Nie wiem czy to złudzenie, ale zwróciłem wczoraj uwagę na kadry z meczu. Było dużo z większą głębią ostrości np przy rzutach rożnych czy rzutach z autu. Wyostrzeni byli zawodnicy przy piłce i mocno rozmyte tło. Efektownie to to wygląda. Nie wiem czy wcześniej to było, jeśli tak to dopiero teraz zwróciłem uwagę.
@El dominatore Nic złego, tylko pokazał, że żaden z niego znawca. Jego typy często są nietrafione. Oczywiście sam sobie tych pytań nie zadaje, ale nie wiem jaki jest sens jego cytowania. Jakby nagle Coutinho zaczął grać super to Rivaldo by powiedział, żeby absolutnie go nie sprzedawać bo idealnie pasuje do Barcy. Jak zawieje tak gada.
@Zoker Polityka to niestety mocne raczycho. Mam jednak wrażenie, że to dotyczy całego świata - nie tylko Polski. Taka Wenezuela była krajem, do którego jeździli migranci żeby zapewnić sobie lepszy byt. Teraz kto może to ucieka bo nie potrafili wykorzystać nawet wielkiego daru czyli ropy, a do tego ogromne łapówkarstwo i wprowadzany skrajny socjalizm zniszczył ten kraj.
@BarcaInfo W zasadzie większy żal miałbym chyba tylko po Dembele. Coutinho to niewypał, Antoine nie jest typem lidera, Umtiti kontuzje. Dembele też bym się pozbył za wieksza kwotę, ale tylko ze względu na kontuzje i pensje bo to topowy skrzydłowy.
@Janiama Piłka była jeszcze mniej siłowa, było więcej legend grających przez wiele sezonów lub całe kariery dla jednego klubu. Transfery i pensje nie były jeszcze tak chore jak obecnie.
@AlwaysBlaugrana Nawet Guardiola po wygraniu wszystkiego chciał przewietrzyć szatnię. Pewnie cykle się kończą, u nas chciano jechać na tym samym w nieskończoność.
Oglądałem ostatnio podsumowanie drogi Arsenalu do fianłu LM, który z nami przegrali. Co to była ekipa - Henry, Bergkamp, Van Persie, ś.p. Reyes, Fabregas, Gilberto Silva, Hleb, Ashley Cole. Campbell, Ebue, Toure. Piękne akcje, piękne bramki. Świetnie się to oglądało, szczególnie bramki Henry'ego np z Realem. Później obejrzałem drogę Barcelony - zwycięskie dwumecze z Chelsea, Milanem, magiczny Ronaldinho. Naszła mnie wielka nostalgia. Jakoś tamte ekipy miały więcej "magii". Real z Ronaldo, Raulem, Carlosem i Cassilasem, Juve z Del Piero, Nedvedem, Trezegeut, Milan z Shevchenko, Nestą czy Maldinim. Teraz mniej jest takich legendarnych graczy jak na moje. Piłka była też mniej taktyczna i milsza do oglądania dla takiego janusza piłkarsiego jak ja. Może dlatego lubię co jakiś czas wracać do gier PES4, 5 i 6 :) Wspomnień czar.
@VamosRakieta Moim zdaniem niemożliwe jest porównywanie trenerów w skali 1:1 na innych drużynach. Żeby sprawdzić kto jest lepszy Guardiola czy Koeman to musielibyśmy sprawdzić wyniki Ronalda ze składem z czasów Guardioli w tamtym okresie i Guardiolę co by ugrał ze składem obecnym sezonie. Oczywiście jest to niemożliwe. Wiadomo, że Pep jest na ten moment topowym trenem a Koeman nie, ale takie porównania 1:1 na różnych środowiskach, w których pracują są bez sensu.
Wolę czytać takie artykuły po meczu jako fakt dokonany. Zazwyczaj jak czytam jakie serię będą przedłużane to nie dochodzi to do skutku. Np Ronaldo nie strzelił dawno gola na Camp Nou przed meczem w LM. No to Cristiano strzelił 2 w pierwszej połowie xD
6
Nie wiem czy to złudzenie, ale zwróciłem wczoraj uwagę na kadry z meczu. Było dużo z większą głębią ostrości np przy rzutach rożnych czy rzutach z autu. Wyostrzeni byli zawodnicy przy piłce i mocno rozmyte tło. Efektownie to to wygląda. Nie wiem czy wcześniej to było, jeśli tak to dopiero teraz zwróciłem uwagę.
1
@A_Gomesinho_21 Tylko weźmy pod uwagę z kim te mecze. Fajnie, że przyszły liczby, ale i oby z mocnymi rywalami to potwierdził.
0
@El dominatore Nic złego, tylko pokazał, że żaden z niego znawca. Jego typy często są nietrafione. Oczywiście sam sobie tych pytań nie zadaje, ale nie wiem jaki jest sens jego cytowania. Jakby nagle Coutinho zaczął grać super to Rivaldo by powiedział, żeby absolutnie go nie sprzedawać bo idealnie pasuje do Barcy. Jak zawieje tak gada.
3
Pamiętam jak chwalił Coutinho, że będzie gwiazdą Barcelony. Teraz opowiada, że trzeba sprzedać. Jego słowa są nic nie warte.
