Bolton
Dołączył/a: październik 2024
Dreadfort
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@PietrasCoelho W sumie również nie zwróciłem na to uwagę i chyba jednak o to chodzi. Czyli jednak jeszcze zobaczą wschód słońca w swoim życiu.
0
@Kengo Adam Driver byłby świetny. Mam również do niego sympatię z tego względu, że był jednym z niewielu jasnych punktów w ostatnich gwiezdnych wojnach.
0
@esem91 Może dawałbym większe szansę Bayernowi gdyby nie byli teraz szpitalem fc.
Po prostu są zbyt ranni, a Inter zbyt wyrachowany. Nic dziwnego, że to Mediolan jest zdecyowanym faworytem.
4
...
6
@AssisMoreira Nie dla rasizmu.
https://zapodaj.net/plik-7U8YjZcoYI
0
@Michu94 Barcelona i Borussia po tym meczu:
https://zapodaj.net/plik-CINlxHpjlN
9
@kamiVeB Zdradziłeś siebie i wszystkich wokół. Stawiasz pieniądze na zwycięstwo wroga. Zasady, uczciwość, wierność, ideały...nie ma to dla ciebie znaczenia, bo się boisz. Jesteś tchórzem, który sprzedał swoje ja w imieniu mamony. Gdybyś był wojownikiem to postawiłbyś na Arsenal i stał dumnie przeciwko zagrożeniu...ale ty wybrałeś inną drogę. Drogę potępienia.
0
@Comentateiro Nie bałbym się, bo wiem że Flick ma zawsze plan.
https://zapodaj.net/plik-8QJ2aSJDlN
2
Świat w dużym niebezpieczeństwie:
https://zapodaj.net/plik-xCrccTxmP0
2
@blakkudium Może szwagry wolą mieć Tebasa na smyczy. Nie wiem również, czy jest jakiś termin ważności na złożenie tej skargi.
3
@hyzar Dzięki że mi przypomniałeś, bo byłby przypał.
0
Xavi wróć.
#flickout
1
@VamoSBarca88 Nienawidzę gdy mecz przerywa mi reklamę...
1
@July_6_BcN Możemy sobie wzajemnie pomóc
( ͡° ͜ʖ ͡°)
5
@aspr1me
0
Kandydaci tak wspaniali, że aż nagrodą dla nich powinna być szubienica. Może w takim scenariuszu ich słowa oraz decyzje byłyby nieco rozsądniejsze.
1
Komentarz usunięty
0
@Eklerek To trochę tak jak byś okradał organizację charytatywną z pieniędzy, które miały iść na niepełnosprawne dzieci.
3
Manchester United w ostatnim czasie rzadko mnie zawodzi i zazwyczaj dostarcza świetnej rozrywki.
0
@FcPortoFan1999 Nadejdzie dzień w którym w końcu wygrają. Nie będzie to dzisiaj, nie będzie to jutro, pewnie nawet nie będzie to za 10 lat, ale ten dzień nadejdzie i gdy to się stanie świat pogrąży się w chaosie.
7
@KamQiX Ja postawię na zwycięstwo Deportivo i Arsenalu. Prawdziwy mężczyzna stawia ideały na pierwszym miejscu, nawet jeżeli mogą być kosztowne. Będę zarabiał tylko na porażkach i klęskach tych nędzarzy. Tym się żywię i taki jestem.
0
@FcPortoFan1999 Z klasycznego top six, Tottenham najbardziej "lubię". Może to wynikać z faktu, że jakoś tak nie kojarzę ich konfliktów z Barceloną w najnowszej historii. Także posiadali/posiadają piłkarzy których lubię i podobają mi się ich stroje.
0
Widzę że Tottenham i Chelsea w formie.
5
@Prorokk Każdy tydzień z Barceloną Flicka jest wielki.
1
@Transu96 Dobre pytanie na które nie znam jasnej odpowiedzi.
Micky van de Ven jest ciekawym zawodnikiem. Wysoki i diabelsko szybki (choć Araujo też nie jest wolny). Widziałem, że zdarzało mu się robić ofensywne rajdy. Aczkolwiek nie wiem jak wyglądają jego inne cechy i czy na przykład sprawdziłby się do trzymania lini spalonego.
0
Dzisiaj zagraliśmy piękny futbol terrorystyczny. Salam Alejkum.
3
Jedni remisują z BVB 2:2, inni wygrywają 4:0.
0
@Czajka90 Brentford to nie ogórki z Madrytu
6
@Bunk420 Odważnie, jeżeli uważasz że on wie gdzie jest. Już nie te lata.
3
@blakkudium Dziękuję za twoją pracę jaką jest publikowanie skrótów goli. Masz moją wdzięczność i błogosławieństwo. Pozdrawiam.