Bogan
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Barcafan2020 No i co to ma za znaczenie? Real wygrywał LM przegrywając na 1:3 u siebie z Juve. Rekord może i fajny, ale każdy oddałby je za trofeum.
1
@Yosemite Jak grał w Marsylii to widziałem go u nas. Eto'o był super, a Didier to też kawał piłkarza.
0
@KORTIS Tak, Juventus. Zobacz sobie jakim składem wtedy grali. Jak przyjechali w lepszym na Camp Nou wygrali 3:0.
9
@DamianPSV Ty tak na serio? Pokaż jeden mecz w tym sezonie, gdzie graliśmy z silną ekipą i pewnie wygraliśmy. Mam nadzieję, że wygramy u siebie bo nie ma nadmiernej presji. PSG jest faworytem dwumeczu.
1
@mikokarla Mingueza i Puig ;)
3
Ten mecz był nie do przegrania z amatorami na stoperze i lewym słabym obrońcą na prawej stronie. Szkoda sytuacji Messiego z początku spotkania - to mogło ustawić mecz. Płakać nie będę, z taka kadra niewiele można osiągnąć. Byle nie zostać pogromionyn przez PSG a w lidze regularnie punktować. Przeprowadzić wybory, zrobić porządki i budować zespół. Młodzi niech będą filarami, mamy z kogo budować - Araujo, Dest, De Jong, Pedri, Puig, Moriba, Dembele, Trincao, Fati. Byle wybrać prezydenta i pójdzie z górki. Pozdro!
0
@CZaras Pjanic wiele nie grał, Martin też ostatnio niewiele. Dest z kolei nie doszedł do siebie.
1
@puyol_presidend5 Ta obrona to jakiś koszmar.
0
@Nihas Tak samo z covidem. Niektóre osoby z innymi chorobami po prostu umrą bo tak może się stać z kimś schorowanym. Mimo to pół Europy się zamknęło. Jeśli szczepionka może zabijać starsze i schorowane osoby to po co ich szczepić? Może lepiej niech się izolują i unikają covida niż tak bardzo ryzykują. Od razu napiszę - nie jestem przeciwnikiem szczepionek tylko w konkretnych sytuacjach trzeba przeanalizować wszystkie za i przeciw.
0
@LS Dokładnie. Dla głosów swojego elektoratu są w stanie zrujnować gospodarkę. Emerytury będą głodowe, ale praca do 60 i 65 roku życia :)
2
Bez sensu. Tyle to już było wiadomo od wczoraj.
0
@Qexi * postrzeganie Drogi Panie. Szanujmy nasz język. Pozdrawiam :)
0
@zombie A to nie ma tragedii. Byle nie mięśnie czy kolana.
0
Co się stało Araujo? Uraz mięśniowy czy jakiś faul? Nie oglądam meczu.
0
@Jeydy minqueza? To połączenie Minguezy z Marquezem x)
0
@busquets5 Liga jest przegrana. Atletico jest zbyt regularne.
0
@Gaz The 18-year-old is no stranger to major injuries. Back in December 2015, Fati suffered a nasty double leg break which forced him into a ten-month period on the recovery table, but fortunately, this latest problem is not thought to be as severe. Czyli wcześniej miał załamana nogę - nie bezpośrednio problem z kolanem. Nie było widać po nim, że w przeszłości miał tak ciężką kontuzję. Doczytałem, że również był to wynik ostego faulu gracza Espanyolu.
0
@monsterrize Gościu ten zabieg był wyłącznie efektem ostrego faulu, przez który kolano dostało nienaturalnej rotacji zewnętrznej. Ogladni sobie 10 razy powtórkę tego faulu i odpowiedź sobie na pytanie, jaki piłkarz nie doznałby kontuzji w tej konkretnej sytuacji. Co do tego ma genetyka. Poza tym skąd masz pewność ile tych operacji? Po aktualizacji w newsie znów niewiadomo czy był dodatkowy zabieg czy nie. Ta są spekulacje dziennikarzy, nie oficjalne informacje.
0
@ferdas_rawa Tak, ale ja nadal utrzymuję, że kontuzja nie była wynikiem sztabu medycznego tylko ostrego faulu. Pozdro
1
@Gaz Ta kontuzja wynika tylko i wyłącznie z wejścia przeciwnika, a nie z genetyki. Oby doszedł do siebie nawet kosztem długiej absencji.
3
Niech się ten kocur doleczy do końca. Ma 18 lat - jak doleczy to jestem pewien, że będzie w przyszłym sezonie śmigał. Z całego serca mu tego życzę bo ma ogromny potencjał.
7
@Bykunn I chyba tylko w Polsce za szmalcownictwo, Polska podziemna wydawała wyroki kary śmierci na swoich rodaków. Oczywiście jedno drugiego nie wyklucza - wojna straszna rzecz. Natomiast ciągłe podkreślanie przez Panią Markusz, że Polacy są antysemitami i że są tacy straszni (czasem czytam jej twittera) to jest jednak mocno przesadzone. Nie widziałem, żeby potępiała Niemców za holocaust, a to oni zgotowali to piekło. Nie wspomina także, że na liście sprawiedliwych wśród narodów świata jest najwiecej Polaków - mimo, że wiedzieli czym to grozi.
1
To już zaczyna być irytujące. As pisze, że może będzie drugi zabieg. Tutaj, że był 2 i może będzie 3. A był jeszcze news z otoczenia Fatiego, że czuje się doskonale i ma wrócić po PSG.
3
@Nano22 Ja nie rozumiem zarówno kierowcy i pieszych w tej sytuacji. Zasada ograniczonego zaufania jest zawsze i wszędzie. Dodam też, że ktoś kto jest kierowcą też inaczej zachowuje się jako pieszy (jest świadom, co może zrobić kierowca). Wiem, że na pasach pierwszeństwo mają piesi, ale przy ewentualnej tragedii życia czy zdrowia im to nie wróci.
0
@DaPi Pełna zgoda, jest przykładem, że trzeba gonić marzenia.
0
@DaPi Jakby jeszcze sobie sam nosił koszule jak Brzęczek to klękajcie narody. Ogólnie nic do niego nie mam, sympatyczny gość, aczkolwiek zdecydowanie za słaby na Barcę.
0
@Gomess Też mam takie wrażenie, że bramka go przełamie.
1
Niestety wczorajszy mecz troszkę sprowadził na ziemię osoby, które wieszczyły powrót najlepszej wersji Umtitiego. Z dużynami, które grają wolno w ataku sobie ogarnia bo umie się ustawiać, ale jak tempo się podkręci to wygląda słabo. Wczorajszy "pościg" za Soldado był bardzo smutny.
0
@klopx W końcu dużo gry na jeden kontakt.
0
@imsch Dembele ma teraz inne traningi - dostosowane do spritnów. Także nie byłbym do końca przekonany, że to kwestia prowadzenia się bo na bank nie wszyscy piłkarze się prowadzą profesjonalnie, a nie każdy łapie kontuzje seryjnie.