Bolton
Dołączył/a: październik 2024
Dreadfort
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@marcin62 Z Microsoftem to ogólnie beka.
Pokupowali studia gier, lecz w tym samym czasie niezbyt je rozwinęli, a na dodatek coraz mocniej zaczęli orać swój sprzęt.
Główną swoją siłę zaczęli opierać właśnie na gamepass chociażby, ale podnieśli cenę do poziomu bardzo nieopłacalnego.
W tym momencie ich konsoli po prostu się nie opłaca w żaden sposób kupować. Ceny PC też są odklejone, ale tutaj przynajmniej pole manewrów i możliwości są nieporównywalnie lepsze.
1
Tymczasem w Manchesterze kolejny atak, tym razem na żydów (choć to stało dość popularne z racji dużej populacji muzułmanów w tamtych krajach).
https://zapodaj.net/plik-gx2rwpmXFy
1
@Kessie Zgadza się.
1
@Eric_Abidal_22 Piłka nożna i ogólnie świat, to pędzące koło. Raz się jest na górze, żeby za chwilę znaleźć się na samym dole. To cykl, który nie da się zatrzymać.
0
@Mateo99 Ja kompletnie nie piję alkoholu i po prostu mówię, że nie piję. Jeszcze nikt mnie nie pobił, czy coś.
1
@Filipem Nikt rozsądny nie uważa, że sytuacja w którąkolwiek stronę jest przesądzona.
PSG w poprzednim sezonie prześlizgnęło się do dalszego etapu i w ostateczności pokonało choćby Liverpool, który był przedstawiany wówczas jako maszyna bardzo trudna do zatrzymania, lecz w tamtym czasie ich forma spadła, oraz w meczu z PSG byli niesamowicie tłamszeni.
To tylko jeden z przykładów.
Jeżeli chodzi o samą fazę grupową, to nie zdziwiłbym się gdybyśmy ostatecznie skończyli na pierwszym miejscu, lecz jak pokazał poprzedni sezon, niekoniecznie zawsze to jest zbawienie.
6
@mientusek1407 Przegraliśmy bitwę, żeby wygrać wojnę. Jeżeli czegoś mnie historia nauczyła, to tego że zawsze z jakiegoś powodu wygrywają ci dobrzy. Dziwna sprawa, ale tak już jest. PSG jest tym złoczyńcą, który na początku wygrywa, ale na końcu poniesie sromotną porażkę z rąk głównych bohaterów przy użyciu magii przyjaźni. Tutaj wkraczamy my.
Optymizm jest tutaj wskazany.
0
@fejkenq Zgadza się.
Jeżeli chodzi o zombie, to ta muzyka również siada:
Jest to z gry.
0
@FcPortoFan1999 The Walking Dead nie da się już niestety uratować. Jestem jedną z tych osób co obejrzała większość uniwersum (mam na myśli również te dodatkowe seriale), no ale ogólnie nie jest dobrze. Te mocniejsze zombie powinny zostać wprowadzone szybciej i fabuła powinna zostać mniej rozwodniona.
11
@Zoker Gdy ludzkość stworzy maszyny do rodzenia dzieci, to kobiety staną się reliktem przeszłości. Fakty.
13
@Zoker Widziałem statystyki w których kobiece pary homoseksualne miały najwyższy wskaźnik rozwodów, więc znasz odpowiedź.
47
Najniższy wskaźnik rozwodów jest wśród męskich par homoseksualnych.
Zróbcie z tą informacją co chcecie, ale z faktami trudno dyskutować. Braci się nie traci.
1
@Adi123456789 Podczas meczy się tutaj nie wchodzi, bo można dostać raka z przerzutami na dżumę.
A i po porażkach lepiej unikać.
2
Dobra, moja ostatnia opinia na temat tego meczu i wędruję w krainę snów:
https://zapodaj.net/plik-hdtneB7tbT
Dobranoc Kochani :* :*
1
@FcPortoFan1999 Nie tylko z nożem jeżeli chcesz
( ͡° ͜ʖ ͡°)
6
@Adi123456789 Witamy.
https://zapodaj.net/plik-R7Ej5jOFxP
1
@FcPortoFan1999 Dobra Oskar, przekonałeś mnie. Od dzisiaj kibicuję Porto
6
1 październik i już po sezonie, szybko tym razem poszło.
Widzimy się bracia i siosty, w przyszłym roku. Było miło, ale jest jak jest.
2
@blakkudium Tak jak pisałem wcześniej: zamykamy klub.
Ta porażka kończy ten sezon
7
Spieprzyliście nam początek października...
6
Teraz czytam La Ramble i odnoszę wrażenie, że inny mecz oglądam. Nie wiem czy ja jestem ebnięty (jestem), czy o co tu chodzi.
1
Bardzo dobry mecz. Największe zagrożenie sami sobie sprawiamy i Nuno Mendes. Ogólnie odczucia są pozytywne, przynajmniej dla mnie.
1
@ZwyklyKibicBarcy04 Pa tera:
0
@Colon Może chodzi ci o foot truck? No ale nie pamiętam już o czym tam rozmawiali.
0
@Nazio_87 Domyślam się. Ja jestem na przeciwnym biegunie, bo nie oglądałem nawet meczu...
0
@Nazio_87 To tylko halucynacje spowodowane głodem.
1
@jedrek7000 Pewnie kolejna jakaś mało znacząca rzecz, ale jeszcze się nie zagłębiałem. Po meczu włączę zieloną poświatę i się zagłębie mocniej w temat
3
@macio_944 Na szczęście postawił na PSG
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16111022#comment-16111022
1
@Mario96w Aha, na wakacje cię stać, ale żeby wykupić dostęp to nie. Moderacja króciutko z tobą pojedzie
2
Dzisiaj tak: