Bolton
Dołączył/a: październik 2024
Dreadfort
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Hosh "Donald Trump przesyła pozdrowienia".
3
@Jakchcesz Zmarnowałeś szansę. Gdy mówili o tym, że ktoś był małym dzieckiem, to mogłeś i powinieneś powiedzieć, że gdyby aborcja była bardziej zliberalizowana, to tego dziecka by nie było. Zawiodłeś mnie i nie wiem, czy ponownie odbudujesz moje zaufanie.
1
@Batys Domyślam się, że to nic w porównaniu co tutaj się działo. Nawet nie wchodziłem przy wyniku 1:3, bo promieniowanie było gorsze od tego w Czarnobylu.
8
@sevs Żeby Jezus nie musiał oglądać ekstraklasy i nie żałował zmartwychwstania
8
@Kessie Cóż.
1
@Roobo @Popitek12 nie śpi, uważaj.
4
Kontuzja Lewego to nie jest dobra informacja dla naszych rywali. Megalodon jest głodny i gotowy na spektakularny pokaz umiejętności. Świat po tym już nigdy nie będzie takim samym miejscem.
https://zapodaj.net/plik-IYRsGcCAwn
0
@tadzik447 Ja jestem mocno rozczarowany tymi nowymi serialami. Fabuła niesamowicie przyśpieszona i bardzo dziurawa nawet jak na standardy TWD.
Efekty wizualne wyglądają dobrze, no ale te najważniejsze rzeczy kuleją i to bardzo.
1
@norbi77 Fajny ten trailer filmu na temat kolonizacji Afryki.
3
@Sulimo rudiger też bez kartki, więc wszystko się zgadza. W takim razie dlaczego pretensje?
1
Brak Lewusa w półfinale mocno komplikuje sprawę. Większość meczu to pewnie będzie bicie w mur i typowa 9 jest kluczowa. Duża nadzieja w Olmo (o ile ponownie się nie rozkraczy) że swoim geniuszem na małej przestrzeni może coś ugrać. Mecze w La Liga jakoś powinniśmy przepychać kolanem. Natomiast klasyki rządzą się swoimi prawami.
No ale Robercik może wyzdrowieje do tego czasu.
1
@Comentateiro Nigdy się małpy nie nauczą
0
@KrwawiaceoczyVEB Końcówka sezonu, cokolwiek to znaczy.
6
Nie spieprzcie nam wielkanocy.
2
@macio_944 Jedź do Barcelony, twój portfel już tam jest.
3
@DTMisTheBest Człowiek nie wielbłąd.
2
@clyde Pomyśl o pozytywach, bo każdego dnia jesteś bliżej śmierci.
0
Dzisiaj tak:
1
@Faro EA to mogłoby razem z Ubisoftem upaść i w sumie byłoby w pytę. Tylko niech marki oddadzą, które w obrzydliwy sposób niszczą.
0
@IMBALEO Baćka jaki sigma
2
@kondzix2115 Problem w tym, że już nie ma za bardzo miejsca na rotacje. Teraz można powiedzieć, że każdy mecz to finał.
1
@NeroTFP1 Tobie chyba się znudziło pisanie książek z prostymi rękoma.
0
@lampa16 Mi z jakiegoś powodu samo się naprawiło, ale ogólnie musisz usunąć historię i mam tutaj na myśli ciasteczka, czy jak to tam się nazywa.
2
Dzisiejsze informacje w mediach po wczorajszym meczu są bardzo pokrzepiające.
https://zapodaj.net/plik-M9b1NbCNZD
1
Ale dlaczego galacticos nie dominuje każdego? Czy realowi się nie chciało?
2
@Hosh No ogólnie ta ich taktyka wrzutek na 9, której nie mają jest bardzo imponująca. Nowatorska myśl szkoleniowa.
3
@ranger3120 Utrzymują stabilną formę z poprzednich meczy.
0
Terroryści z Londynu wykonują dotychczas świetną robotę. Opłacony sędzia przez Negreire również wywiązuje się z umowy. Ogólnie plan działa.
1
Sędzia GOAT!!!!
0
Jak Arsenal uruchomi protokół pod tytułem "obrona Częstochowy", to przewalą to