Oglądał ktoś wczoraj mecz Urugwaju? Jestem ciekaw jak radził sobie Araujo. Wynik 2:4 jest dość wymowny. Oglądałem tylko skrót i jakoś średnio się dogadywali z Godinem na pierwszy rzut oka.
@kiper09 Zależy gdzie. W Polsce tak nie ma. Żona kolegi z pracy miała test pozytywny i po kwarantannie nie ma już testów. Tak jej powiedzieli. W domu mąż dodatkowe 10 dni kwarantanny bo może się zarazić 10 dnia kwarantanny żony i tak musi siedzieć 20 dni. Oczywiście on nie może liczyć na test bo nie ma gorączki.
@Yosemite Jak Ronaldinho miał swój prime, oglądanie go było dla mnie większą przyjemnością niż oglądanie Messiego. Wiadomo, nie miał takich osiągów jak Leo, ale ta magia.
@football123 No generalnie każde prawo jest napisane dla ludzi. Oni przestrzegają różnych praw, także regulującego jak traktować zwierzęta. Zwierzęta mają jakąś swoją księgę dżungli dla siebie czy jakie prawa sobie stworzyły? Mam wrażenie, że nastał dziwny czas, gdzie część ludzi chce zrównać człowieka ze zwierzęciem. Lubię zwierzęta, szanuję je, nie mogę np patrzeć na te w zoo, ale nie przeginajmy w drugą stronę.
@DonMatteo901 Nie przygotowali szpitali na taką ilość zakażeń. Teraz zwalą na tych, co nie noszą maseczek. O ile w zamkniętych pomieszczeniach rozumiem noszenie medycznych maseczek (https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC4420971/ - te materiałowe praktycznie niczego nie dają) to na świeżym powietrzu to już przesada.
@Mat_Cat Np jak chcę zaparkować tyłem, podjeżdżam gdzieś z lekko skręconymi kołami i lekko hamuję. Mówię o manewrach parkingowych, czasem się rusza i hamuje z lekkim skrętem kół.
Hej. Miał ktoś wymienianą maglownicę w Kia Ceed pierwszej geenracji? Zaczęły mi się stuki przy skręcaniu kierownica. Mechanik wymienił sprzęgiełko w układzie kierowniczym (taka mała gwiazdka) i troszkę dokręcił śrubę do kasowania luzu na maglownicy. Niewiele pomogło. Najbardziej słyszalne jest to na parkingu - gdy np hamuję na skręconych kołach, albo ruszam na skręconych. Są też stuki jak stoję w miejscu i ruszam energicznie w prawo i w lewo. Luzów na kierownicy nie mam, w piątek normalnie przeszedłem przegląd. Diagnosta powiedział, że nie ma zastrzeżeń do maglownicy (patrzył na auto od dołu jak ruszałem kierownicą). Strasznie mnie irytują te stuki, ale boję się, że wywalę dużo kasy a to nie maglownica. Jakieś doświadczenia? Raczej nie będę regenerował jeśli będzie konieczność wymiany tylko kupię nową.
@kaamil1910 Rozumiem podejście. Ja jeszcze jestem w stanie to zrozumieć bo zdobywa medale reprezentując Polskę. Aczkolwiek Twój argument też jest jak najbardziej do przyjęcia. Ogólnie jestem za tym, żeby państwo jak najmniej ingerowało. Zasiłki tylko dla najbiedniejszych czy niepełnosprawnych, brak podnoszenia płacy minimalnej bo to demotywuje tych co się rozwijają, a na podwyżki nie mogą liczyć. Brak obowiązkowych ZUS czy składek na służbę zdrowia. Niech wolny rynek decyduje o wynagrodzeniu. Nie jest to idealnie rozwiązanie, ale na ten moment lepszego nie ma. A już na pewno lepsze to niż przewalanie naszych podatków przez nieudolnych polityków. Natomiast jest to temat na godziny rozmów. Miłej niedzieli!
0
@Criss18Barca Polacy mistrzem Polski :P
1
@MESSIah16 Zawsze się trochę gwałci.
1
@kiper09 Może chcą pierwsze zrobić z niego potwora ala Traore xD
0
@NaFazieHitman No tylko nie ma tam nic oprócz tego, że zadebiutował :)
7
Jeśli siedział obok Deloufeu to rzeczywiście był najlepszy. Nie będę kwestionował :D
3
Oglądał ktoś wczoraj mecz Urugwaju? Jestem ciekaw jak radził sobie Araujo. Wynik 2:4 jest dość wymowny. Oglądałem tylko skrót i jakoś średnio się dogadywali z Godinem na pierwszy rzut oka.
6
Mi to się marzy taki nowy Kluivert na 9 :)
0
@Statistics A wybacz. Nie uwzględniłem tego, że piłkarze mają swoje procedury. Mój błąd. Odniosłem się do zwykłych śmiertelników z rozpędu.
0
@kiper09 Zależy gdzie. W Polsce tak nie ma. Żona kolegi z pracy miała test pozytywny i po kwarantannie nie ma już testów. Tak jej powiedzieli. W domu mąż dodatkowe 10 dni kwarantanny bo może się zarazić 10 dnia kwarantanny żony i tak musi siedzieć 20 dni. Oczywiście on nie może liczyć na test bo nie ma gorączki.
