0

@MESSIah16 Na korcie liczą się umiejętności, chyba że ktoś kibicuje osobowości. Ablo kibicuje covidosceptykom albo tym drugim. Tylko po co?

3

@Jakchcesz "mordować zwierzaczów, jak im się podoba". Łał, ale spłycenie tematu. A osoby, które mają psy i koty trzymając je w domu, tresując, kastrując i traktując jak niewolnika to wielcy miłośnicy zwierzątek? Nie mówiąc o tym, żeby te kotki i pieski zjadły - inne zwierzątka muszą być zabite. Taka prawda. Czy zwierzątku, które zginie robi różnice czemu zginie? Dla niego efekt jest sam. Można się oszukiwać, że zwierzątko ze świadomością skończenia życia na talerzu czuje jakąś misję w porównaniu do zwierzątka na futro. Ja futer nie noszę, ale nie bądźmy hipokrytami.

1

@BrusFCB U nas jest ten problem, że Barcelona musi cały czas wygrywać. Kluby "produkujące" gwiazdy jak Borussia czy Ajax nie aspirują do wszystkich trofeów co sezon. Gwarantują grę w 1 składzie młodym utalentowanym za mniejszą pensję. U nas nie ma czasu na szlifowanie, bo co roku chcemy wygrać LM. Coutinho i Griezmann? Mam wrażenie, że Koeman stawiając na przygotowanie fizyczne wyciśnie dużo więcej z Coutinho niż Setien i Valverde. Antoine do nas kompletnie nie pasuje i ewentualnie po odejściu Leo może się odnajdzie.

0

@kaamil1910 Chyba nie do końca. https:// bezprawnik.pl/ile-pieniedzy-za-medal/ "Ustawa o sporcie przewiduje wypłatę specjalnego świadczenia dla medalistów, które potocznie określa się mianem emerytury olimpijskiej. Uprawnieni do niego są, zgodnie z art. 36 ustawy o sporcie sportowcy, którzy:


-zdobyli co najmniej jeden medal na olimpiadzie, paraolimpiadzie bądź innej imprezie, którą określa Minister Sportu;

- ukończyli 40 lat;

- zakończyli karierę sportową;

- mają obywatelstwo polskie;

- nie byli skazani prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe;

- nie byli karani dyscyplinarnie za doping w sporcie dyskwalifikacją w wymiarze jednostkowym większym niż 24 miesiące lub więcej niż raz bez względu na jej jednostkowy wymiar.

Wysokość tego świadczenia jest uzależniona od kilku czynników, a w 2018 roku wynosi 2623,38 zł. Co ciekawe, państwo jest na tyle łaskawe, że powyższa kwota jest kwotą netto. Sportowcy nie muszą odprowadzać z tego tytułu składek ani podatku dochodowego. To taki drobny gest wdzięczności za rozsławianie imienia Polski na stadionach świata."
Także on ma 31 lat, nie skończył kariery sportowej więc nawet nie wiem czy na ten moment nie otrzymał wyłącznie 50 tysięcy nagrody za brąz, a na resztę będzie musiał poczekać. Poza tym 5 tys za dojście do sportowej elity? Wg mnie nie są aż takie kosmiczne pieniądze, za taki elitarny sukces.

1

@MesQueUnClub_87 Dlatego ja mam kontakt z tv, tylko jak jestem gdzieś u rodziny i leci w tle. Na moim oglądam tylko mecze, yt i seriale na netflixie. Choć niestety na yt i netflixie też ciężko o coś na poziomie, ale coś tam zawsze się znajdzie jak się poszuka. W tv możesz jedynie zmieniać kanały. Szkoda życia.

0

@kaamil1910 Widziałem z nim wywiad. Wybrał KSW ze względu na pieniądze. Wiele lat treningów, ciężkiej pracy i brązowy medal olimpijski, który jest wielkim sukcesem sportowym niewiele dał mu finansowo. Dzięki KSW może zapewniać lepsze życie rodzinie. Smutne.

4

@Rust_Cohle Ja nie dam rady oglądać fame mma. W ogóle nie rozumiem oglądania czegoś takiego na odmóżdżenie. W tv jest pełno takich programów, po prostu ludzie już niczego nie wymagają. Jakieś damy i wieśniaczki, talent showy, Warsaw shory love islandy - czuję się zażenowany oglądając to nawet przez chwilę. Oglądając takie fame mma, sponsoruje się życie jakimś patusom, którzy będą dostawali coraz większy hajs niczego sobą nie reprezentując poza patologią. W ogóle cywilizacja wydaje się cofać w rozwoju. Coś jak w idiokracji. Nie twierdzę, że cały czas trzeba się rozwijać czy pracować non stop, ale takie fame MMA ogólnie jest poniżej poziomu żenady. Oczywiście subiektywna opinia.

0

@IronSanHybrid To jest ten teledysk. Pelson tak go wyśmiał w dissie Pariasa na Peję: "ma coś z głową, raper spod Żabki, proste kto zakłada dzieciom zimowe czapki na wiosnę?"

0

@IronSanHybrid Peja vs hip hop to było to, co założył dzieciom zimowe czapki na wiosnę? xD

1

@Hushovt Szacun za propsowanie cebularzy!

