0

@PietrasCoelho W sumie również nie zwróciłem na to uwagę i chyba jednak o to chodzi. Czyli jednak jeszcze zobaczą wschód słońca w swoim życiu.

0

@Kengo Adam Driver byłby świetny. Mam również do niego sympatię z tego względu, że był jednym z niewielu jasnych punktów w ostatnich gwiezdnych wojnach.

0

@esem91 Może dawałbym większe szansę Bayernowi gdyby nie byli teraz szpitalem fc.
Po prostu są zbyt ranni, a Inter zbyt wyrachowany. Nic dziwnego, że to Mediolan jest zdecyowanym faworytem.

4

...

6

0

@Michu94 Barcelona i Borussia po tym meczu:
https://zapodaj.net/plik-CINlxHpjlN

9

@kamiVeB Zdradziłeś siebie i wszystkich wokół. Stawiasz pieniądze na zwycięstwo wroga. Zasady, uczciwość, wierność, ideały...nie ma to dla ciebie znaczenia, bo się boisz. Jesteś tchórzem, który sprzedał swoje ja w imieniu mamony. Gdybyś był wojownikiem to postawiłbyś na Arsenal i stał dumnie przeciwko zagrożeniu...ale ty wybrałeś inną drogę. Drogę potępienia.

0

@Comentateiro Nie bałbym się, bo wiem że Flick ma zawsze plan.
https://zapodaj.net/plik-8QJ2aSJDlN

2

Świat w dużym niebezpieczeństwie:
https://zapodaj.net/plik-xCrccTxmP0

2

@blakkudium Może szwagry wolą mieć Tebasa na smyczy. Nie wiem również, czy jest jakiś termin ważności na złożenie tej skargi.

3

@hyzar Dzięki że mi przypomniałeś, bo byłby przypał.

0

Xavi wróć.
#flickout

1

@VamoSBarca88 Nienawidzę gdy mecz przerywa mi reklamę...

1

@July_6_BcN Możemy sobie wzajemnie pomóc
( ͡° ͜ʖ ͡°)

5

0

Kandydaci tak wspaniali, że aż nagrodą dla nich powinna być szubienica. Może w takim scenariuszu ich słowa oraz decyzje byłyby nieco rozsądniejsze.

1

Komentarz usunięty

0

@Eklerek To trochę tak jak byś okradał organizację charytatywną z pieniędzy, które miały iść na niepełnosprawne dzieci.

3

Manchester United w ostatnim czasie rzadko mnie zawodzi i zazwyczaj dostarcza świetnej rozrywki.

0

@FcPortoFan1999 Nadejdzie dzień w którym w końcu wygrają. Nie będzie to dzisiaj, nie będzie to jutro, pewnie nawet nie będzie to za 10 lat, ale ten dzień nadejdzie i gdy to się stanie świat pogrąży się w chaosie.

7

@KamQiX Ja postawię na zwycięstwo Deportivo i Arsenalu. Prawdziwy mężczyzna stawia ideały na pierwszym miejscu, nawet jeżeli mogą być kosztowne. Będę zarabiał tylko na porażkach i klęskach tych nędzarzy. Tym się żywię i taki jestem.

0

@FcPortoFan1999 Z klasycznego top six, Tottenham najbardziej "lubię". Może to wynikać z faktu, że jakoś tak nie kojarzę ich konfliktów z Barceloną w najnowszej historii. Także posiadali/posiadają piłkarzy których lubię i podobają mi się ich stroje.

0

Widzę że Tottenham i Chelsea w formie.

5

@Prorokk Każdy tydzień z Barceloną Flicka jest wielki.

1

@Transu96 Dobre pytanie na które nie znam jasnej odpowiedzi.
Micky van de Ven jest ciekawym zawodnikiem. Wysoki i diabelsko szybki (choć Araujo też nie jest wolny). Widziałem, że zdarzało mu się robić ofensywne rajdy. Aczkolwiek nie wiem jak wyglądają jego inne cechy i czy na przykład sprawdziłby się do trzymania lini spalonego.

0

Dzisiaj zagraliśmy piękny futbol terrorystyczny. Salam Alejkum.

3

Jedni remisują z BVB 2:2, inni wygrywają 4:0.

0

@Czajka90 Brentford to nie ogórki z Madrytu

6

@Bunk420 Odważnie, jeżeli uważasz że on wie gdzie jest. Już nie te lata.

3

@blakkudium Dziękuję za twoją pracę jaką jest publikowanie skrótów goli. Masz moją wdzięczność i błogosławieństwo. Pozdrawiam.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?