2
Na hat-trick mówi się tryplet?
0
Jak zagrał? Wynik 2:4 brzmi nieciekawie.
15
@Pustelnik Jakie znaczenie mają punkty w lidze narodów? Mecze o punkty to nie są kwalifikacje do Euro/MŚ i same turnieje?
1
@kapuscianyleb Tak samo jak i Traore, który parę razy się urwał na prawej stronie i niczego to nie wnosiło. Cały zespół bez pomysłu.
2
@Yosemite Jak Ronaldinho miał swój prime, oglądanie go było dla mnie większą przyjemnością niż oglądanie Messiego. Wiadomo, nie miał takich osiągów jak Leo, ale ta magia.
1
@BarcaInfo Adama zajmuje najwięcej miejsca na grafice xD
3
@football123 No generalnie każde prawo jest napisane dla ludzi. Oni przestrzegają różnych praw, także regulującego jak traktować zwierzęta. Zwierzęta mają jakąś swoją księgę dżungli dla siebie czy jakie prawa sobie stworzyły? Mam wrażenie, że nastał dziwny czas, gdzie część ludzi chce zrównać człowieka ze zwierzęciem. Lubię zwierzęta, szanuję je, nie mogę np patrzeć na te w zoo, ale nie przeginajmy w drugą stronę.
0
@kkbarca Biorąc pod uwagę, że materiałowe mają przepuszczalność wirusów na poziomie 96 procent to ogólnie jest średni sens ich noszenia.
0
@budel17 No szkoda słów. Pamiętam też infografiki ministerstwa zdrowia z początków covida. Maseczki mieli nosić ludzie z objawami ;)
0
@Katalończyk 99 Pytanie czy sam nosi sobie koszule.
0
@Katalończyk 99 Nie bo już tyle kasy przewalił ten rząd, że na drugi ich nie stać. Nawet jakiś koleś z PiSu to mówił.
2
@DonMatteo901 Nie przygotowali szpitali na taką ilość zakażeń. Teraz zwalą na tych, co nie noszą maseczek. O ile w zamkniętych pomieszczeniach rozumiem noszenie medycznych maseczek (https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC4420971/ - te materiałowe praktycznie niczego nie dają) to na świeżym powietrzu to już przesada.
0
@Mat_Cat Np jak chcę zaparkować tyłem, podjeżdżam gdzieś z lekko skręconymi kołami i lekko hamuję. Mówię o manewrach parkingowych, czasem się rusza i hamuje z lekkim skrętem kół.
0
Hej. Miał ktoś wymienianą maglownicę w Kia Ceed pierwszej geenracji? Zaczęły mi się stuki przy skręcaniu kierownica. Mechanik wymienił sprzęgiełko w układzie kierowniczym (taka mała gwiazdka) i troszkę dokręcił śrubę do kasowania luzu na maglownicy. Niewiele pomogło. Najbardziej słyszalne jest to na parkingu - gdy np hamuję na skręconych kołach, albo ruszam na skręconych. Są też stuki jak stoję w miejscu i ruszam energicznie w prawo i w lewo. Luzów na kierownicy nie mam, w piątek normalnie przeszedłem przegląd. Diagnosta powiedział, że nie ma zastrzeżeń do maglownicy (patrzył na auto od dołu jak ruszałem kierownicą). Strasznie mnie irytują te stuki, ale boję się, że wywalę dużo kasy a to nie maglownica. Jakieś doświadczenia? Raczej nie będę regenerował jeśli będzie konieczność wymiany tylko kupię nową.
1
@PatrychoO A czemu mają wszystkie zamknąć? Jak covid nie zniknie przez 10 lat to się zabunkruja?
2
@Janiama Tylko, że mecz z Włochami jest o pietruszkę. Poprzedni selekcjonerzy nie mieli możliwości testowania poza meczami towarzyskimi.
1
@Hushovt 3 Napastników? Grubo.
0
@kaamil1910 Rozumiem podejście. Ja jeszcze jestem w stanie to zrozumieć bo zdobywa medale reprezentując Polskę. Aczkolwiek Twój argument też jest jak najbardziej do przyjęcia. Ogólnie jestem za tym, żeby państwo jak najmniej ingerowało. Zasiłki tylko dla najbiedniejszych czy niepełnosprawnych, brak podnoszenia płacy minimalnej bo to demotywuje tych co się rozwijają, a na podwyżki nie mogą liczyć. Brak obowiązkowych ZUS czy składek na służbę zdrowia. Niech wolny rynek decyduje o wynagrodzeniu. Nie jest to idealnie rozwiązanie, ale na ten moment lepszego nie ma. A już na pewno lepsze to niż przewalanie naszych podatków przez nieudolnych polityków. Natomiast jest to temat na godziny rozmów. Miłej niedzieli!
20
@normasubiektywna Plus sylwetka zdecydowanie na plus. To też na pewno wpływa na mental :)
2
@Jakchcesz Sprostuję. Odniosłem się tylko do samego obrazka, nie do Twoich słów. Wybacz nie sprecyzowałem :) Odnośnie głosowania pełna zgoda.
0
@MESSIah16 Na korcie liczą się umiejętności, chyba że ktoś kibicuje osobowości. Ablo kibicuje covidosceptykom albo tym drugim. Tylko po co?