1

@BrusFCB Pomijając cenę, to akurat na tamten moment, transfery Coutinho i Dembele wydawały się rozsądne. Nikt nie ma szklanej kuli i nie mógł przewidzieć tych kontuzji.

1

@Kwiatek67 No to byłaby najlepsza opcja. Tylko Puig niestety się nie zdecydował. Czas pokaże, czy nie był to błąd. Mam nadzieję, że wypali. Podoba mi się gra jego i Fatiego. Oby się rozwijali. Nie pamiętam kiedy ostatni raz taką radość sprawiali mi wychowankowie. Trzymam też kciuki za Arajuo.

1

@Kwiatek67 TO ma do siebie, że nie każdy pokazuje pełnię potencjału w tym samym wieku. Nigdzie nie napisał, że będzie grał tak jak oni.

1

@Kwiatek67 A w jakim wieku Xavi i Iniesta zaczęli grać pierwsze skrzypce?

2

@maatiixx Ja tylko odniosłem się do słów Suareza. Czy było coś złego niech kazdy ocenia. Ja nie znam szczegółów, tylko jakieś relacje z prasy czy social mediów. Troszkę mnie śmieszą te teksty o płaczu, jaki to dramat itp. Dla mnie to jest biznes. Podziękowali za współpracę, pozwolili odejść za darmo. Tyle. Relacjonuje, jakby stracił dorobek życia i wylądował na bruku. Ogólnie męczy mnie teraz ta otoczka wokół piłkarzy, relacjonowanie ich życia prywatnego i ich wojenki w internetach. Aczkolwiek to moja subiektywna opinia, można się nie zgadzać.

1

@Bartek22 Przecież jest wyraźnie, że chodziło o sposób pożegnania. Nie fakt konieczności odejścia.

0

@Maniek9444 Pewnie wyciągnął kopyto i po sprawie.

2

@Hiroshima Jakieś argumenty na to? A skąd wiesz, czy nie będzie to kolejny stoper na lata? Ma ogromny potencjał. Pierwszy mecz w 1 składzie z mocną Sevilla - zawodnik meczu. Oprócz tego ma świetne warunki ficzyne.

0

@Klaudia30 CIekawe - tak wyglądać i twierdzić, że się nie podnosi ciężarów xD Albo nieprawdopodobne geny, albo ... ;)

1

@kerouac Z jednej strony Cię rozumiem, ale z drugiej skoro nawet np rząd Holandii stwierdził, że nie ma naukowych dowodów na skuteczność maseczek to może to budzić wątpliwości. Nie mówiąc już o kretyńskich nakazach jak noszenie maseczek w lesie, przez co każda decyzja tego nieudolnego rządu jest kwestionowana. Jak były wybory to jakoś politykom pandemia nie przeszkadzała. Teraz ilość pozytywnych wyników rośnie to nagle nawet na świeżym powietrzu trzeba nosić. Jaki to ma sens? W zamkniętych przestrzeniach np sklep czy kościół noszę, ale bez jaj.

0

@endriuuu2 Co pokazał Malcom poza bramką i dobrym meczem z Realem oraz bramka z Tottenhamem?

0

@Borneo Tylko dziwi mnie teza, że można przejść bezobjawowo i być wyniszczonym w środku, jednocześnie tego nie odczuwać.

0

@Borneo Tylko co zrobić z osobami bez objawów jeśli się dobrze czują? Przecież nawet się nie przebadają bo nie są świadomi.

1

@FinNin Oczywiście, nie korzystam wcale z publicznej służby zdrowia to nie powinienem płacić. Bo jesli robimy to wybiórczo - dlaczego ratowani są np ludzie, którzy po pijaku powodują wypadek? Albo ktoś kto przedawkował? Przecież to coś podobnego jak zakaz korzystania dla tych, co nie noszą maseczek. Nie sądzisz? Są osoby korzystające wyłącznie z prywatnej opieki i ubezpieczeń, a mimo to muszą płacić. Ja tam jak trzeba to założę maseczkę, aczkolwiek uważam, że to podobne przypadki.

5

Ciekawe bo dziś pisali, że trenuje w dniu wolnym żeby przekonać Koemana.

0

@Borneo Można prosić o rozwinięcie tematu, jakiś link? Poczytam.

5

@FinNin Rozumiem, że osoba zgłaszające oświadczenie, nie musi odprowadzać składek? :)

0

@BarcaInfo Dzięki!

0

@BarcaInfo Kiedy będzie głosowanie? Icze czasu zyska nowy zarząd dzięki wotum?

1

@LuisSalvano "Mam wywalone na to, co ludzie myślą, a tym bardziej osoby zupełnie mi obce." To po co piszesz wielkiego posta. wylewasz jakieś żale i prosisz o szanowanie się? "Jednak ilość hejtu pod moim adresem jest absurdalna." "Od dłuższego czasu wielu użytkowników prowadzi wręcz krucjatę przeciwko mnie." No stary - sam sobie zaprzeczasz. Wydajesz oświadczenie, które wydają raczej osoby publiczne. Jak masz wywalone, to po co to oświadczenie? Nic do Ciebie nie mam, ale zupełnie nie rozumiem oświadczenia z prośbą o szanowanie Ciebie, skoro masz wywalone na to co ludzie piszą. Gdzie sens, gdzie logika? Miłego dnia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?