Bolton
Dołączył/a: październik 2024
Dreadfort
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Typowa dyplomatyczna wypowiedź która nie pali mostu i nie zamyka drogi, prosto z szablonu, co nikogo nie powinno dziwić.
Zakładam, że on sam chciałby do nas przyjść, no ale jest to niezwykle skomplikowane i ciężko mi sobie w tym momencie wyobrazić scenariusz, w którym się to wydarzy. Dlatego radziłbym się nie nastawiać w żadnym stopniu.
3
@Eklerek Albo po prostu można używać też tych
( ͡° ͜ʖ ͡°) :
https://zapodaj.net/plik-BoAj7XCzSV
1
@4drian0 Nic złego nie może się stać.
6
@JimMorrisonFCB Dziś PSG wyląduje w worku na odpady zmieszane, tak będziemy nimi kręcić.
5
@Eklerek Kto nie wywiercił dziurę w arbuzie, ten nie zna życia. Tylko trzeba uważać, żeby pestki nie dostały się tam gdzie nie powinny.
6
@Kasy Wszystko może być partnerem seksualnym, jeżeli jesteś wystarczająco kreatywny.
15
@esem91 Nic nie rozumiem.
Po prostu dajcie mi kompetentne roboty o kobiecym wyglądzie i z kocimi uszami.
3
@konajoncek No ale właśnie fakt, że się rozkłada ma zalety.
Możesz wydać miliardy na nowy atak i obronę, a na końcu i tak ze łba ci strzeli Eric pieprzony Garcia.
1
@Comentateiro Ja wiem, że jeszcze zbyt mało czasu upłynęło, by wyciągać daleko idące wnioski i najprawdopodobniej wkrótce odpali, ale zabawne by było, gdyby to był ich Coutinho pod względem słabego transferu.
4
@escarabajo Co sądzisz o aborcji?
4
Nie mogę oglądać tego jak się kłócicie i obrażacie od najgorszych, więc miejmy to za sobą. Segregacja, opinia?
https://zapodaj.net/plik-GV2xhD0Mi7
1
@gaucho104 To jest nas dwóch.
Ja tam nie uznaję papieża i z mojego komina leci tylko czarny dym, niczym ziejąca pustka.
2
@spiderman1899 @tbas Obaj beczycie, ogarnijcie się dzieciaki.
Króciutko.
4
@Roobo Pozostaje jeszcze kwestia ludzi, którzy nie mają własnego transportu, lub ogólnie mają problemy z poruszaniem się.
No ale to nie jest błąd, lecz funkcja. Specjalnie to zrobili, żeby zbierać jeszcze więcej pieniędzy.
3
@Kgorecki2500 Gdy już myślisz, że trud życia zaraz się skończy, ale ból ustaje. Nienawidzę gdy to się dzieje.
4
Dzisiaj kuchnia Barcelońska serwować będzie żabie udka. Godzina 21, mam nadzieję że wszyscy się zjawicie i nie przyjmuję wymówek. Pozdrawiam.
0
@Lordzi Ogólnie grają tak w tym sezonie.
3
@Culer9002 Zaufajmy procesowi. Nie tak łatwo jest osiągnąć coś tak elitarnego, jak wygranie dwóch meczy z rzędu. To trzeba na spokojnie.
2
@Karzel Kocham La Ramble.
Tutaj oznaczam trochę samic:
@clyde @Sysia11 @jowita @DariaFCB @July_6_BcN
@agaFCB
1
@ViscaelBarca2007 Wykryto madryciaka.
6
Moja opinia na temat tego niesamowitego widowiska:
11
Lubię cię Luis, ale jutro to będzie Avada Kedavra uskuteczniana na was.
5
@Unbe Proszę cię.
6
@Kessie Wszystko, czyli pozytywny wynik na hiv?
3
Dzisiaj tak:
Vamos Kajrat
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Popitek12 Dobrze Popitek. Serce mi się krajało, gdy widziałem jak musisz użerać się z tymi wszystkimi dziewczynami. A i mi się już nie chciało kopać nowych dziur w lesie.
Mam nadzieję, że osiągniesz swoje założone cele, przyjacielu.
3
@Patinka353 Mamy tutaj prawdziwego eksperta @FcPortoFan1999
2
@Eklerek Jeżeli remont Camp Nou jest uważany za druciarstwo, to coś czuję w kościach, że dopiero tutaj zacznie się zabawa.
1
@RoberDzik A ja bym sobie zobaczył Lewego jako zmiennika Alvareza.
No ale chciałbym też zobaczyć Polskę od oceanu do oceanu, więc mogę se tylko chcieć zobaczyć.