1
@DonVincenzo Falcao był świetny do momentu ciężkiej kontuzji. Po niej już nie wrócił do wielkiej formy.
1
@kingorbit Jakby myślał, że w piłkę to chyba minimum rożny :P
0
@mako1233 Grał najlepiej jak miał przed sobą Diego Costę.
0
@Zoker Polityka to niestety mocne raczycho. Mam jednak wrażenie, że to dotyczy całego świata - nie tylko Polski. Taka Wenezuela była krajem, do którego jeździli migranci żeby zapewnić sobie lepszy byt. Teraz kto może to ucieka bo nie potrafili wykorzystać nawet wielkiego daru czyli ropy, a do tego ogromne łapówkarstwo i wprowadzany skrajny socjalizm zniszczył ten kraj.
23
Dokładnie, oni robią wręcz krzywdę osobom LGBT. Nie jestem jakimś fanem Wardęgi, ale tutaj ich pięknie wypunktował.
2
@BarcaInfo W zasadzie większy żal miałbym chyba tylko po Dembele. Coutinho to niewypał, Antoine nie jest typem lidera, Umtiti kontuzje. Dembele też bym się pozbył za wieksza kwotę, ale tylko ze względu na kontuzje i pensje bo to topowy skrzydłowy.
1
@Ghotti Bo i im się "po prostu należały"! ;)
0
@333tricampeones333 A on nie miał wcześniej problemów z barkiem? MIał coś z ACLem?
1
@Janiama Piłka była jeszcze mniej siłowa, było więcej legend grających przez wiele sezonów lub całe kariery dla jednego klubu. Transfery i pensje nie były jeszcze tak chore jak obecnie.
0
@jeyx77x Nie, zaczynałem oglądać za czasów Rivaldo w 2001 :)
0
@AlwaysBlaugrana Nawet Guardiola po wygraniu wszystkiego chciał przewietrzyć szatnię. Pewnie cykle się kończą, u nas chciano jechać na tym samym w nieskończoność.
5
Oglądałem ostatnio podsumowanie drogi Arsenalu do fianłu LM, który z nami przegrali. Co to była ekipa - Henry, Bergkamp, Van Persie, ś.p. Reyes, Fabregas, Gilberto Silva, Hleb, Ashley Cole. Campbell, Ebue, Toure. Piękne akcje, piękne bramki. Świetnie się to oglądało, szczególnie bramki Henry'ego np z Realem. Później obejrzałem drogę Barcelony - zwycięskie dwumecze z Chelsea, Milanem, magiczny Ronaldinho. Naszła mnie wielka nostalgia. Jakoś tamte ekipy miały więcej "magii". Real z Ronaldo, Raulem, Carlosem i Cassilasem, Juve z Del Piero, Nedvedem, Trezegeut, Milan z Shevchenko, Nestą czy Maldinim. Teraz mniej jest takich legendarnych graczy jak na moje. Piłka była też mniej taktyczna i milsza do oglądania dla takiego janusza piłkarsiego jak ja. Może dlatego lubię co jakiś czas wracać do gier PES4, 5 i 6 :) Wspomnień czar.
1
@VamosRakieta Moim zdaniem niemożliwe jest porównywanie trenerów w skali 1:1 na innych drużynach. Żeby sprawdzić kto jest lepszy Guardiola czy Koeman to musielibyśmy sprawdzić wyniki Ronalda ze składem z czasów Guardioli w tamtym okresie i Guardiolę co by ugrał ze składem obecnym sezonie. Oczywiście jest to niemożliwe. Wiadomo, że Pep jest na ten moment topowym trenem a Koeman nie, ale takie porównania 1:1 na różnych środowiskach, w których pracują są bez sensu.
4
@Fawrf Polecam też najnowsza płytkę Pezeta.
0
@Michalak Griezmann gra beznadziejnie na szpicy. Pokazywał u nas taka padake wielokrotnie.
0
@Gosciuu Żeby później bo takim meczu zebrać baty od Juve nie strzelając gola w dwumeczu.
0
Wolę czytać takie artykuły po meczu jako fakt dokonany. Zazwyczaj jak czytam jakie serię będą przedłużane to nie dochodzi to do skutku. Np Ronaldo nie strzelił dawno gola na Camp Nou przed meczem w LM. No to Cristiano strzelił 2 w pierwszej połowie xD
0
@Michalak Ile razy w karierze De La Fuente grał jako środkowy napastnik?
0
@tmQbassive U mnie w delikatesach Jan Pepsi że świąt 4.99 za 2.25 l ;)
16
@FC1899Barca Z Neymarem w składzie dostawaliśmy 0:3 z Juve czy 0:4 z PSG więc pozwolę się nie zgodzić.
1
@Sysia11 Puig na ten moment to nie poziom odchodzącego Thiago.
2
@wuwunio92 Mnie Mingueza w ogóle nie przekonuje. Aczkolwiek jako zapchajdziura lepszy niż transfery typu Murillo.
2
@Kajman10 Porozmawiać o oczekiwaniach obu stron. Jeśli są rozbieżne - rozejść się :)
0
@wuwunio92 Warto dodać, że gra bardzo czysto. Lenglet powinien się uczyć.
0
@LS ok, nie wyczaiłem ;)
0
@LS A Puig nie? Pedri, Griezman, Coutinho