0

@Pawel1980 Na czym opierasz stwierdzenie, że każdy jest w grupie ryzyka? Z moich znajomych, którzy mieli covida żaden nie przeszedł tego ciężko. Brak smaku, czasem osłabienie i tyle.

1

@Ansufati123 Trinaco w sumie póki co nie pokazał absolutnie niczego. Mam wrażenie, że Konrad De La Fuente grałby na takim poziomie.

3

@Homeopata8989 Dzienny "rekord" zgonów z listopada z drugiej fali dla Szwedów to chyba 65, u nas 674 czyli 10 razy więcej mimo, że ludności mamy 4 razy więcej nie mówiąc o obostrzeniach. Ich służba zdrowia to ogarnia. Teraz wprowadzają obostrzenia - ich plan ma sens. U nas kilka gałęzi gospodarki po prostu umiera. Także kto tutaj póki co jest na lepszej pozycji? Sam przyrost zakażeń też już spada. Do tego ich służba zdrowia to ogarnia o czym świadczy liczba zgonów. Mają jakąś strategię u nas ma się wrażenie, że obostrzenia są losowane przez maszynę losującą jak numery w lotto. Nie wspominam nawet, że Szwedzi nie muszą na ten moment nosić maseczek na świeżym powietrzu tylko trzymają dystans społeczny. Kto mniej straci na koronie dowiemy się za kilka lat. Natomiast już teraz widać kto ma plan, a kto działa bez pomysłu.

9

@qbarca Ja bym dodał jeszcze Desta i Pedriego. Fajnie jakby Puig dostawał więcej szans, ale wątpię.

2

Oby kolejny trener na niego postawił i zrobił z niego nowego lidera drugiej linii. De Jong ma ciągły zjazd, jest mocno średni.

0

@Barca_Big_Moment Też jestem zwolennikiem stawiania na młodych i mieszania z doświadczonymi. Teraz nie mamy klasowych doświadczonych.

0

@Explode ja mam wrażenie, że to też kwestia tego, że nie potrafimy bronić jako zespół. Aczkolwiek wczoraj Lenglet dramat i po czymś takim powinien być przyspawany do ławki.

1

@MaFCB Mam wrażenie, że bardzo słaby mental. Nie potrafią wyjść z własnego pola karnego. Wystarczy postawić pressing na obronie i bramkarzu i jesteśmy bezradni. Wszystkie formacje są tragiczne.

0

@Barca_Big_Moment Mingueza póki co nie daje rady. Lenglet jest niewiele lepszy, ale bardziej doświadczony.

0

@Criss18Barca Wehikuł, bo nie dość, że mógłbym przewidzieć pewne trendy w przyszłości i dorobić się dzięki temu fortuny, to mógłbym zobaczyć kawał historii, a nawet naprawić swoje błędy ;)

0

@dawidw4 Jakby miał sprawne kolano to by odzyskał formę. Umiejętności nie zatracił, ale na pewno kontuzja siedzi mu w głowie. Gdyby nie kontuzje to nasza kadra zupełnie inaczej by się prezentowała.

0

FC Barcelona 1:2 Juventus. Obym się mylił :)

0

@Hiri Ja mam wrażenie, że De Jong zagrał może z 5 dobrych spotkań od momentu przyjścia do Barcelony. To nie jest De Jong z Ajaxu, a Koeman wcale go nie odbudował.

0

@MarioVeB! Obawiam się, że po Brzeczku będzie kolejny amator...

0

@marcin000019 Zgadzam się, ma potencjał, ale nic z tego nie wynika. Natomiast mówię o liczbach - nie mamy drugiego skrzydłowego nawet z takimi statystykami, a w dzisiejszej piłce się nie da bez skrzydłowych ;)

0

@marcin000019 Akurat w tym sezonie jako jedyny jest jakimś zagrożeniem na skrzydle. Wczoraj mieliśmy efekty gry bez skrzydłowych. Mam nadzieję, że to będzie szansa dla Konrada a Dembele jakoś uda się sprzedać.

0

@Siergiej_Piputkin wczoraj zagrał bardzo słabo. Nie winię go, bo było 3 zawodników na tej pozycji.

0

@michal26 Do tego De Jong wg mnie jest rozczarowaniem. Plus za uniwersalność, natomiast na żadnej pozycji nie gra jakoś powalająco. Do tego te irytujące proste straty piłek i brak powrotów do obrony. Ogólnie defensywnie jest słabiutki.

0

@FCB24 Co z tego, że będzie dwóch nowych obrońców. Popatrz jak wygląda nasza gra obronna. Idzie atak i obrońcy mają do pokrycia więcej niż 1 gościa na głowę. Przy lepszych obrońcach możnaby jedynie zredukować ilość amatorskich błędów.

0

@mikokarla Coutinho niewiele daje w obronie raczej.

0

@JarekS No rozumiem, natomiast wg mnie to nie miało ciągu przyczynowo skutkowego. Zbieg okoliczności jedynie. Pozdrawiam :)

2

@Azi Wyślę Ci na priv linka do streamów. Ja oglądam na start tv.

0

Ciekaw jestem gdzie byłby teraz Samuel, gdyby poszedł pod nóż od razu jak pojawiły się problemy. Z początkowych artykułów wynikało, że nie chciał zabiegu ze względu na historię kontuzji i ... długą rekonwalescencję. Tymczasem leczenie zachowawcze trwa już drugi rok i guzik z tego.

0

@JarekS Bieg na pełnej go wyeliminował? To nie kontuzja mięśniowa tylko problemy z kolanem. Szybki powrót mógłby spowodować kontuzję mięśnioway, kolano i tak by się odezwało niezależnie od tej akcji.

0

@msmsms Maszyna i tyle w temacie. W tym sezonie fascynuje jeszcze Zlatan :)

0

Ciekawe czy minuty dostanie Konrad. Pytanie czy on wnosi go gry mniej niż Trincao (choć Portugalczykowi brakuje jakiegoś gola na przełamanie).

7

@FutbolToMagia Szczególnie pokazywał to brakiem minut dla Fatiego, Pedriego czy Desta w El Classico.

1

@MarioVeB! O nie wiedziałem nawet. To teraz tym bardziej jestem ciekaw jak to Koeman poustawia.

0

@Rewolucja123 W zasadzie są w składzie cztery 10. Messi, Coutinho, Pedri i Griezzmann. Dziwna sprawa. Ciekaw jestem jak to ustawią.

2

34 letni obrońca po zerwanym aclu, który nigdy w najwyższym topie nie był jest łataniem dziury. Moim zdaniem lepiej już dać szansę komuś z Barcy B. Ostatnim doświadczonym stoperem był Murillo i zagrał chyba ze 3 mecze. Boateng też miał odciążyć Suareza, był doświadczony i siedział na ławie. Moim zdaniem nie ma to większego sensu. Dograć do końca sezonu kimś z rezerw, a potem jakimś cudem pozbyć się Umtitiego i jakoś odbudowywać skład.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?