pola bo w pomocy byłby Busquets i Pedri. Alba i Dest to wahadlowi. Real miał 4 klasowych pomocników.

0

@Hanok Nigdzie nie napisałem, że lepiej nie mieć. Stwierdziłem tylko fakt.

19

Gość nie ma jakiejś rewelacyjnej pozycji negocjacyjnej. Powiedzmy sobie otwarcie - jakby był świetny to Guardiola i tak by na niego stawiał w LM. Wiadomo, że nie chce inwestować w kogoś kto odchodzi, ale ewentualne wygranie LM chyba jest ważniejsze. Jak Robertowi kończył się kontrakt w Borussi to i tak grał bo to klasowy piłkarz. Eric nie gra regularnie od kilku miesięcy, więc nie przychodzi jako gwiazda czy zbawca defensywy. Będzie walczył o miejsce w składzie z Araujo i nie powiedziałbym, że jest na lepszej pozycji.

1

@Janiama Życzę zdrowia!

1

@Filipfcb2000 Niech się doleczy i gra zdrowy na kolejnych turniejach :) Cała kariera przed nim, jeśli powróci do pełni zdrowia i formy.

3

Ile razy można się nabierać na to samo. Neymar podpisze nowy konkratk w PSG. Po co miałby tu wracać?

0

@Kwasiak98 Też niedoceniany grajek. Ciekaw jestem jakby się sprawdził u nas w roli Larssona.

5

@Messibestplayerintheworld Giroud strzelił niezła Atletico.

4

@KibicBarcy84 Ciężko porównywać liczby w drużynie, która wszystkich niszczyła z obecną. Fakt jest taki, że Leo teraz w ważnych meczach przeważnie zawodzi.

0

@udarpawarotam Przypadkiem akurat on doprowadził Real do 3x LM z rzędu. Na pewno przypadek i sędziowie. Gość ma obecnie zespół, w którego obronie przeciwko grał Vazquez, Nacho, Militao i Mendy. Jak na taką kadrę to wyciska co się da, nie ma wielkich gwiazd. O Kroosie, Modriciu i Casemiro już z 2 sezony temu się mówiło, że słabi i bez formy. Teraz się okazuje, że bez problemu taka pomoc nas dominuje. Mimo kontuzji, prostymi środkami dąży do celu. Jest w walce o LM i mistrzostwo. Każdy ważny mecz -0 jego ekipa nie zawodzi. Deprecjonowanie go, to dziwna sprawa. Tak samo można powiedzieć o Pepie - z Bayernem czy City nigdy nie awansował nawet do pólfinału. Miał budżet na transfery, a zawsze go ktoś ogrywał w LM. Dziś pewnie wyeliminuje Borussię, ale w półfinale pewnie zakończy rozgrywki.

15

@SzahMatt Smutno przyznać, ale w ważnych meczach nawet Leo ma słabiutkie liczby. Poza golem z PSG to raczej nie gra na miarę swoim umiejętności.

8

"dyskomfort się nie zwiększa, ale jednak ostatnie mecze skrzydłowy kończył z bólem w obszarze łonowym" "Sport donosi, że problemy zaczęły się jeszcze przed przerwą reprezentacyjną, a w jej trakcie nawet się zwiększyły." Dyskomfort się nie zwiększa, ale problemy nawet się zwiększyły xD

1

@rafa324 Oczywiście, że Fati nie jest kompletny. Ma bardzo duży potencjał i tyle. Do tego ma chyba świetny mental. Nie robiło mu różnicy z kim grał i strzelał. Oby wrócił do pełni zdrowia. Viniemu również życzę zdrowia i rozwoju i żeby czarował, ale nie przeciwko nam xD

3

@rafa324 Nie deprecjonuję, to dobry piłkarz. Natomiast mam wrażenie, że robią z niego już jakiegoś kompletnego zawodnika. Może taki będzie, ale na ten moment bym się wstrzymał. O Asensio w pewnym momencie to już mówili, że murowany kandydat do złotej piłki. Jak się skończyło widzimy.

0

@xoran Oby tak było.

1

@Abominacja Możesz doprecyzować na czym polega podobieństwo tych dwóch sytuacji? Jaką operację miał Umtiti za młodu i jak się leczył w ostatnich? Kontuzje kolana to bardzo rozbudowany temat i wrzucanie wszystkich do jednego worka to jednak lekkie ignoranctwo. Tym bardziej, że pewnie nikt nie wiedział o zabiegu Umtitiego za małolata dopóki grał na światowym poziomie.

44

W zasadzie nie wiem czemu część ludzi tak się jara Viniciusem. Jest szybki, potrafi wykorzystać przestrzeń. Sprawia wrażenie słabszego Robinho. Do tego ma problemy z wykończeniem. Fati nie gra od listopada i wciąż ma więcej trafień niż Brazylijczyk.

1

@Kgorecki2500 Ja bym dodał Coutinho. Kontuzja to niestety pewnie uniemożliwi.

0

@Chwytak Tym bardziej, że skutki będą odwrotne do działań. Narobią sobie wrogów.

0

@Yoshi94 Cięzko powiedzieć, ale z takim środkiem każdy nas zdominuje. Pedri i De Jong? Wiemy ile Messi daje w przekroju meczu w defensywie. W tym sezonie jest lepiej bo coś pressuje, ale ogólnie praktycznie nie ma odbiorów. Zastanowiłbym się też nad Destem - oprócz meczu z Sociedad to nie gracz na 1 skład. Sprawdziłym Emersona, tym bardziej, że jest silny fizycznie. Chciałbym też zobaczyć Gayę mimo, że Alba ma fajne liczby.

0

@Herbert Skąd wniosek, że to wina Koemana? W sprawie innych zawodników są informacje.

1

@socha Masz jakieś potwierdzenie swojej tezy poza domysłami?

0

@chavez Walczą z każdym, ale Real u siebie nie zawiedzie. Mam odczucie, że biali są teraz mega mocni mentalnie. Obym się mylił. Szansę upatruje w wąskiej każde z powodu kontuzji.

4

@Redakcja Można już ściągnąć ze strony Sergiego Roberto z listy kontuzjowanych :)

5

@Herbert Właśnie brakuje mi oficjalnych informacji z klubu.

0

@damian777 Sevilla nie bije się juz o mistrza a 4 miejsce ma praktycznie zapewnione. Bedzie cięzko, żeby urwali pkt Realowi.

6

Mam nadzieje, że Depay u nas zawita. Warto wypróbować, skoro jest za darmo. Ma już 16 goli i 9 asyst w lidze. Całkiem zacne liczby. Jak się nie sprawdzi to wiele nie stracimy. Brakuje nam lewoskrzydłowego gdy kontuzje ma Fati. Dembele lepiej wygląda na prawej. Memphis wydaje się być mocno uniwersalny, może grać na każdej pozycji w ataku. Do tego silny fizycznie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?