3

Typowa dyplomatyczna wypowiedź która nie pali mostu i nie zamyka drogi, prosto z szablonu, co nikogo nie powinno dziwić.
Zakładam, że on sam chciałby do nas przyjść, no ale jest to niezwykle skomplikowane i ciężko mi sobie w tym momencie wyobrazić scenariusz, w którym się to wydarzy. Dlatego radziłbym się nie nastawiać w żadnym stopniu.

3

@Eklerek Albo po prostu można używać też tych
( ͡° ͜ʖ ͡°) :
https://zapodaj.net/plik-BoAj7XCzSV

1

@4drian0 Nic złego nie może się stać.

6

@JimMorrisonFCB Dziś PSG wyląduje w worku na odpady zmieszane, tak będziemy nimi kręcić.

5

@Eklerek Kto nie wywiercił dziurę w arbuzie, ten nie zna życia. Tylko trzeba uważać, żeby pestki nie dostały się tam gdzie nie powinny.

6

@Kasy Wszystko może być partnerem seksualnym, jeżeli jesteś wystarczająco kreatywny.

15

@esem91 Nic nie rozumiem.
Po prostu dajcie mi kompetentne roboty o kobiecym wyglądzie i z kocimi uszami.

3

@konajoncek No ale właśnie fakt, że się rozkłada ma zalety.
Możesz wydać miliardy na nowy atak i obronę, a na końcu i tak ze łba ci strzeli Eric pieprzony Garcia.

1

@Comentateiro Ja wiem, że jeszcze zbyt mało czasu upłynęło, by wyciągać daleko idące wnioski i najprawdopodobniej wkrótce odpali, ale zabawne by było, gdyby to był ich Coutinho pod względem słabego transferu.

4

@escarabajo Co sądzisz o aborcji?

4

Nie mogę oglądać tego jak się kłócicie i obrażacie od najgorszych, więc miejmy to za sobą. Segregacja, opinia?
https://zapodaj.net/plik-GV2xhD0Mi7

1

@gaucho104 To jest nas dwóch.
Ja tam nie uznaję papieża i z mojego komina leci tylko czarny dym, niczym ziejąca pustka.

2

@spiderman1899 @tbas Obaj beczycie, ogarnijcie się dzieciaki.
Króciutko.

4

@Roobo Pozostaje jeszcze kwestia ludzi, którzy nie mają własnego transportu, lub ogólnie mają problemy z poruszaniem się.
No ale to nie jest błąd, lecz funkcja. Specjalnie to zrobili, żeby zbierać jeszcze więcej pieniędzy.

3

@Kgorecki2500 Gdy już myślisz, że trud życia zaraz się skończy, ale ból ustaje. Nienawidzę gdy to się dzieje.

4

Dzisiaj kuchnia Barcelońska serwować będzie żabie udka. Godzina 21, mam nadzieję że wszyscy się zjawicie i nie przyjmuję wymówek. Pozdrawiam.

0

@Lordzi Ogólnie grają tak w tym sezonie.

3

@Culer9002 Zaufajmy procesowi. Nie tak łatwo jest osiągnąć coś tak elitarnego, jak wygranie dwóch meczy z rzędu. To trzeba na spokojnie.

2

@Karzel Kocham La Ramble.

Tutaj oznaczam trochę samic:
@clyde @Sysia11 @jowita @DariaFCB @July_6_BcN
@agaFCB

1

@ViscaelBarca2007 Wykryto madryciaka.

6

Moja opinia na temat tego niesamowitego widowiska:

11

Lubię cię Luis, ale jutro to będzie Avada Kedavra uskuteczniana na was.

5

@Unbe Proszę cię.

6

@Kessie Wszystko, czyli pozytywny wynik na hiv?

3

Dzisiaj tak:



Vamos Kajrat

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Popitek12 Dobrze Popitek. Serce mi się krajało, gdy widziałem jak musisz użerać się z tymi wszystkimi dziewczynami. A i mi się już nie chciało kopać nowych dziur w lesie.
Mam nadzieję, że osiągniesz swoje założone cele, przyjacielu.

3

@Patinka353 Mamy tutaj prawdziwego eksperta @FcPortoFan1999

2

@Eklerek Jeżeli remont Camp Nou jest uważany za druciarstwo, to coś czuję w kościach, że dopiero tutaj zacznie się zabawa.

1

@RoberDzik A ja bym sobie zobaczył Lewego jako zmiennika Alvareza.
No ale chciałbym też zobaczyć Polskę od oceanu do oceanu, więc mogę se tylko chcieć zobaczyć.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?